0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kızlar sokaktan kedi buldum. dış parazitini yaptırtıcam. işlemlerin yazıldığı bir kağıt oluyormuş onun adı ne? ücret ister mi? önce kontrol yapmam lazım vs der mi?

5 Cevaplar

0 oy
(132 puan) tarafından
Cip taktırman gerekiyor besleyeceksen o da veterinerlerde çok pahallı ama il tarım da daha uygun fiyatlı. Bir de sana cip taktırdıktan sonra karne veriyor her aşıda o karneye işliyorlar yapılan işlemleri. Iç dış parazit kuduz karma aşılarını yaptırman gerekiyor zaten detaylı bilgileri verirler sana
tarafından
yarın veterinere götüreceğim, çipi yok. karne vermez mi
(132 puan) tarafından
Cip takıldıktan sonra veriyorlar. Kedimin normal karnesini ücretsiz almıştık. Ama çip zorunlu olunca pasaport adı altında verdiler onun da ücretini aldılar. Ben veterine iç dış+ çip+ verdikleri pasaport için 1200 vermiştim aralıkta. Bebeğim olduğu icin tarıma gidememiştim ama orda baya uygun fiyatlı çip
-Reklam-
0 oy
(999 puan) tarafından
Maalesef ücretli canım onun yerine internet üzerinden Bayer mi bayar mi neydi markası dış parazit damlaları satılıyor onlardan al sür hayvana hiç birşey kalmaz 
0 oy
(8,032 puan) tarafından
Pet shoplarda iç dış paratiz damlaları var canım sorabilirsin 
0 oy
(392 puan) tarafından
İç dış parazit 450 TL yada 300 TL olması lazım geçenlerde götürmüştük 
0 oy
tarafından

Cipsiz karne vermiyorlar ayrica çip takmak para ile muayene 1500 tl iç dış parazit 600 den aşağıya değildir mamasi 300 :P

tarafından
diğerlerinin ücretini sormadım. karne paralı mı diye sordum ama teşekkürler. çip zorunlu zaten yaptırıcam. veterinerle konuştum. dış için 450 dedi, yarın için randevu aldım. ayrıca veterinerde muayene 300 liraymış, 1500 lirayı hangi veterinere verdiyseniz geri alın bence
tarafından
Tamam geri alırım:)) sen bir git kac paraya çıkacaksın banada yaz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 160 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ftmnr (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kader2127 (19 puan) tarafından soruldu