0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (7,290 puan) tarafından
Kızlar selâm 

Küçük oğlanın ateşi 38 diş ateşi olabilirmi sınır kaç diş ateşinde 

4 Cevaplar

0 oy
(8,238 puan) tarafından
38 sınır canım 38 üstü ise dış değildir geçmiş olsun yaa:( 
(7,290 puan) tarafından
Offf gece yanıyordu çocuk kıpkırmızı oldu ama ateşi yoktu sabhatan beri 38 bı iniyor bı çıkıyor

Teşekkür ederim canım ❤️
(8,238 puan) tarafından
Geçen benim kızda ateşlendi kuzum çok korktum biri ayaklarının altına limon sür çorap giydir dedi calpol verdim duş aldırdım çok şükür bunları yapınca düştü dene istersen sende
(7,290 puan) tarafından
Duş aldırdım canım bide limonu deniyim inşallah düşer Sağol tatlım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diş ateşi 38 sınır ama ne yaparsanız yapın düşmez inatçı bir ateş. Dolven ve calpol dönüşümlü verince şıp diye kesilir 
(7,290 puan) tarafından
Canım pek ilaç kullanmıyorum bazı sıkıntılarımız var bizim çaresiz kalirsam anca öyle veriyorum
tarafından
Allah kolay geçirsin. Ben de mecbur kalıyorum küçük bir bebeğim daha var eşim de sık sık nöbetçi uyursam havale geçirirse diye korkumdan valla
(7,290 puan) tarafından
Allah korusun canım
0 oy
(7,290 puan) tarafından
Kizalrrrr .... ...              .              .       
0 oy
tarafından
Pazartesiden cumaya kadar benim kız öyleydi. Gerçi bana artık 38 ateş normal geliyor. 39.5 gördüğüm için. Tahlil filan yapıldı etti herşeyi temiz çıktı. İnatçı ateşti. Azı dişlerinden kaynaklı ateş yapıyormuş vücut. 
tarafından
Belki de canım. Doktora bir göster istersen. 6 diş çıkardı hiç birini farketmemiştik sabah uyandık baktık diş var. Şimdi ateş filan olunca bir garipsedik açıkcası. Ya da cereyana filan mı kaldı acaba
(7,290 puan) tarafından
Bizimde öyle 4dis cikarti hiç ateş olmadı

Bilmiyorum ki cnm çok sıcak buralar kapı pencere açık hep banyo oluyor belkide üşüttü
tarafından
Belki de canım. 39u görünce direk hastaneye koş. Biz gitmeden önce doktor banyo yaptırdın mı dedi evet dedim ilaç verdin mi dedi evet dedim düşmediğinde getirmen iyi olmuş dedi
(7,290 puan) tarafından
Offfff bende yaptırdım banyo 15 dk sonra ölçtüm 38,7 oldu inşallah çıkmaz evde kimse yok
tarafından
İnşallah canım. Geçmiş olsun.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 204 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.
0 oy
7 cevap 98 göst.
9 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,290 puan) tarafından soruldu

379,594 soru

11,363,416 cevap

34,839 kullanıcı

...