0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Bebeğim 2 aylık bir ayda 400 Gr almış doktor az mamayla destekle dedi nasıl sütümü artırabilirim belliki doymuyor mama vermek biberona da alıştırmak istemiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öncelik doktorun dediğini uygula mama ver. Benim bebeğimde kuvesde kaldı bol bol süt lazımdı çok şey denedim. İlk işe yarayan kuru dut çayı kürü dutu kaynatip suyunu içtim. İkinci dere otu bol bol yemek hurma oda çok süt getirir. Bide kendi yaptığım karışım vardı kuru dut kuru incir elma üzüm hurma bunları kaynatıp suyunu içtim çok işe yaradi
(22 puan) tarafından
Deniycem canım çok sağol
-Reklam-
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Öncelikle doktoru mutlaka dinlemelisin cnm eğer mama desteği dediyse bu bebeğinin sağlığı için demektir senin isteğin bebeğinin sağlığı gelişiminden daha mı önemli? Öncelikle kasık biberon yada Philips avent biberon alırsan bunlar meme reddi yapmaz avent anne memesiyle uyumlu kasik biberonda beslenirken efor harcadığı için çene kasları güçleniyor tıpkı emerkenki gibi mama olarak sma optipro öneririm hem şekerli değil hem gaz yapmıyor 
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,903 puan) tarafından

Daha önce bir arkadaş sormuştu bende hamileyim d ileride işime yarar diye ss almıştım 

image

(8,778 puan) tarafından
Ahahhh ben:))))
(7,903 puan) tarafından
Hahha evet sen canım:)) ❤️❤️
(22 puan) tarafından
Hemen alıp deniyorum canım çok sağol ins ise yarar
(935 puan) tarafından
Ne kadar kuru dut koyup kaynaticaz canım onu da bi diyiver sana zahmet :)
(8,778 puan) tarafından
Ben 1 tatlı kaşığı kullaniyorum
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Canım mama öcü değil ki anne sütüne en iyi alternatif bazen anne sütü yaramıyor ille ısrarcı olmanın gereği yok ama yine de artirici seyler soyliyim 3-4 litre su tuket, bestlak damlayı herkes öneriyor onu kullanabilirsin, bebegin uyudugunda sen de uyu dinlen, bebegin emdikten sonra kalan sütünü sağmaya bak meme ucu ne kadar cok uyarilirsa o kadar sütün artar
(22 puan) tarafından
Bestlak damla bende doğum yaptığım günden beri var kullanıyorum canım şuan zaten mama veriyorum emzirme sonrası ağlıyor yoksa
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Doktoru dinle canım takviye yap.birde bestlac damla al
(22 puan) tarafından
Kullanıyorum canım bestlak damla
(10,784 puan) tarafından
Ee etki etme di  mi canim
(22 puan) tarafından
Yok canım etmedi :(
0 oy
tarafından
Valla canım ben ne yesem olmuyor ama sıkı sütyen takarsam o işe yarıyor sen de deneyebilirsn
0 oy
(235 puan) tarafından
Dut kurusu kaynatıp icebilirsin
(22 puan) tarafından
Bunu çok söyleyen olmuş akşama yapicam ins teşekkür ederim
(235 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(4,086 puan) tarafından
Memelerden sut fışkıriyor yaz buraya yada gebelik bilumune yada bebek bakimi bilumune . Orda bi tarif vardi herkes memnundu. Du bakim bulursam atim linki. Humana stell tea icmistim ben sukur vardi sutum o tarifi denemedim ama herkes cok memnundu

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 306 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
4 cevap 61 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Azrainci (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mzeynepp (32 puan) tarafından soruldu