0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (7,866 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Nndsnmwmsnsnxnxnxnsnsnsns

11 Cevaplar

0 oy
(2,869 puan) tarafından

Avent kullanıyoruz biz doğduğundan beri memnunuz da canım mamayı da sma optipro kullandık gaz şikayetimiz olmadı. Öncesinde aptamil ve hipp denedik. Sma optipro da kaldık. :)

-Reklam-
0 oy
(1,228 puan) tarafından
Avent alabilirsin biberonu mamayıda bana sma onermislerdi 
0 oy
(7,992 puan) tarafından
Senin sütun çok geliyomus zaten neden biberon kullandınki
(7,866 puan) tarafından
Canim hem meme reddi yasiyorum hem gaz sancisi cekiyor sasirdim kaldimdan denedim asiri sut var evet gogsm suanda tas gibi sagdikcada cogaliyor cocuk bi huzurla emmiyor 2 emip saliyor birakip krize giriyor
(7,992 puan) tarafından
On sütü bosalt biraz cnm sen yediklerine dikkat ediyomussn
(7,866 puan) tarafından
Cok gazli tuketirim galiba ondan
0 oy
(8,423 puan) tarafından
Normal biberon ucuna damaklı uç aldım ben canım anca öyle tuttu benim zilli biberonu avent falan aldım ama asla ağzına sokmadı aklında bulunsun 
(7,866 puan) tarafından
Damakliyida tutmuyo bu
(8,423 puan) tarafından
Bu daha zilli çıktı o zaman :)) biraz zorla canım anne memesine alışkın olduğu için öyle yapıyordur çok zorladım bende 6 aylıktı memeyi kesmek zorunda kaldım alıştırana kadar anam ağladı
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Lansinoh ve sma optipro canım kesinlikle 
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Chicco kullandim ben cok rahatti genis agizli tavsiye ederim ilk 6 aylik bebekler icinde egimli agizli olani var o daha guzel
0 oy
(448 puan) tarafından
Biberon avent mama ise sma comfort kullandım. Benim kızımda cok gazlı ayrıca kabız oluyordu sma comfort kullanınca rahatlamıstı
0 oy
(982 puan) tarafından
Oğlum kolik. Bebekti cnm gazliydi sürekli Aptamil gaz yaptı çok deneyerek bulduk ilk 3ay reflü maması ar Aptamil kullandık hemde gazına çok iyi geldi sonra Aptamil normal içti gazı dahada cogaldi deyistik Bebelac kullandık daha çok oldu Bebelac Gold kullandık gazına iyi geldi 
0 oy
tarafından
Avent biberon ve bebelac gold mama kullandık
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Ayni kilodaydi benim bebeğim doğduğunda şuan 4800 civarı sma optipro kullanıyorum başından beri hem çok sevdi bebeğim hemde gaz yapmadı biberon olarak Philips avent kullanıyorum başlığı anne memesine uyumlu olduğu için meme reddi yapmıyor 
(8,934 puan) tarafından
Önce kasık biberonu dene aventi sonraya sakla
(7,866 puan) tarafından
Aventi tuttu canim megersem acmis bu cocuk kolik falan deilmis ya acligindan susmuyormus sutum cok asiri var ama gazli tazzikli galiba ememiyordu sizlaniyordu uyudu ne biliyim agladi sizlandi ama o kadar deildi bgn
(8,934 puan) tarafından
Önce beslenme aliskanligini değiştir cnm gazlı şeyler yeme ki bolca anne sütü ver özellikle ilk 6 ay zaten avent kullaniyorsun meme reddi yapmaz o 2 3 gün beslenme aliskanligini değişir ki sütunde tazelensin sonra tekrar Emzir... ayrıca kolik olduğunu nerden çıkarttın doktor mu soyledi
(7,866 puan) tarafından
Evet doktora gittimde kontrolunde heegun ayni saatte uyumaya yakin krize giriyor ne meme emiyor ne agzina bsy vurduruyor kendini kasa kasa krize giriyor uyutana kadar yaomadigimz kalmiyordu kolik dediler yaoacak bsy yok yemene icmene dikkat et dedi koligi etkiler dediler ama bgn yapmadi onu anlamdm hergun isdisnasiz saat aksam 6 da baslar 10 veya 9 normalde uyku saati o saate kadar canimizi cikartiyordu
(8,934 puan) tarafından
Sukur ki bu ihtimal kalktı ortadan kolikle uğraşmak gerçekten çok zor
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Dr. Brown biberon

İlgili bir soru bulunamadı

381,749 soru

11,428,582 cevap

34,988 kullanıcı

...