0 oy
88 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (497 puan) tarafından
Arkadaşlar saçım sarı. Dibim geliyor kahverengi doğal saçım. Ben siyaha boyatmak istiyorum çok yakistiriyolar siyahi da sarıyı da ama 5 yıldır filan sariyim herneyse evde kendim boyuyorum ama sarıdan siyaha gecebilirmiyim nasıl geçerim varmı bilen  

5 Cevaplar

0 oy
(497 puan) tarafından

En İyi Cevap
Birde emziriyorum sorun olurmu 
(8,778 puan) tarafından
Amonyaksiz boya kullanacaksin cnm gratiste var
(497 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,906 puan) tarafından
Geçme kız sonra siyahtan sarıya geçmek zor oluyor sarı en güzeli 
(497 puan) tarafından
Evet hoşuma gidiyor ama özledim siyah saçı :) asi gösteriyor.
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Siyah büyük pişmanlık oluyor sonunda. Boyadıktan sonra lanet gibi yapışıyor saça. Koyu kahveye falan boya bence
(497 puan) tarafından
Doğal saçım koyu  kahve  vazgeçmeye başladım ya :D işte bu platformu bu yüzden seviyorum:)))
0 oy
(7,424 puan) tarafından
Saca siyah boya vurmayin bence aktikca turunculasir sen o turuncuyu kapatmak icin ayda siyah yapman lazim olur sonra tekrar sari isdersin pisman olup is isden gecer
(497 puan) tarafından
Şuan vazgeçiyorum skhakahs
(7,424 puan) tarafından
Bak demekki sariya donesin olabilirmis:)
(497 puan) tarafından
Olabilir çünkü eşime guvenmiyorum.  Sarıyı çok yakistiriyor sürekli konu açılınca sen bilirsin ama sarı daha çok yakışıyor diyor istemiyor pek sınırlı duruyon siyahta diyo :D asi gösteriyormus. 3 4 ayda sarıya boyat derse zor dönerim siyahtan
0 oy
(362 puan) tarafından
Saridan siyaha geçiş 1 defada olmaz emziren anneler icin doğal boyalari tercih etmelisiniz 1 kez olduğunda boya 3 4 yıkama sonrasi saçta yesillik yapiyor zemin sari olduğu icin isterseniz bir defa kuaför de boyatin doğal saç boyasi kullanmasini isteyin daha sonra kendiniz boyayabilirsiniz birde siyah zor renktir dönülmez size tavsiyem çikolata kahvesi çok güzel bir renktir eminim oda çok yakışir 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
0 oy
9 cevap 266 göst.
14 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
26 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde EmelSezer07 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 448 göst.
20 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...