0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Kızlar 3 yaşındaki kizimda Fıtık var Amaliyat sonrası nasıl Birden çıktı çok üzüldüm Çok Korkuyorum amaliyat sonrası çok canı Yanarmi Ağlamak İstiyorum şuan ya 

5 Cevaplar

0 oy
(119,520 puan) tarafından
ne fitigi ama nasi anlamadim
(39 puan) tarafından
Kasik fıtığı solun da ağlayınca gördüm bariz belli önceden yoktu
-Reklam-
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Hangi bölgesinde fıtık var, ameliyat oldu mu. Tam anlayamadım ben
(39 puan) tarafından
Sol kasık ta Olmadı Ama Çok üzüldüm görünce amaliyat olursa çok Canı Yanar Sonrasında Diye
(1,296 puan) tarafından
Benim oğlum 3,5 aylıkken oldu kasık fıtığı ameliyatı. Kasık fıtığı tespit edildiğinde en hızlı şekilde ameliyat edilmesi gerekiyor ve ameliyattan başka çözümü yok maalesef. İhmal etmeyin hemen götürün. Küçük oldukları için daha hızlı toparlarlar
0 oy
(1,970 puan) tarafından
Biz 2 hafta omce kasik fitigi ameliyati olduk canm kızım 5 yaşında bir anda cıktı bizdede eğer kasik fitigiysa nasıl bir surec gecirdigimizi aktarayim sana
(39 puan) tarafından
Evet Kasık fıtığı
(1,970 puan) tarafından
Söyle anlatayim canm bende bir anda iç camasirini degistirince farkettim hiç  beklemeden goturdum bekletilmeyip hemen ameliyat olması gerekiyo çünkü genelde 1 tarafta varsa doktor yüzde 50 ıhtimal obur taraftada olur dedi sansimiza tek tarafıyliymis
Oncelikle Içın rahat olsun kesinlikle korkma canm ameliyat 20 dk bisey sürdü ardından ilk 1 saat zor geciyo ayilmalari olsun narkoz etkisinden çok ağladı ve sürekli aciyo dedi ama dediğim gibi sadece 1 saat sürdü aynı gün içinde taburcu olduk biz ve 1 hafta sonra tatile gidip yüzdü bile kızım çok rahat geçti hiç korkma korkulacak bi ameliyat degil
(39 puan) tarafından
İnşallah ya canı Acır amaliyat sonrası canı Yanar Bebeğimin Ağlar dikişi falan açılır diye o kadar korkuyorum ki
(1,970 puan) tarafından
Biraz cani yanar tabi canm ama dediğim gibi ilk saat sadece ondan sonrası ağrı kesiciyle rahatliyo dikkat ederseniz neden dikişi patlasin ki ben 2 3 gün çok ayaklandirmadm sonradan dediğin gibi denize havuza girip yüzdü bile hiç korkma canm
0 oy
(437 puan) tarafından
Benim kızımda 4 yaşında fıtık ameliyatı oldu inan hiç korkulacak birşey yok. Ben izin almıştım sonrası evde bakarım diye ama maşallah kızım aynı gün ayaklandı 
0 oy
(237 puan) tarafından
Benim oğlumds ben farkettim ama goturmedik ben normalde bu konularda çok pimpirikliyim ama kayınpeder benim eşimde de vardı askerde ameliyat oldu yok birşey olmaz falan dediler zaten bu bebek bu ameliyat olamaz dediler sonra biz Erzurum'a köye gittik orda çocuk sürekli bayilmaya başladı ama doktorun gözü önünde bile bayıldı hicbirsey bulamıyorlar Allah işte ben bezini değişirken polisinin alt tarafının mor olduğunu gördüm hemen koştum doktorun yanina o da Erzurum şehir hastanesi çok büyük çok iyi çocuk cerrahi faln çağırdılar tabii öncesinde ultrasonla bakildim meğer fıtık patlamış çocuk iç kanama geçiriyormus doktor eğer bu fıtık patlamadan doktora goturseydiniz ameliyata gerek kalmayacaktı dedi yani elle yerine yerlestirilme gibi bir durum varmış benim oğlumdada denedi ama iş işten geçmişti ameliyat ettiler tabii zor bir süreçti kolay değil dikiş var bebek sonuçta anlamıyor ayaklarıyla çırpınıyor çırpındıkça daha çok orası gerilip acıyor ama ne bilecek hatta doktora bu dikiş patlar mı çok korkuyorum demiştim rahat ol öyle bir şey olma ihtimali yok demişti 4 aylıktı daha 

Senin Allah'tan daha büyük ama lütfen geciktirme ben o an görmesem birkaç saat içinde kimse ne olduğunu bilmeden hastanede ölecekti sonradan otopside falan çıkacaktı belki ortaya o yüzden hemen hemen götür Canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 110 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ercaneymen (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Princess_s mother (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu

381,366 soru

11,417,528 cevap

34,970 kullanıcı

...