0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Neden böyle bilmiyorum kendime çok acıyorum ben bu kadar mı basitmişim die düşünüp duruyorum istedigim sadece biraz ilgi ben varım yokum onun için önemi yok iş zevke gwlince yanaşmayı biliyorlar ya bi pazar izni var annesinin evinden çıktgı yok işe gittigi günlerde hemen gelir uyur ya nie biz kadınlar böyleyiz sesimizi çıkarınca haksız oluyoruz eşime bir sıkıntımı anlatamıyorum bilmiyor ben varım yokum çok üzülüyorum 2 çocugu var asl ilgilenmez ben bunu çekmek zorundamıyım ya az mnce herşeyi söyledim karı koca ilişkimi herşeyi mi bitirdim senle dedim git ananın yanında otur dedim anans meraklıysan evlenmeseydin dedim oda pişmanım evlendigime dedim ben de pişmanım dedim kalktı ****** ol git babanın evine dedi kendine çeki düzen vermezsen gidecem dedim umursamıyor bilmiyoruö napıcam istedigim ilgi saygı sevgi benimle birşey yapmsk istemiyor yanımda dogru dürüst oturmuyor söylüyorum da anlamıyor bana dua edin nolur huzurum yok düzelsin ailesine sahip çıksın yoksa gerçekten bırakıp giderim onu o zmn görür 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah huzur ferahlık muhabbet versin. Huzursuz bir ortamda ömür geçirilmez ancak ömür tüketilmis olur. 
-Reklam-
0 oy
(131 puan) tarafından
Zaten ilişkiniz bitmiş gibi gözüküyor Bukadar çocuğa kadar vurdumduymazlık hoş degil çok haklısın 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Bu erkekler neden gül gibi yuvalarının kıymetini bilmezler anlamıyorum ya. Hayatta kimseyi yargılamamaya çalışırım ama tv lerde eşi ilgilenmiyo diye kaçan kadınlar müstehak bunlara.
0 oy
(703 puan) tarafından
Degişmez kendını zorlama yıpratma oldurmaya çalısma ayıdan dayı olmaz ayı ayıdır 
0 oy
(166 puan) tarafından
Canim bizde assa yukari ayni sorunlari yasiyorz hatta biraz fazlasi ayrilma asaasina geldik en son e devlet uzerinden aile danismani ayarladik terapiye gidiyoruz umari bisiler yoluna girecek bence konus esinle ve gidin 
0 oy
(6,291 puan) tarafından
Aileci erkek değişmiyor maalesef canım ya çok üzücü bir durum biliyorum anlayış yok. Umarım düzelir. Çocuk olunca boşanmakta zor oluyor. İkinci çocuktan sonra mı böyle oldu ?
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Allah evinize size huzur sükûnet versin bir başka postta da buna benzer birşeyler okudum hep eşinize odaklandiginiz için mi bu duygular içindesiniz bilmiyorum kendinize bir iyilik yapın sevdiğiniz birşeylerle uğraşın mesela kursa gidin kafanızı başka şeylere takin hayat kocanızdan ibaret değil 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 248 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Fatmaylmz (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 225 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elif21 (2,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 317 göst.