0 oy
284 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kacgundur rahatsızım doktora gitmek istiyorum beyefendi götürmüyor neymiş çocuk varmış onla biryere gitmek istemiyormus inanınki çocuğum dışarı Çıkınca hiç ağlamıyor daha çok mutlu oluyor sonrada işine gelince ikinciyi yapalım demesini biliyor bende sinirlendim dedim ki ikinciyi istemesini biliyorsun sonrada daha bir çocukla biryere çıkmaya utaniyorsun dedim şimdi diyeceksiniz ki kendin git yakınımda hastane yok evlendigimden beride pek gitmedim hicbiryere daha öğrenemedim sagolsun öğretmedi 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Navigasyon denen birsey var isteseniz gidersiniz. Zitlasmayi tercih ediyorsunuz. 
tarafından
Zitlasmayi neden tercih edimki ben anlamadım
tarafından
Yani şahsen eşim götürmuyorsa yok 2. Çocuk yok o yok bu tehdit etmem alir çantamı ben doktora gidiyorum der çıkarım bu.
(935 puan) tarafından
İyi de evde yalı kazığı gibi duracak o koca ve kadın tek başına mı gidecek hastaneye ?
tarafından
Çalışırdırevde yali kazığı gibi durmazdır. Çalışmadığı zaman çocuk kocaya bırakılıp pek ala gidilebilir. Herseyi birinden beklemeyin.
tarafından
Cocukla gidende tonla insan var o da ayrı.
-Reklam-
+1 oy
(8,778 puan) tarafından
İlle sana birinin biseyleri öğretmesi yada birilerinin biyere götürmesi mi gerekiyor ozguvenin neden bu kadar düşük sen annesij yarin obur gun evladinla ilgili bisey oldugunda hep baskasina muhtac mi yasayacaksin bilmiyorum diye teknoloji çağındayız hicbisey yoksa navigasyon var sen resmen kavga etmeye yer aramissin 
(999 puan) tarafından
Şahsen bende bu zamanda gordermem bizim zamanımızda böyle şeyler mi vardı
tarafından
Ben, 26 yaşındayım annem çok kızar.  Izin vermezdi. Donem hep kötüydü. Cocuk gönderilmez. Kendine nasil mukayet olsun adi üzerinde cocuk. Ana babasiz nasil sehirler arasi yolculuk yapabilir? Şoförün bile kabul etmesi yanlış. Bana biraz bu çok genişlik geliyor. Kizim var hep basindayim. Her zaman da oyle olacak. Kimseye guvenemezsin
(999 puan) tarafından
Senin yetişme şeklin öyle olmuş . Benim gibi yetişmiş olsaydın bunu genişlik olarak algılamazdın diye düşünüyorum . İyikide bırakmış annem beni. En azından aşırı bilinçli bir birey olarak ve özgüvenli biri olarak yetiştim 28 yaşındayım bende. 18 ime girdiğim gibi ehliyetimi aldım . Okudum meslek sahibi oldum bilinçsiz bir birey değilim . Asla diye büyük konuşmamanızı öneririm :)))
(999 puan) tarafından
Bu arada şuan kızın küçük . Şuan için başa çıkabiliyorsun zaman gelince başa cikamayabilirsin, şimdiki gençlik berbat durumda ondan Allah yardımcın olsun canım kız çocuğu büyütmek Zor
tarafından
Babasi da izin vermez canim. Biz de böyle seyler yok. Cocuk gönderilmez tek basina. Zaten hep basinda olman gerekir. Aile disinda kimseye güvenilmez. Insanlar hep cikarci ve kötüler.  Iyi günler dilerim
+1 oy
(935 puan) tarafından
Yav herkes kendin gitmeyi dene vs yazmış da adam evde duracak ve kadın tek başına mı gidecek ? Bu kadınlar ne halt etsin her iş onlara bakıyor zaten bide kocası yalı kazığı gibi evde dursun ve kadın bir de hastaneye tek başına mı gitsin? Vallahi pes ya, kadını muayene ederken çocuğa kim bakacak orda? Yapmayın arkadaşlar biraz kendinize kıymet verin ya
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Canım sen annesin eleştirmek için demiyorum ama her yere kendi başına gitmeyi öğrenmelisin acil bir şey olur lazım olur Allah korusun. Ayrıca sakın bu kadar bencil bir adamı ikinci çocukla ödüllendirme
tarafından
Yok istemiyorum zaten insan kendi çocuğuyla rezil olur mu ya anlam veremiyorum
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kendin gitmeyi denersen sana böyle yapmaz cnm kendim gidecem de gitmeye calis yoksa başka türlü haledemezsin o senin tek başına gidemeyecegini bildiği için pek takmıyor 
tarafından
Aynen öyle doğru söylüyorsun
(1,189 puan) tarafından
Bı yere gideceğim zmn diyorum ona götürdü götürdü götürmedi hazırlarım kendimi iki çocuğumu giderim halederim kendime huyumu biliyor o yüzden bı yere gideceğim zmn götürecek misin diye soruyorum götürecem diyor onu bekliuorum goturmuyecem derse kendime giderim hiç trip falanda atmıyorum olabilir beni götürmeye bilir ben kendim kendime yeterim onsuz bişey yapamazmiyim herseyimide halederim cnm
0 oy
(119,150 puan) tarafından
telefonla git ac navigasyonu bulursun yolunu muhtac olma hic kimseye
tarafından
Zaten kendine muhtacız diye bu şekilde yapıyor ya
(597 puan) tarafından
Ya ben başka ülkeden İzmir'e gelin geldim ilk 1senede her kesten iyi biliyordum her yeri bu kadar passiv kalma
(119,150 puan) tarafından
bende eskisehirden belcikaya gittim navigasyonla heryere gidi0 geldim simdi biliyom sen kendini ona muhtac hissetme biside bekleme kendin git
0 oy
(999 puan) tarafından

Kız Allah aşkına beni götürüp afrikanin ortasına atsınlar ben gene gideceğim yeri bulurum illa biri mi öğretmesi gerekiyor. Evlendim hiç bilmediğim semte geldim şimdi ben eşime öğretiyorum bazı yerleri :) bu konuda kendinizi ezdirmeyin. Bilmiyorum demeyin sora sora araştıra araştıra Bağdat'ta bulunur Amerika da :angel:

tarafından
Doğru söylüyorsun işte çıkma diyor çocukla diyor sonrada bırakacak kimse yok diyor
(2,644 puan) tarafından
Bende sana katılıyorum  elimizde internet var durdugum yerden heryere girer çıkarım  kimse olmasin dünyanın  obur ucuna bile  nasil gidilir bulabilirim ☺️
0 oy
(247 puan) tarafından
Gecen ole bi sorunm oldu bole kizimin kontrolu var hastanede cok uzak ve dolmus tranvay cok karisik o yuzdenn beraber gidelim dedim ve dolmus tranvay hic gitmedim hep arabamizla onla gittim anllatti bole yapacan sole diye ama biraz terettud ediyorum kizim olmasa sorun degil geze geze bulurum bi sekilde ama onla zor olur hem sicak hem yorulur kizdi ne varda gidemicen alamm izin faln diye bende ister al ister alma alsan da seninle gitmem bu saatten sonra kaybolsamda bulup muane ettirip getrcem sana minnet etmicem dedim ve pazartesiye randevu aldim gidecem al git ogrenirsin illaki hamileyken bi kayboldum bilmiyordum bnde dolmusdan yanlis yerde inmisim yuru allah yuru biri baska biri baska bisi der 2bucuk saat yurudum evime geldim esim aradi yurudum geldim dedim kizdi bisye binseydin diye bilsem bulabilsm binerdim zaten dedim ayaklarim sismisti fln
tarafından
İşte aynı sert bende de var çok karışık buralar o yüzden Bilmiyorum
(247 puan) tarafından
Soracaksin canim ayrica nabigasyondan da bak kendin ben ole yapacam bi kere de aramicam nere gidecem suradayim diye isimi halledip eve gelince aricm isim bitti evdeyim diye
0 oy
(6,243 puan) tarafından
Çocuğun kaç aylık ki 
0 oy
(2,644 puan) tarafından
Benide hep esim hastaneye götürürdü  adam isten güçten  kalir beni götürürdu ben kendim öğrendim  internet var ne nereye gider napilir belediyeler heryerde bak saatlerine bin git canım  onu asla bekleme hele bide sağlık  ya
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Hastane bi yermis mi sanki gezmeye goturcek dangalak. Bu devirde bilmiyorum etmiyorum yok bacim telefonda hersey var haritasi yol tarifi doktor secenegi vs vs 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bunda öğrenecek ne var neyi öğretsin sora sora gitsen yine bulursun bu kadar basit şeyler de bile muhtaç gibi davranırsaniz eşiniz de sizi artık çocuğu gibi görür az bisesleri becerin 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 576 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Limonlu kek _41 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.