0 oy
466 göst.
Diğer kategorisinde (2,726 puan) tarafından

Kızlar Geçen gün Kadın Doğum Hastanesi muayeneye gittim. odada çatal tam Pencereye bakıyordu pencerenin arkasında da bir sürü bina ve karşılıklı bir şekilde pencereler vardı. karşı binalarda oturan herkesin o odanın içini ve çatala çıkan kadınları rahatlıkla gördüğüne eminim. Ve muayene odasının penceresinde perde de yoktu. Evet çatalın önünde perde vardı fakat Doktor muayene ettiği zaman perdeyi çekmek zorunda kalıyordu ve ön açık bir şekilde ortadaydı. Doktor perdeyi falan kapatiyordu elinden geldiğince Allah var ama ne fayda... biraz da komikti :D Oraya çıkma şekli zaten komiğime gider hep.. 

Neyse cimere yazacağım detaylı bir şekilde hasta mahremiyetini önemsemiyorlar rezalet gerçekten. Bu hak değil yani. Muayeneye gelen kadınların dilleri vay önüme geçtim Vay Sıramı aldın vay bir şey soracağım derken uzun ama böyle şeylere gelince asla kimse bir şey söylemez. Düşünsenize yaa çatal ne demek 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora söyledin mi peki bu anlattığını söylediysen ne cevap verdi 
(2,726 puan) tarafından
Hayır çünkü çok aceleyle beni def ettiler zaten odadan . Her zaman olduğu gibi
tarafından
O zaman şikayet edin eminseniz öyle olduğundan
(2,726 puan) tarafından
Gözlerimle gördüm şöyle düşün normal bizim evlerdeki pencereler gibiydi odanın penceresi ve önünde perde yoktu karşıda da bir sürü bina vardı mesafe çok yakında değildi Çok uzak da değildi ama o mesafeden odanın içi net görünür Eğer perde olsaydı olanın penceresinde görünmezdi yine
tarafından
Hoş bir durum değil haklısın
(2,726 puan) tarafından
Malesef
-Reklam-
0 oy
(48,690 puan) tarafından
ağzını hayra götünü bayra derler 

oda çik catala ac binaya olmus☺️
(2,726 puan) tarafından
Aynen öyle  hahaha
(968 puan) tarafından
yaaa wkwkwhejeie senin bu yorumların n'olacak wjwkwk
0 oy
(2,223 puan) tarafından
İzmir'de Türkan ozilhan Hastanesi'nde de öyle ilk girdigimde şok olmustum
(2,726 puan) tarafından
Gerçekten öyle ben 4 kişiyle giriyorum
(5,996 puan) tarafından
Valla o biraz şans. Şehir hastanesine gittim 2 sefer içeriye eşleri zaten almıyorlar, yanımızda gelen anneyi, kardeşi de almıyorlar. Herkes tek giriyor.
Ben sivas numune hastanesinde farkettim bu ayna olayını ilk. Doktor demişti aynalı diye, sonra inanmadım gittim baktım gerçekten aynaydı.
(2,726 puan) tarafından
Vallahi hasta yakınlarına asla içeri almıyorlar eşleri de almıyorlar ama hastaları aynı anda alıyorlar Dediğim gibi belki gerçekten aynalıdır çünkü onu kontrol etmedim Ne desem yalan olur ama pencerenin biri de açıktı
(5,996 puan) tarafından
Adana Şehir hastanesinde tek tek alıyorlar valla. Ablam sivas devlet hastanesinde muayene olmuş bir kere orada dediğiniz gibi 3-4 kişi birden almışlar içeri
(2,726 puan) tarafından
Demek hastaneye göre değişir
0 oy
tarafından
Aboooooo o nasıl yermiş kız ☺
tarafından
Bunun değil başkasınin bu hepimizin en büyük düşmanı ☺ kahve postuna gel ilk yorumda bak ☺
(8,933 puan) tarafından
Bi koca buluruz ona dost olur bize :))))
tarafından
Hahahahaaa dur kız daha küçük bebe o birazcık akli başına gelsin öyle buluruz ☺☺☺
(8,933 puan) tarafından
Okudum şimdi yorumları pis dedikoducular sizi ;))))) onun aklı koca olmadan başına gelmez :)))))
(48,690 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
(5,996 puan) tarafından
O camlar dışarıdan aynalı oluyor yani görmez kimse
(2,726 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm ilk başta ama bildiğimiz bizim pencerlerin camlarindandi.  Haaa diyelim öyle belki öyledir de ama biri açıktı
(5,996 puan) tarafından
Açık cam hakkında yorum yapamam konumuna bağlı ama camlar aynalı. Ben de başka bir doktora o şekilde gitmiştim zemin kattı ve pencerelerde perdeler yoktu. Dışarıda da insanlar vardı. Doktor üstümü çıkarmamı istemişti baktı ben çekinerek cama bakıyorum. Merak etmeyin aynalı dedi. Çıkışta aynı yere geçtim baktım evet gerçekten de öyleydi. Eski hastanelerde değil de son zamanlarda yapılan hastanelerin hepsi bu şekilde
(2,726 puan) tarafından
Bu hastane eski valla Ama dediğim gibi gidip dışarıdan bakmadım şimdi ona bir şey diyemem
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Ayyy Allah'ım tobe estağfurullah 
(2,726 puan) tarafından
Valla görünmez diye düşündüm dikkatli baktım ama bildiğimiz kıytırık pencerydi ve biri açıktı artık bilemiyorum
0 oy
(488 puan) tarafından
Devlet Hastanesi'ne ilk ve son seker yuklemesi icin gittim benle beraber uc hastayi aldi ve hemen caprazima oturdular perde fln hicbisey yok hamilelik icinde bi tek ben gtmistim yanda kadinlar hep karnimi fln gordu yani benden sonra muhtemelen catala cikicak kisilerdi kalanlarda nasil oldu inan bilmiyorm zor.bela attim kendimi disari :(
(2,726 puan) tarafından
Şu anda da sistem Aynı ben de 2-3 hasta ile birlikte giriyorum şikayetlerimizi onların yanında söylüyoruz Ama bu gördüğüm Doktor Allah var çatala çıkanların perde ile falan kapatıyordu bayağı ve ben Geçen gittiğimde Ben içeride reçetemi Beklerken bir kadın girmişti benim yanımda rahat rahat konuşamıyordu çok sessiz konuşuyordu doktorun ağzına girmişti resmen ben duymayayım diye haklıydı da çünkü kadın özel bir şey konuşuyordu
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Benim gittiğim doktorum odasındaki çtalda pencereye bakiyo ama perdesi var tabi ben o odada çatala çıkmadım ama perdesi vardi gerçi perde olmasa da bomboş ağzının ortasında sadece hastane olduğu için kimse göremez :D ele güne karşı bakmayı seviyolar demekki :D:D

(2,726 puan) tarafından
Hahaha Vallahi perde de yoktu yani Rezalet bir durum Düşünsene çatala çıkıyor Biri sergi'ye açıyor kendini Şaka gibi ya her tarafı ortada
(9,626 puan) tarafından
O sırada birinin elinde tuval ve fırçalar senin karşında seni ciziyomuş  :D :D Rönesans tablosu gibi asdfgh
(2,726 puan) tarafından
Yahahahah sesli gülüyorum yaaaaaa offf gözümde canlandı
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Tövbe gelde oraya çık asla cikamazdim o şekil:))
(2,726 puan) tarafından
Valla öyle de bir çıkıyoruz ki hahahaha
(7,958 puan) tarafından
İnsan mecbur kaliyo ne yapsın bende lazere giderken soyun pencere önündeki sedyeye uzan demişlerdi bildiğin pencere yapisiginda sedye dedim hayata oraya uzanmam sedyeyi ordan çektim başka bir köşeye aydınlık orası dedi umrumda değil dedim birde çarşının ortası
(2,726 puan) tarafından
Oh çok iyi yapmışsın var mi öyle ya
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Canim şikayet etmeden önce bunu doktorla konusman gerekiyor belki o an unutmuş yada farketmemis olabilir eğer konuştuktan sonra hala aynı şekil devm ediyorsa o zaman şikayet et boşu boşuna Bi insanın vebaline girme 
(2,726 puan) tarafından
Aynen öyle.  Senin neden sezeryan oldu? Ben 15 aylık kızım hala çok üzülüyorum.  Ve lohusalikta postpartum sendromu yaşadım ameliyat oldum diye kafayı yedim postlarimdan anlarsın.
(8,933 puan) tarafından
Plesanta bağı kopmak üzereydi tansiyon ilk olarak 15ti 20 dakika sonra 17 oldu ne suda nede normal doğuma girmem mümkün degikdi hatta bu yüzden hastaneyi birbirine kattim asla sezeryan olmam bana yalan söylüyorsunuz uğraşmak istemediğiniz için diye en son tansiyon 19 olunca mecbur kaldım kabul ettim o tansiyonla devlet bile kabul etmezdi bilmeden hayatım kurtulmuş aslında sezeryan olarak önceki postlarimda vardı yinede üzülmüştüm sezeryana ama nasip böyleymiş... ooo neden oldu postpartum aile çevre yüzünden mi Allah korusun yoksa aniden mi
(2,726 puan) tarafından
Çevre tam tersi hep moral verdi ama ben kabullenemedim. Normal doğurma hakkımı elimden aldılar diye . Ayrıca çok zor geçti sezeryan artık perişan olmuştum.  Normal dogumu çok istedim olmayınca artık kafayı yedim
(8,933 puan) tarafından
Olan olmuş artık neyseki geçti gitti
(2,726 puan) tarafından
Aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 427 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy