0 oy
93 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,091 puan) tarafından

Bu şekilde örüp internetten satmayı düşünüyorum.sizce ne kadar fiyat olmali

image

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunlar çok el emeği istiyor normal satış fiyatına bak öyle koy istersen birde ütü vur yada sert yap ki düz dursun daha göze hoş gelir 
(2,091 puan) tarafından
Yaptım aslında ama dikerken bozuldu teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanlış iple yada örgüde yanlışlık yapmışsın canım böyle olmaması lazım ince ve sert durması lazım 
(2,091 puan) tarafından
İp kalın ondan oldu galiba hangi ip kullaniliyor olmadı evde kullanırım ilk denedim
tarafından
Ince laylon ip oluyor onlar için dantel gibi uğraştırıyor yanı satılacağını düşünmüyorum
(2,091 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumunuz için ama genelde makrome ipiyle yapılıyor dantel ip modası geçti sadece benim ip bir tık kalın olmus
tarafından
Dantel ip modası geçmedi hala devam ediyor tatlım dantel gbı ince ip ile örülüyor dedim sadece çok ince olcak ipin çok ince tığ kullanacaksın dantelden farkı olmayacak yanı ıkısi de ince iş ben çok yaptım satılmadı kımse evine kalabalık yapmak istemiyor artık ama umarım dilediğin gbı olur

Şimdi daha çok örgü bebekler satılıyor kuzenım 500 e bir tane bebek yapyor onda çok iyi para var yapılışıda kolay onu tavsiye ederim
(2,091 puan) tarafından
Herkesin ilgi alanı farklı ben bunları çok seviyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
3 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
0 oy
14 cevap 412 göst.
5 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.

379,910 soru

11,372,896 cevap

34,855 kullanıcı

...