0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Eşim beni heryerden engellemiş bende değil çevrem diyorki kendi aklıyla hareket etmiyor. Sınırı öfkesi ben ona herseferinde beni aldatıyosun diyordum onu soylemis her kavgada aynı şeyi söylüyor diye ama bunun sebebi var benimle konuşmadığı sürece sebebi bilmiycek.evet pişmanım ona öyle dediğim için ama benimde içimi kemiren şeyler var. Dünden beri ağlayarak mesaj attım gece çünkü eşimi gerçekten seviyorum ayrılmak boşanmak istemiyorum onu konuşmaya nasıl ikna edebilirim.

7 Cevaplar

0 oy
(2,273 puan) tarafından
Peşinde koşarsan zor biraz. Kendi haline bırak boşanmak öyle kolay mı. Aldattı mı seni gerçekten sen mi öyle hissettiğin için dedin onu anlamadım ama
(26 puan) tarafından
Dava açmış çekişmeli. Hayır aldatmadı yani gözümle görmedim ama öyle hissettim çevrenin dediklerinden.
(2,273 puan) tarafından
Tövbee e bişey diyemiyorum valla yer arıyomuş heralde kocan böyle bişey için boşanılır mı her kadının da kendi kafasında kuruntusu olabilir yani eğer tek sorun buysa çok saçma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden haklı olduğun halde sen konuşma çabasına giriyorsun ki bırak haksız olan insan seni isteyen insan zaten arar sorar seni de geçtim çocuk gibi engellemek nedir ortada bir çocuk var insan çocuğunu ulaşmak için bile engelleyemez demek ki böyle bir çabası yok sende çabalama 
0 oy
(711 puan) tarafından
Hamile halinle bu durumlarla uğraştığın için gerçekten üzgünüm. 
0 oy
(993 puan) tarafından
Su bir ev için ana danasini dinleyip senden boşanmak isteyen eşinle mi barismak istiyorsun ? Hamilelik psikoloji vs herşey zor tamamda Allah akıl sağlığı versin.
0 oy
tarafından
Bir ev için seni ve evladını bırakan adamdan hayır gelmez bacım sen bebeğine odaklan o pişman olup gelir eşşek gibi sakın ardına düşme arama bi tarafları kalkar beyzade nin Allah da o görümcenle kaynanannı ıslah etsin 
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Bak cnm ben eşimi bırakıp gitim boşanmak için köpek gibi geri geldim gelme falan dedi keşke ya o evden çıkmasaydim yada geri gelmeseydim sonra sana her sefer işte böyle geldin gelme dedim sana falan diyor bende dayanamadım o acıya çok kötü bı hastalik kapacam diyordum bu açıdan dolayı insan çok üzülüyor gerçekten ne zmndir ayrılma kararı aldınız .  

Bide suda var evdeyken boşanmayı isteyen oydu her gün bana kavga yok biseh yok boşanmak istediğini söylerdir bende artık onun laflarına dayanamayıp gitim bana her zmn seninle bı sorunum yok falan derdi ben bırakıp gitigimde her suçu bana ati .
0 oy
(247 puan) tarafından
Kiz birak ne kosuyon arkasindan da poposunu kaldiracn o dusunmuyorsa seni sen niye ugrasiyon bide ne kadar suclu olsada olmasada naz yapmak kusmek kadina yakisan bi hareket erkeklerde hic hos degil bnm esimde cok kuser nazlanir eskide. Cok ugrasirdim gonlunu almak icin simdi umrumda olmuyor kendi donuyor mecburen

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 192 göst.
8 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 139 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cennet12 (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 927 göst.
11 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Halime cengiz (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.