0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün kontrolumuz vardı kalçı çıkıklığı için özele gidiyoruz eşim bir bankada çalışıyor ve banka bebeğinin  ve benim bütün hastane masraflarımızı karşılıyor özel sağlık sigortamız var doktorumuz bunu duyunca Bilmiyorum tesadüf mü değilmi artık rota ve menenjit aşısı önerdi kende çoçuğna yaptırdığını söyledi zaten siz değil bankanız karşılar dedi sizde para içinmi önerdi bana öyle ğeldi ve siz bu aşılar hakkında ne düşürüyorsunuz

9 Cevaplar

+2 oy
(7,447 puan) tarafından
Hayır tabiki rota ve menenjit aşıları çok çok önemli 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben yaptırmadım sağlık ocağındaki zorunlu aşılar dışında yaptırmıyorum
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Rotayı yaptırdım iki çocuğuma da ama diğerini yaptırmadım
0 oy
(362 puan) tarafından
Ben kızıma hepsini yaptırdım normalde aşıların fiyatı çok yüksek özel sigorta olduğunu duyunca zorlanmadan alırsınız diye söylemiştir ki bu mülteciler geldiğinden beri bütün hastalıklar arttı biz ve tanıdığımız herkes özel aşılarını yaptırdı karar tabiki sizin 
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben kendim ödeyerek yaptırdım önemli çünki
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Roto yaptırmadım malesef çünkü doktor günü geçmiş dedi hatta 1 hafta arayla mi ne kaçırdım yaptırsanda fayda göremezsin dedi ne alaka bilmiyorum bizde oyuzden yaptırmadk.ama.menenjiti yaptırıcm
0 oy
(12,627 puan) tarafından
önemli aşılar herkese öneriyor tercih sızın 
0 oy
(6,334 puan) tarafından
Hayır çünkü eczaneden alıyorsun doktor sadece vuruyor ve çok önemli bir aşı. Ayrıca bizimde özel sağlık sigortamis var muayenelrr tahliller 15 TL ama özel aşılar ücretli. Heralde sigorta şirketiyle alakalı. 
0 oy
(5,033 puan) tarafından
Doktorun bundan ne gibi bir çıkarı olabilir :D  aşılar önemli ama pahalı aşılar. Birçok aile fiyatı yüzünden yaptıramıyor. Doktor da bu yüzden söylemiştir 

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 136 göst.
25 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 228 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 376 göst.
0 oy
6 cevap 376 göst.
17 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,194 cevap

34,850 kullanıcı

...