0 oy
172 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (431 puan) tarafından
Robot süpürge almayı düşünüyorum. Alıp memnun kalan var mı? Alırken hangi özelliklerine dikkat etmeliyim? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende alacağım surda bekleyim 
-Reklam-
0 oy
(8,900 puan) tarafından
İcat edenden Allah razı olsun ayağına taş eline iş değmesin bütün kadınların hayir duasıyla ömrü billahi sırtı yere gelmez kesinlikle şart ben ayaklarımı uzatıp keyif yaparken o silip supuruyor roborock s5max benimki fakat imkanım olsa s7 alcam aynı özellikte ikisi fakat s5 mop yaparken haliyi algilamiyor ya hali kaldirilacak yada girmesin diye isaretlenecek s7 haliyi algılıyor otomatik mopu kaldiriyor
(2,136 puan) tarafından
%90 a da razıyım iki bebeyle yetismiyo zaten:)
(8,900 puan) tarafından
Ne yok s7de anlamadım... bebeklerle cidden biseye yetisilmez :)))))
(1,733 puan) tarafından
Yani s7 harika tüm özellikleri çok iyi :))
(8,900 puan) tarafından
Normalde dikkatsiz değilimdir yeni bebeğim olduğu için uykusuzluktan öyle bisey yok diye okumusum :))))
(1,733 puan) tarafından
:))) olabiliyor öyle arada :)))
0 oy
(520 puan) tarafından
Xiamio dream d9 moplu çekim gücü çok güzel, sadece üstünde lazer olduğu için yatak altına falan giremiyor alırken üstünün düz olmasına dikkat edebilirsin
0 oy
(5,827 puan) tarafından
Mi mop pro kullanıyorum 2+1 evimi tek şarjda mükemmel süpürüyor silmesindende memnunum ben. Yalnız ev çok kirliyse mükemmel sonuç beklememek lazım 1 gün durup 1 gün çalıştırıyorum ben valla çoook güzel iş yapıyor bacım biz oğlumla oynarken oda evi temizliyor shshsh :) 
0 oy
tarafından
Ben çok memnunum rahatlık 
0 oy
(311 puan) tarafından
Ben gereksiz buluyordum takı bebeğim olana kadar elim ayağım oldu resmen o kadar iyi ki neden daha önce almadım diyorum 
0 oy
(225 puan) tarafından
Xioami mop pro 2 kullanıyorum çok memnunum bence çekim gücü ve toz haznesi büyüklüğü önemli 
0 oy
(5,883 puan) tarafından
Emiş gücü yüksek olmalı, mümkünse mop olanı tercih edin. Süpürgenin yüksekliğine bakın. Mobilyalarınızın altına girebiliyor mu? Ben 360 aldım. 2 senedir kullanıyorum çok memnunum
0 oy
(211 puan) tarafından
Bn çok memnunum. Okula giderken açıyorum geldiğimde heryer tertemiz oluyor. Bnmki roborock s7 
0 oy
(166 puan) tarafından
Xiaomi mop 2 pro plus kullaniyirm esim hamile kalinca aldi evden cikarken calistiriyorm gelene kadar suouruyor koltuklarim yuksek yatagim yuksek altina rahat giriyor paspasidavar halilari topluyorm atiyorm balkona süpürüuoe paspasliyor elim ayagim oldu iyiki almisim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
7 cevap 162 göst.
0 oy
4 cevap 114 göst.

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı