0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından
Vestel 24 binlik klima aldık bütçeye göre ama bir çoğu keşke vestel almasaydiniz dedi baya bizi sıkıntıya soktu ne yapacağımızı bilemedik deneyip görmek lazım dedik bakalım hayırlısı 

Vestel beyaz işleri kullanan var mı? Memnuniyetiniz ne yönde? 

16 Cevaplar

0 oy
(1,270 puan) tarafından
Televizyon aldım memnun kalmadım baya uğraştırdı bizi
(316 puan) tarafından
Evet vestel hizmeti kötü diyorlar
(1,270 puan) tarafından
Canım hizmet iyi eve geldiler baktılar 2 kere ama televizyon sıkıntı çıkartıyor kendi kendine açılıyor falan bayağı format falan attılar anca kendine geldi
(7,979 puan) tarafından
Benim TV de Vestel biz gayet memnunuz 3 yıl oldu ☺️☺️
(316 puan) tarafından
Hadi ya bende memnun kaldık diye okumuşum :D
-Reklam-
0 oy
(6,103 puan) tarafından
Klimayı bilemem de görümcemin beyaz eşyaları vestel. 6-8 senedir sıkıntısız kullanıyor 
(316 puan) tarafından
Benim de ablamın vestel hepsi hiç şikayetçi değil üstelik evlerini 4 5 defa su bastı beyaz işleri suda kalmıştı maşallah hıc bozulmadı
0 oy
tarafından
Bütün beyaz eşyalarımı TV hepsi vestel 4 yıldır kullanıyorum memnunum
(316 puan) tarafından
Hic sıkıntı yaşadınız mı
tarafından
Yok çok şükür şimdiye kadar bir sorun olmadı
0 oy
tarafından
Kullanmadan bilemezsiniz ama klimaya zaten Türk.mallari çoğu geride vestelde orta şeker bir marka 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bütün odalarımızda Vestel klima var ve çok memnunuz
0 oy
tarafından
Annemin ceyiz buzdolabı var 24 yillik 6 yil once bozuldu buzlugu hala kullaniyo annem calisiyo buzlugu tvleride 12 yildir hic bozulmadı  
0 oy
(237 puan) tarafından
Bizim evde her şey Vestel di anneminde öyle çokta sıkıntısizlar beyaz eşya markadan çok sans işi biraz bazen en iyi markaların bile makineleri sürekli arıza verebiliyor mesela Samsung şikayet vara bakarsanız çok var en iyilerindendir ama işte şans 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Beyaz işi şans işi 11 yıllık evliyim TV taş gibi ki 4 senedir dükkanda çalışıyor küçük ev eşyaları da var 
0 oy
(201 puan) tarafından
Vestel klima kullanıyorum ve inan Vestel pişmanliktır 
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Ben her seyimi Vestel aldım sırf Türk markası diye çok pişmanım . Bir daha önünden geçmem. 
0 oy
(55 puan) tarafından
Beyaz eşyalarımin hepsi Vestel klima dahil ama hepsinde birer sorun var gerisini sen anla :))
0 oy
(1,521 puan) tarafından
5 yıldır kullanıyorum televizyon buzdolabı ankastre çamaşır makinesi Çamaşır makinem elbiselerimi yırtıyor buzdolabı paslanıyor tüpün çakmagi çalışmıyor televizyonum bozuldu garantiye gitti yenisini gönderdiler ilk zamanlarda Yani anlayacağın hiç memnun değil
0 oy
tarafından
Bulaşık makinası aldım bir ayda bozuldu servis cagirdim değişim yaptılar dün geldi yenisi bı üst model bakalım insllah o sıkıntı yaratmaz
0 oy
(224 puan) tarafından
Vestel pişmanlıktır. Net
0 oy
(993 puan) tarafından
Hepsi Vestel klima Samsung :) 7 yıldır kullanıyoruz bir sıkıntı çıkmadı vestelde
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Televizyon ve süpürgesini kullanıyorum yıllardır maşallah memnunum.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
28 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selma&furkan (970 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
2 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...