0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Hamilelik testi yaptım ama negatif çıktı (kaset test) fakat bir haftadır gecikti Gecikmenin 3. Günü yaptım test Gecikmenin 3. Günü çıkmama daha sonra pozitif çıkma ihtimalı var mı? Daha önce hiç gecikmezdi anlamadım valla bu arada sadece eşim korunuyo kendi çapında. Bir de eğer pozitif çıkarsa bittim ben :/

5 Cevaplar

0 oy
(7,170 puan) tarafından
Geç döllenmeyse kaset testte çıkmaya bilir 3 gün gecikmede yarın sabah aç karnına bi daha yap 
-Reklam-
0 oy
(934 puan) tarafından
Kan vermeyi dene 
0 oy
(894 puan) tarafından
Yarin sabah tekrarla negatif çıkarsa 3 gün sonra yine tekrarla arkadaşın dediği gibi geç döllenme olabilir 
(198 puan) tarafından
Geç döllenme de kaset testte çıkmıyor mu?
(894 puan) tarafından
Çıkar canım yumurtlama dönemi(doğurganlık dönemi) adet döngünün ortasında ise adetin 1 gün gecikmeyle kaset testte çıkıyor ama yumurtlama adet döngünün sonuna doğru olduysa bu geç döllenme oluyor o yüzden ilk yaptığın testten sonra 10 gün daha adet olmazsan testi tekrarla gebelik yoksa hormonaldir
(894 puan) tarafından
Diğer bir deyişle adetine en yakın ilişkiden 10 gün sonra test yapabilirsin
0 oy
(2,733 puan) tarafından
Testyaptiysan bişey cikmasdiysa hamile değilsin eğer adetin geçtiyse bekle gelir ama gecikmenin bir biseyi var rahmin bebek ariyor kuzum dikatli ol 
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Bence yoktur çünkü benimde 4 gün gecikti test yaptım çıkmadı ve adet oldum ama ben bebek istiyorum 

İlgili bir soru bulunamadı

381,083 soru

11,408,774 cevap

34,945 kullanıcı

...