0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (2,372 puan) tarafından
Hep o yağmurlar yüzünden 2 ay olmuştur camlara dokunamadm hamiş olduğumu öğrendim hergun kendime bugün bir cam silecem diyom ama cam silme perileri bana hiç gelmiyo hamilelegi bahane edipde 8 ay silmeme hakkımı kullanmak istiyorum  :D şöyle bana bikac temizlik perisi gönderin gaz versenizde olur :D iki ay önce bahanem yağmurdu smdi yagmurda yok kizlarrrrrrr yardımmm :D Günaydın bu arada 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Günaydın canım bende ne yalan söyleyeyim çoktandır silmemiştim çünkü yağmur durmuyordu hic en son bayramdan 3 gün önce sildim kendime geldim ☺ hade sende başla bakalım sen yaparsın ama yavaş yavaş minnoşu da kendini de yorma emi ☺
(2,372 puan) tarafından
Silsem bende kendime gelcemde silmeye gücüm yok ne yesem midem bulaniyo abuk subuk bir haldeyim kokulardan yemeklerden berbat durumdayim
-Reklam-
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Cam silme robotları var onlardan alsana her bütçeye göre çeşitleri var benim en büyük yardimcilarimdandir kendisi :)))))
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Cam.silerken cami silmekten keyif aliyorm benim sevmedigim kisim plastik kenari temisleme nefretlik tam 
(2,372 puan) tarafından
Ay sus sus bende sevmem
0 oy
(247 puan) tarafından
Hergun bi oda cami silmeyi dene canim hamileysen ve camlarin buyuk yuksekse silmeni tavsiye etmem bi yardim edecek birini bul derim bnm ilk aylarda sorunm yoktu butun isimi yaptim 38haftalikken koklu bi temislik yaptim ikindin isim bitti nisanim geldi ve suyum sizinti seklinde geldi ama dogum baslamadi acilamm olmadi 3gun hastenede yatmk zorunda kaldim acilmam olmadi suni sanci ile mecburen dogumu baslttilar eger o sekilde de olmasaydi acil sezeryana alacaklardi cocuk suyu azalinca sikintiya giriyordu sende de buyukse camlarin uzanacaksin hamilelikde uznmayi onermiyorlar ve ilk aylarindaykn bas donmek cok olur yuksekte isen basin faln doner allah korusun
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Bizdeki yağmuru  sanami yollasak☺️ 

Banada yağmur  lazim degil evime akiyo ya☺️
(2,372 puan) tarafından
Yolla da kurtulayım cam silmekten :D
(2,728 puan) tarafından
Ah gelseee☺️ benimde çatı  problemli  olukdan akiyo evim mahvoldu çatıya  işlem  yapilcak

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 285 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Fatma.nurr. (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 231 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,570 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 392 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu

380,198 soru

11,382,633 cevap

34,882 kullanıcı

...