0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (296 puan) tarafından
Çok iradesizim en ufak iki lafa kaniyorum sonra eve geliyorum pişman oluyorum. 2 kere anneme gittim geldi peşimden sürekli affet bırakmam degiseyim su bu dedi ben hep geri döndüm ama hiç ilerleme görmedim. Ailem yine peşinden geliyor demekki seni seviyor dedi ama yok ben hiç sevgisini hissetmiyorum. Bugun yine boşanmayı düşündüm oğluma çok ağır küfür etti zaten ağzı bozuk biriydi hep idare etmiştim. Yemek yiyorduk sofrada oğlumda yemek masasına çıktı oda sinirlendi buralar ekmek ufagi in çabuk dedi oğlum daha 2 yaşında bende sandalyeye oturttum oğlum çığlık atmaya başladı bu sefer çocuğa ağzını yüzünü s...kiym senin çocuk dedi. Ben bu lafı nasıl kullandın ya ne biçim insansın dedim ya ilerde oğlum aklı sarınca bu küfürleri duymaya maruz kalırsa ben ne yaparım. Okadar kafam karışıyor ki çok moralim bozuk.

7 Cevaplar

0 oy
(7,993 puan) tarafından
Donmen hata böyle birine iyi sabır varmış sende 
-Reklam-
0 oy
(10,440 puan) tarafından
Bak insan kendine yapılan şeyi bir yere kadar da evladıma değil küfür tek hakaret beni zıvanadan çıkarır 
(296 puan) tarafından
Bende öyleyim cunku oğlum benden daha değerli gözümde
0 oy
(864 puan) tarafından
Öz babası mı bunu yapan şaka gibi insanın yüreği kaldırmaz çok kötü bir durum çocuğuna hayrı olmayan adamın sana hiç hayrı olmaz canım dost acı söyler çocuğunu karısını seven böyle konuşmaz .
(296 puan) tarafından
Evet öz malesef :(
(1,043 puan) tarafından
Konusun sen böyle dersen oğluna elalem neler söyler diye ama siniri geçince sana söylense hoş mu ya yarın aklında kalıp sana söylerse falan de
0 oy
(13,887 puan) tarafından
İyi düşün canım Allah yardımcın olsun 
(296 puan) tarafından
Teşekkür ederim:(
0 oy
(2,704 puan) tarafından
İğrenç ötesi 
(296 puan) tarafından
Malesef evet :(
0 oy
(280 puan) tarafından
Canım çok üzüldüm umarım rabbim hayırlı yollar nasip eder sana inşallah 
(296 puan) tarafından
Teşekkür ederim:(
0 oy
(13,309 puan) tarafından
Afedersin ama onun ağzını yüzünü eşekler silksin sakın ha acaba deme böyle birinden ne sana koca olur ne o çocuğa baba. Yerinde olsam o küfür ettiği yüze hasret bırakırdım o pici
(296 puan) tarafından
Bende çok istiyorum ama cesaretim yok

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,523 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde Seda.26 (536 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 677 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu