+9 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (1,559 puan) tarafından
Eşiyle tartısıp kaynanasıyla kavga edip sesini çıkaramayanlar ev durumunun sıkıntısını stresini buraya gelip başkasına klavye başına geçip ters ters konuşup kalp kırıp öfkesini atıyor burası stres topu veya kum torbası değil lütfen sinirinizi öfkenizi burdaki insanlardan çıkarmayın nefret ediyorum böylelerinden 

16 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
+++++++++++ sonu kadar parti kur oy verelim sjjsjs Haklısı canım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet doğru kaynanasina eşine soylemedigini insanlara çatır çatır söylüyorlar 
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Klavye hanımefendısıı coguu....

Hıc umursama bile oylelerii☺️☺️☺️☺️
0 oy
(270 puan) tarafından
Burda cok kavga cikiyor aslinda hepimiz kadiniz bir birimize destek olmamiz lazim
tarafından
Bende böyle düşünüyorum biri benim postuma kötü bişey yazdımı cevap verdimmi ben suçlu oluyorum
(270 puan) tarafından
Ya cok sert tepkiler var birsey soruyorsun borclu cikiyorsun hic yazma daha iyi
tarafından
Benim postuma biri geldi geçen sorduğum konuyla alakasız sohbet mekanına çevirdiler insan gibi hanımlar sorduğum konuyla alakalı yazı yazmıyosunuz sohbetemi geldiniz dedim biri ordan ben keyfim ve kahyası istediğim yerde yazarım yazmış bende sorduğum soruyla ilgili bi fikrin varmı dedim banane senin sorundan dedi öylemi dedim sildim postumu
(1,559 puan) tarafından
Onlarda bir grup sürü oluyor postlara girip sohbet ediyorlar alakasizca madem öyle özelden konuşun
tarafından
Aynen öyle bunu dedim diye linç yedim bişey sormuşum kendi aralarında muhabbet benim postumdan çıkın madem
0 oy
(997 puan) tarafından

Kız ne eşimle ne kaynanamla hiç tartismam Allah razı olsun inşallah hepsinden aramız çok çok iyi . Buraya giriyorum dert tasa sahibi oluyorum cikiyorum :D insanların ne çok derdi varmış ne değişik insanlar varmış diyorum 

(6,343 puan) tarafından
Valla burası bana çok şey kattı
(1,559 puan) tarafından
Yani akıl verirsin fikir önerirsin doğru olanda bu ama herkes ayni değil malesef
0 oy
tarafından
Verın agzının payını bıdaha yapmazlar
(1,559 puan) tarafından
Hangisini verelim :))
tarafından
Valla ben haksız yere ınsanın kalbını kıranlarla tartısıyorum :D hatta burda kendım ıcın tartıstıgım yoktur hep mılletı savunmaktan :D
(1,559 puan) tarafından
Herkes aynı olsa keşke ama maleseff
0 oy
(12,724 puan) tarafından
+++

göz aşnası olmadıklarıma yorum atmıyorum artık
0 oy
tarafından
Ayy açık açık demediler ama insan anlıyo post açıyorum ters ters yazıyorlar sonra ben sinirlenince cevap veriyorum tabiki yok sen sivri dillisin yazma benim postuma dedim belli yani sinirini benden almaya çalışacak istedim posta istedimi yazarım keyfim ve kahyası bilir yazmış bu yüzden 3,4 kez postumu silmişlim var
0 oy
tarafından
Aynen öyle evde giki cikmayanlar burda terör estiriyor anlamsız şekilde surekli antipatik yorum yapıyor görünce post sahibinden çok sinir oluyorum
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Ohoooo çok burda o hatunlar dan 
0 oy
tarafından
Hiç deme geçen gün biri öyle bir şirazeden çıktı ki altına da aynı düşüncede olan bir sürü kişi toplantı. neyse gördü gününü şimdi süt dökmüş kediye dönmüş.
(8,385 puan) tarafından
Kim kız o merak ettim :)
0 oy
(439 puan) tarafından
Bu kafada olan insanlar var maalesef. Gerçekten dertleşmek isteyen derdini anlatacak birini bulamayan, bir çıkış yolu arayanlarda var. Fikir söylenirken; yaşam şartlarını, duygularını ve onun için en yararlı olan ne ise onu tavsiye etmek gerekir. İnsanlık budur. Destek olmak yardımcı olmak. Köstek olmamak
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Evet yaaa vallahi aynı fikirdeyim
0 oy
(1,763 puan) tarafından
E şuan sen de aynısını yaptın birine kızıp ona yazacagina buraya yazdın bizi yaşadığın strese ortak ettin 
0 oy
tarafından
Katılıyorum kavgacı değilim ama zor bela ağzımı bozuyorlar 
(7,121 puan) tarafından
Yok ya senin papatya ağzın mı bozuluyor
tarafından
Hahahhahaha evt yaaaa çok şitreş oluyorum
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Yüzde yüz katılıyorum. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 313 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
16 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Hg99 (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 285 göst.
3 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
1 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Aydan YILDIZ (566 puan) tarafından soruldu

381,131 soru

11,410,206 cevap

34,948 kullanıcı

...