0 oy
727 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından
Ben İstanbul'da yaşıyorum biliyorsunuz hayat pahalılığı çok şükür evim eşyalarım maddi gelirimiz bu pahalılığı göre çok çok iyi Allah'a şükür ama eşimle gezerken böyle lüks villa evleri görünce hep diyorum ki kendi kendime acaba bu evin içi nasildir içindekiler mutlu mudur ne kadar şanslılar felan diyorum bazen böyle evlerde oturan arkadaşım olsa diyorum hayalim bile basit benim böyle evim olsa demiyorum çünkü fazla mal nazar çeker gereği yok ben müstakil bahçeli huzur dolu çiçeklerle ev istyorum eşimle çocuklarımla mutlu huzurlu sağlıklı ama öyle evleri görünce de içim bir farklı oluyor sizdede oluyor mu böyle saçma bir post diyebilirsiniz ama kimseyi linclemeyin begenmediyseniz yazımı illa birşeyler yazmak zorunda değilsiniz sohbet amaçlı yani 

22 Cevaplar

0 oy
(3,470 puan) tarafından
Villa da oturdukları için Huzurlu olduklarını düşünmüyorum herkesin sıradan bir hayatı var bana kalırsa ki zaten insanız sıkıntısız insan olmaz ha şu konuya gelirsek villa da değilde müstakil evde oturmayı çok istiyorum kendime ait olsun kimse beni rahatsiz etmesin kafamı dinliyim bahçem olsun sebze meyve yetistiriyim çok hayalim var gerçekleşir mi Allah bilir 
tarafından
Herkesin hayali kendine kadar küçük iste
(168 puan) tarafından
Bende öyle istyorum böyle cennet gibi çiçekler ile dolu rengarenk mis gibi pencereyi açınca çiçekler koksun
(3,470 puan) tarafından
Herkesin hayali kendine kadar küçük derken  neyi kast ettin?
(3,470 puan) tarafından
Allahim herkesin gönlündekini nasip etsin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Villa yurt dışında müstakil eve deniyormus öyle demişti ablam 

Ben villada yaşamıyorum ama evim büyük güzel yeterli çok şükür birgün kısmet olurda satıp bende villa isterim 
(168 puan) tarafından
Eviniz varmış ya villa olmasada olur mis gibi oh kira değil ya alırsınız hem eşimle hayalimiz sağlam bir bina alalım biriktirip içini kötü olsa dahi biz dekor edelim istedik internette böyle öncesi sonrası var bayılıyoruz ne güzel değişiyor
tarafından
Çok şükür canım kısmet olursa diye dedim hani olmazsa aldık zaten rabbim herkese nasip etsinki
0 oy
(4,584 puan) tarafından
 Herkesin kendisine göre sıkıntısı vardır, herkesin imtihanı farklı ama bende isterim müstakil bahçeli geniş bir ev, misafir gelince rahat etsin, mutfağım büyük olsun rahat yemek yapabilirim, çocuğum rahat etsin vs. Şu an oturduğumuz yer küçük çocuk olmadığında yine idare ediyorduk ama çocuk olunca bu zamanda zor oluyor. Birde kıyafetleri, eşyaları vs. koyacak yerler dar falan.

Allah isteyen herkese nasip etsin geniş, ferah ve içinde mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağı bir ev.  
(168 puan) tarafından
Amin canım ben bereket suyu yapıyorum faydasını defalarca gördüm hatta arabamız var birsururr borcumuz var ama evimizde çok şükür buna rağmen bereketimiz var peygamber efendimiz bereket suyu yazarsan çıkar ama inanarak yap kimisi rivayet şu bu diyor ama rivayet dahi olsa efendimizin yapmış olma ihtimaline sığındım ben yaptım herşeyden evvel inanarak yapmak düşer ve ummadığım yerlerden paralar geldi hep
(4,584 puan) tarafından
Tamam canım bakayım Allah razı olsun
0 oy
(3,640 puan) tarafından
Villada oturuyorum ama tüm mutluluğumu kaynanamlardan uzakta olmaya bağlıyorum ben.evim,bahçem herşeyim var çok şükür Allahıma ama öyle gıpta edilecek gibi de değil. Villa kader değiştirmez. 
(168 puan) tarafından
Hani filmlerde zengin evlerde hep kavga ediyorlar mutsuzlar ya ondan acaba bunlarsa öyle mi diyorumneyse çok şükür masAllah Allah'ım ağız tadıyla oturmanizi nasip etsin sağlıcakla sevdiklerinizle
(3,640 puan) tarafından
Amin canım Allah herkese nasip etsn.
0 oy
(137 puan) tarafından
Gurbette memur eşiyim canım, kirada oturuyoruz memlekette ktre evimiz var ama memur olduğumz için şehir şehir geziyoruz. Memnınum hayatımdan Allah a şükürler olsun ama isterdim aileme yakın olayım gidip geleyim bazen ağlamıyor değilim. Eşimle de hep bahçeli ev hayali kuruyoruz çiçeklerimiz köpeğimiz olsun çocuklarımız bahçede rahat oynasın. herkesin bahçeli evi olsa çok mu şey istiyoruz herkes hakkediyor ama kimse yaşayamıyor hayat şartlarını sen de biliyorsun. Rabbim bir gün nasip etsin isteyen herkese... İstemekte çok haklısın ♥️
(168 puan) tarafından
Hamileyim bende istyorum benimde eşim memur tayinciyiz istesekte şuan olmaz ama doğu görevini yapınca tam belli bir yerimiz olsa ne bileyim yada emekli olunca ancak yapabiliriz düşünsene çiçekler rengarenk mis gibi kokular geliyor pencereyi açınca
(137 puan) tarafından
Ben de hamileyim canım  sağlıkla kavuş yavruna ♥️ ne güzel hayal kurduk inşallah Rabbim hayırlısından sana da bana da öyle bi yer nasip etsin♥️
0 oy
(137 puan) tarafından
Bu arada İstanbul un neresinde yaşıyorsun ben de 19 yıl yaşadım İstanbul cennette. Şimdi ablam orda yaşıyor. Ben Bartın :) 
(168 puan) tarafından
Sefaköy canım bende ama alışamadım dokuz ay önce evlenip geldim eşim memur burda gurbette olunca herkesten uzak
(137 puan) tarafından
Cennete yakınsınız canım ama gurbet olunca tabi zor. Bebeğin doğunca daha güzel olacak eminim yalnız da kalmıcan❤️
0 oy
(4,149 puan) tarafından
Yenı evimizi aldık bizim için yeterli guzel bı ev 1 evimizde depremde yıkıldı malesef. Saglık olsun.. Depremden sonra müstakil evi cok istedik esımle imkan var ama esım memur heryere gidemiyoruz nasıp artık ama ilerdeki hayalimiz müstakil bir ev arsamiz var belki ilerde yaparız.. Sefakoydeymissn cocuklugum orada gectı 
(168 puan) tarafından
Yaa buralar daha iyi gezdim bu çevreyi bizim buralar daha içten çarşı gibi herşey ayağımızın altında
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Eşimin en büyük hayallerinden biri villâ yaptırmak.☺️ Biz de gelip geçip bakıyoruz ancak
(168 puan) tarafından
Aynenn
0 oy
(362 puan) tarafından
Her insanin vardır bi hayali benim hayelimde kiradan kurtulup kendi evimde eşimle çocuğum ile hayat sürmek ah kardeşim şimdi villa hayelini birak bi daire alabilirsek ne mutlu bize Rabbim kiracilarin yardimcisi olsun
(168 puan) tarafından
Öyle hele İstanbul'da yaşıyoruz herşey daha fazla şuan bide deprem bölgesinde daha fazla İstanbul'dan beter oldu Allah insaf versin ev sahiplerine
(362 puan) tarafından
Ankarada yaşıyorum kiralarin değeri 8 binden başlıyor kimsede insaf filan kalmamış Artik
0 oy
(3,233 puan) tarafından
İnsanoğlu hep sahip olduğundan fazlasını istermiş. Hamdolsun kiradan kurtulup evimizi aldık ama bizim de en büyük hayalimiz villa olmasa da müstakil bahçeli ve çok odalı bi ev. Ben kendim için büyük bi odaya kitaplık yaptırıp bol bol kitaplarla hemhal olmak istiyorum. Eşime de çalışma odası ne kadar da güzel olurdu 
(168 puan) tarafından
Aynen öyle Allah'ım hayırlısını versin ya
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Villa güzel ben de cok begeniyorum fakat derdi çok ya bahcesi düzenli bakım ister güvenlik sorunu var o insanı tedirgin ediyor börtü böcek olur o yüzden bana göre degil biz sitede yaşıyoruz memnunum yani bence bu devirde kirada değilsen ona şükretmek lazım 
(168 puan) tarafından
Kesinlikle oyle
0 oy
(1,135 puan) tarafından

Bir fakir tesellisi olarak diyorum ki, iyi ki villam yok , koca evi nasıl temizleyecem :D:D

(168 puan) tarafından
Öyle de villam olsa ben niye temizlim hizmetcim olur zaharhayalimiz bile fakir
0 oy
(7,246 puan) tarafından
Müstakil ev bende olsun isterim ya bebeyi sal bahçeye akşama kadar oynasın meyve sebze yetiştirelim ne güzel olur amma velakin bırak mustakili evimiz olsa onada sukredicem oda yok 
(168 puan) tarafından
Yanii insAllah hayırla bizimde olsun
0 oy
(9,571 puan) tarafından

Ben villada oturmak istemezdim ya nasıl temizlencek o kadar büyük ev :)

(168 puan) tarafından
Ahahha oda varda villada oturanların hizmetçisi vardırhayalimiz o kadar zor ki evi bile biz temizlicez diye düşünüyoruz demi
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Müstakil evimin olmasını bend3 çok isterim çocuk olunca apartman hayatı yaşanmıyor 
0 oy
(2,697 puan) tarafından
Amcası villada oturuyor hani o kadar da böyle iyi şaşalı değil yani mesela bir daire olsa da yeter bana ama ben o villada yaşayıp da o sorunu kaldırmak istemem mesela adam villada yaşıyor eşini dışarı bile çıkarmıyor eşine gezebiliyor ne dışarı çıkarabiliyor ne konuşuyor gidebiliyor ne perdeyi çekebiliyor kadın yani o evde yaşayıp yaşamadığı bile belli değil hayalet gibi ama ben kirada oturuyorum yani gidiyorum geziyorum bahçeme çıkıyorum her şeyi yapıyorum o kadına bahçeyi bile çıkarmıyor ya billahi maşallah Allah'ım yarabbim nasıl bir bilsen artık yok ya böyle hayatın yerinde böyle villada yaşayıp da eve hapis olacağıma hiç yaşamam daha iyi
(168 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum size
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Bu hep küçük  pembe panjurlu bahçeli ev hayalinden ☺️☺️

Bende bahceli mustakil evi çok severim bu arada hep hayal ederim ama tabiki apartman dairesinde oturuyorum.
(168 puan) tarafından
Oda olur insAllah hayırla kolaylıkla sağlıcakla sevdiklerimizle beraber
0 oy
tarafından
Bnde istanbuldaym apartman dairesinde oturuyorm yazlığımız villa şimdi 1 haftalığına yazlıktaydm istanbula geldim işlerim var die gene dönücem yazlığa gerçekten çok gzl havuz bahçe hayvanlar insan nasl zaman geçiyo anlamıyo 
(168 puan) tarafından
Ohh miss gibi iyi eğlenceler canım
0 oy
(7,574 puan) tarafından

Karsimizda villa var adam kadini dovuyor :) kac defa polis geldi kadin hergun ask fotolari atmaya devam :)

(168 puan) tarafından
Yaaa öyle oluyor genelde Allah yardımcısı olsin huzur mutluluk güven sadakat aşk saygı sevgi herşeyden önemli sağlıkla sevdiklermizle yaşatsın Allah'ım hepimizi
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Benim normal daire ama görümcem villada oturuyor hem kendi evi hemde yazlığı villa evde yardımıcısı ve çocuklarla ilgilenen 2 tane yardımcısı ve şöförü var. O kadar merak ettiysen resimde atarım genelde en üst katında biz kalıyoruz orda ayrı mutfağı yatak odası mutfağı ve terası var diye daha rahat oluyor gidip kalmak. Evin içine gelecek olursak hayat onlara güzel sabah kalhvaltıları hazırlanır çocuklar koleje gider şöför bırakır. Görümcem istediği saatte uyanır kahvaltısı tekrar ona özel hazırlanır sonra kahvesi gelir her gün mutlaka kuaförlük işi olur oradan da gezmeye gider hafta sonları gitmedikleri eğlence mekanları konserler kalmaz aşırı severler konserleri. İhtiyacı olanlara mutlaka yardım ederler.  Olumsuz yönü aşırı egolu havalı kendinden başka kimseyi beğenmez o kadar estetik bende yapsam öyle olurum :) 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 137 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 400 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 610 göst.