0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından

image

boyle bir etkinlik yaptım belki sizde yapmak istersiniz diye buraya atmak istedim fikir olur

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mantıklı bende direk renkleri öğreniyorum kartını almıştım 
-Reklam-
0 oy
(1,801 puan) tarafından
Nasıl öğretiyor tam anlamadım sistemi ama çok güzel bir fikir
(165 puan) tarafından
Islak mendil kapakları kapalı bir şekilde açmasını istiyorum açınca kırmızı renk diyorum bak buda kırmızı araba diyorum defalarca kez tekrarladım kırmızı yeşil mavi diyor ama şuan karistiriyor zamanla öğreneceğiz inşallah
0 oy
(16,118 puan) tarafından
Guzel fikir kaç yaşında kızın
(165 puan) tarafından
21aylik
0 oy
(4,088 puan) tarafından
Bu kapakşardan çok güzel şeyler oluyor yaaa. Sizinki de güzel olmuş . Bizim arkadaş da eşlestirme oyunu yapmıstı. Hani eşini buluyorsun ya ondan. 
(165 puan) tarafından
Ewet bende googlede görmüştüm o eşleştirme etkinliğini renkleri öğrensin biraz daha büyüsün bende yapmayı düşünüyorum
0 oy
tarafından
Ya ne tatlısın çok hoş olmuş eline saglik
(165 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(5,702 puan) tarafından
Kaç aylık ben toplarla gösterdim smdi eliyle gösteriyor bak beyaz pembe kırmızı siyah mavi dye mesela yolda yuryoruz ozelkle arablar bak bu hangi renk dyorum beyaz araba kırmızı araba mavi araba öyle öyle şükür öğrendi mesela renkli kartonlwarla yapablrsin yada sulu boya kızım sulu boya yapar her akşam baya öğrendi renkelei üç yaşına basacak Eylül'de 
0 oy
(297 puan) tarafından
Ben parkta öğrettim bak kırmızı kaydırak vs. Şimdi iki yaşında renkleri sayıları alfabeyi hep biliyo büyük insan gibi kojuşuyo tavsiyem bunlar ezberletiyo sadece yaşayarak öğrenmesi daha mantıklı parka giderken konuş sürekli bak kara kedi beyaz köpek vs diye 
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Bende yapcam bunu 10 tane kapak biriktirdim şuan ama oğlum daha küçük :)
0 oy
tarafından

image

image

image

image

image

bende bu kitaptan öğrettim hep bir kaç sayfasini çekeyim dedim örnek olarak ,cırt cirt kitabi ,bebeğim 23 aylık 20 aylıkken falan öğrenmişti bu kitap sayesinde , renkelri sayıları şekilleri hep biliyor bebeğim 

(1,175 puan) tarafından
Nerden aldın kuzum kitap güzel görünüyor
tarafından
Ben gittiğimiz oyun evinden almıştım ama Trendyol dada var yükselen zekanın cırt cırt kitabi aya göre  etkinlik kitabı değişiyor bu 16-24 aylık kitabı ,başka kitaplarıda var yaş gruba göre Trendyoldan bakabilirsin canım
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Kaç yaşında cocugunuz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 410 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.