0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından
Camasir suyu beyaz sarartir mi sarartir ise geri dönüşü var mi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çamaşırlarda mı 
(2,393 puan) tarafından
Evet camasirda
tarafından
Morartıyor çamaşır suyu.
Ben çamaşır sodası kullanıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
çamaşır suyunun diğer adı klorak zaten bir şey olmaz
(2,393 puan) tarafından
Saramis ? :D (domestos)
tarafından
ben sarı şişeli klorak kullanıyorum. beyaz kumaş boyasıyla boyarsın artık
(2,393 puan) tarafından
Mecbur boyaya kaldım galiba :(
0 oy
(887 puan) tarafından
Eşim aşçı kıyafetleri hep batar jel olarak değil de sulu kıvamda çamaşır suyunu yumuşatıcı kısmına döküp yıkıyorum diğer beyazları da aynı ama renkli kısımları varsa o beyazları atmayın makinaya sadece beyazları atın
(2,393 puan) tarafından
Benim tek bi bluzdu hafif yazılar vardı sararmış baya ne yazık ki boyayla denesem acaba yazılara ne olur
(887 puan) tarafından
Boya yazıları kapatır ya böyle kabartma gibiyse çok kötü durmaz beyaz Kabartma gibi durur
(2,393 puan) tarafından
Yok ya direk baskı gibi :( çöp mu oldu simdi
(887 puan) tarafından
Dene canım denemekten zarar gelmez zaten sararmış kullanamıycan en azından beyaz boyayı dersen belki bir ihtimal olabilir
0 oy
(7,951 puan) tarafından

Ben sulu kullanıyorum hep beyazlara oğlumun kakali zibinlari felan anca öyle çıkıyor bugün yıkadım bide çok güzel olmuş  :D ay bide gittim a101 den çiçeğim marka almıştım çok güzelmiş hahahha 

(2,393 puan) tarafından
Aa a101 deniyim bakim o markayı ben oğlumun camasir suyuyla değil de kaka yapınca beyaz kalıp sabunla hemen elimde yikiyordum sonra kosla ile bebek deterjanini karıştırıp makineye atıyordum öyle de çıkıyordu benim bluz akrilik boya olmuştu ne yazikki
(7,951 puan) tarafından
Ay yok ya elde citileme felan uğraşamam ☺️☺️ 60 derece calstriyom az da o sulu olandan koyuyom içine bakiyom temiz çıkmış :))))
(2,393 puan) tarafından
:D benim genelde makine dolu oluyor ya ondan ilk operasyonu elde yapıyorum:D yoksa kuruyunca sapsarı kaka oluyor :D
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Vallahi canım Ben eşimin beyaz gömleklerini bütün beyaz çoraplarımızı Kaynar suyla domestos'a basarım ardından 3 saat sonra yıkıyorum makinada Hatta makinede yıkarken de Domestos koyuyorum makinaya öyle yıkıyorum hiç şu ana kadar sarardığını görmedim aksine sakız gibi bembeyaz çıkıyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 3,808 göst.
3 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 424 göst.
13 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beren (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Esra.41 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde heygirls (369 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...