0 oy
409 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Arkadaşlar eşim n11 den beşik alacaktı ama içindeki uyku seti satilikmis incelemen sipariş vermiş iptal edilmiyormus lütfen yardım edin yaaa çok pahalı beşik fiyatında neredeyse 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Gelince açmadan iade edin canım 

tarafından
Paranız 1 hafta içinde geri yatar
tarafından
Geri alıp para iadesi yaparlar mi ki
tarafından
Anladım  canım  çok sağol ah akıllı kocam benim beşik diye uyku seti almış:))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Panik yapma canım çok rahat oluyor iptal. Siparişinize tıklayın en alt bölümde iptal yazan kısım var oradan iptal edersiniz yola çıkmadıysa tabi. Kargoya verildiyse de bekleyin gelince iptal iade işlemi başlatın 14 gün içinde iade hakkı var biz önceki gün iptal ettik diğer gün gönderildi paramız 

tarafından
Çok  sağol canım  eşim panik yaptırdı telefonda konuşurken siparis verdi o arada başının etini yiyordum:) incelemeden sipariş verdi son 6 adet kalmış çok ucuz alayım biter hemen dedi  meğerse beşik değil içindeki uyku seti satilikmis sonradan da senin yüzünden oldu kafamı utuledin inceyemedim boşa gitti para iptal edemiyorum deyince panik yaptım biraz :)))
tarafından
Bu eşler başka cümle bilmez zaten, senin yüzünden, senin yüzünden :) öyle sitelerde bu tarz problemler oluyor canım ebatları rengi vs dikkatli seçmek bütün özelliklerini incelemek lazım. Rast gelsin işiniz :)
tarafından
Sagol canım benim
0 oy
(55 puan) tarafından

Uygulamada siparişlerim bölümüne girerek iptal talebi göndere bilirsiniz

tarafından
Sagol canım halletmiş çok şükür eşim
0 oy
tarafından

Ne zaman  verdin canim sipariş daha yola cikmadiysa iptal butonu var ona baş paran iade oluyor eğer yoldysa iade forumuny olustur direk kargo formasıyla açmadan gönder paranı iade ederler hesabına 

tarafından
Sagol canım  halletmiş çok şükür
0 oy
(185 puan) tarafından
Satıcı lar çok kurnaz besik satılık gibi ayrıntılı okumasan anlaşılmıyor gerçekten de aldikta sonra geri iade istersiniz hemen zaten gelip alıyorlar kargo
0 oy
tarafından
gelmeden iade adiliyor canim kargoya cikmadiysa musteri hizmetlerini ara 
0 oy
tarafından
Kargodan alma gulum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 351 göst.
0 oy
15 cevap 338 göst.
17 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Aygun (68 puan) tarafından soruldu