0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hiperaktif bir kızım var bir de minik oğlum akşama kadar hiç bir şey yapmama izin vermediler. Akşam temizlik yaptım çocukları doyurup banyo yaptırıp uyuttum. Eşim göreve gideli bir ay oluyor inanmazsınız bir aydan sonra ilk defa çay demleyip içebiliyorum. Yağmur eşliğinde çay keyfi yapıyım dedim. Sizin nasıl geçiyor günleriniz miniklerle:)

image

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız uyumadı gözümden uyku akıyor karnım acıktı hava çok sıcakkk hiç iyi gitmiyor bu gece :blink:

tarafından
1 yaşında canım azcık şu koydum canım hepten süt vermedim
tarafından
Belki gaz değildir canım ya gaz olsa ıkınır ne biliyim çok ağlar belli olur yani. Bu yaş aralıklarında uyku gerilemesi oluyor bazen inşallah öyle bir şeydir.
(7,458 puan) tarafından
Bi banyo mu yaptırsan rahatlardı süt önerilmiyor verme canım
tarafından
Sonunda uyudu zilli yaaa ne atakmış :)) bezdim
(7,458 puan) tarafından
Oh çok şükür ya :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Afiyet olsun . 

Yazlıktayım keyfim yerinde. 

Çocuklar uyudu oturuyoruz sohbet ediyoruz 
tarafından
İyi sohbetler canım.
tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım❤
0 oy
tarafından
Afiyet olsun ,benimde aynii iki cocukla ev iş arada gezmek cok sukur diyelim guzsl geciyo
tarafından
Teşekkür ederim canım. Çok şükür güzel ama yorucu. Varlıklarına şükürler olsun
0 oy
(2,440 puan) tarafından
Bebe uyutmaya çalışıyorum. Çok inat bir kızım var uykuya dalması bile inattt. Sana iyi keyifler canım afiyet olsun 
tarafından
Zaten uyku zamanı ayrı bir tantana. Allahtan yaz geldi de her akşam banyo yaptırıp uyuyabiliyorum biraz daha rahat uyuyorlar kolay uykuya geçiyorlar. Kışın kombi 55 te yansa bile korkuyorum ben banyo yaptırmaya gece soğuk çeker diye. İnşallah biranönce uyur. Teşekkür ederim canım Allah razı olsun.
0 oy
(580 puan) tarafından
Sıcaktan kaplumbağa gibi döndüm ben,keşke yağmur yağsa, sabah hava kapalıydı rüzgarlıydı,  ne güzeldi, saat 2 gibi güneş çıktı tepeye hala daha sıcak hava.
tarafından
Buralar da çok sıcaktı bu gün yağmur yağdı dursun ama şimdi. Rabbim bir serinletti çok şükür:)  Havalar ısınınca geceler bile çok bunaltıcı okuyor haklısın. Giy şortu atleti yat işte ferah ferah:)
(580 puan) tarafından
Klimayı açayım diyor eşim, zaman ayarlı otomatik kapanır diyor ama ya kapanmazsa, felç oluruz vallahi
tarafından
Zaman ayarı varsa sıkıntı olmaz canım ya. Bir saat daha çalışsa yeter.
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım Minik kuşumla günümüz güzel geçiyor çok şükür tuvalet eğitimine başladık 2 gündür maşallah güzel gidiyor şuan bekliyorum bir saat daha geçsin de onu kaldırayım çişini yapsın öyle uyuyacam inşallah çok güzel yağmur yağıyor şuan sobam yanıyor gümbür gümbür bende uzandım arkasında aslında kalksan bende bir cuara yaksam güzel olacak ☺
tarafından
Hadi afiyet olsun canım❤ Evet ne kadar erken o kadar iyi ama bazen çocuklar hazır olmuyor anneler farketmeden bu süreçte zorlayabiliyor ve daha çok uzuyor o yüzden ürkütmemek adına temkinli ilerliyorum diyelim. Allah senden de razı olsun❤
tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤ en iyisini yapıyorsun az çok onlar da belli ediyor anneler de hissediyor zaten ama benim 1 ay öncesinde başladı söylemeye açıkçası ben çok korktum nasıl yapacam diye dün bir cesaretle çıkardım bezi inşallah böyle devam eder
tarafından
İnşallah sıkıntılı süreci atlatmış gibi inşallah böyle devam eder❤❤❤
tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim ❤
tarafından
Rica ederim canım ❤❤❤
0 oy
(2,044 puan) tarafından
Oohh afiyet olsun.. :) 

Bende kızımı sallıyorum dizlerimde. Namaz kılcam ve uyumaya yatcam diye dört gözle dalmasını bekliyorum :)
tarafından
Çok teşekkür ederim canım. İnşallah biranönce uyur minik. Bu saatlere kadar nasıl dayanıyorsun nasıl enerjileri var maşallah dimi:) ben namazımı kıldım birazdan gidip yuvarlanıcam yatağa ben de:)
(2,044 puan) tarafından
Hemde nasıl hiç bitmiyor enerjileri. Uykuya geçecekken ağlıyor hala :) hadi iyi geceler bakalım :)
tarafından
Sana da iyi geceler:)
0 oy
(13,373 puan) tarafından
afiyet olsun canım

bügun pazar eşim evdeydı babamın toplantı varmiş dükkana gitti kız dolanıyor uyuma çabasında onu bekliyorum
tarafından
Defne nasıl iyi mi sen nasılsın nasıl gidiyor gebelik. İnşallah biranönce uyur da hem kendisi hem sen dinlenirsin biraz❤
(13,373 puan) tarafından
sağ olasın keyfı yerınde :)
akşam ustu uyutmuştuk nasılsa evdeyız diye  
dolanıyor sağ solda en son gelir piş pat yaparım
hamilelik şükür bu seferde rahat geçiyor
senın profıl yenı mı
tarafından
Ben eski kullanıcıyı öncekini kapattım bu yeni. Çok şükür maşallah diyelim.  Akşam üzeri uyumasına rağmen tekrar uyursa ne ala hadi kolay gelsin.
(13,373 puan) tarafından
sağolasın :)
kullanıcı adı  tanıdık değil ondan sordum canım
uyudu piş pat istemedı döne döne buldu uykusunu
0 oy
(6,229 puan) tarafından
Bende iş yaptım balkon kaldı şimdi onuda yıkayıp çamaşır sevmeyi düşünüyorum:) afiyet olsun bu arada
tarafından
Hadi kolay gelsin canım. Gece gece iş yapmayı ben de çok severim gündüz yetişemediğimiz için bazı şeylere gece bir enerji geliyor. Aklıma karpuz kabuğu soktun ben de balkonu yıkasam iyi olur aslında yarın yıkamayı düşünüyordum ama kalmasın bari:) çok teşekkür ederim.
(6,229 puan) tarafından
Aynen sabaha kalmasın yıkarken çocuklar kapının dibinde bekliyor ayaklarını falan ıslatıyorlar :) hadi kalk ben kalkıyorum
tarafından
Oğlum küçük de kızım yıkatmaz doğru söylğyorsun birazdan kalkucam bende
0 oy
(8,391 puan) tarafından
Nalet buzdolabı sesi yüzünden mutfağa gidip sigara içmiyorum ve sanırım dünden beri kaynanam 3-4 dur sen niye böyle gerginsin diyo
tarafından
Vallahi sigara tiryakisi biri sigara içmeyince nasıl birine dönüşür en iyi kendimden biliyorum o yüzden yapma bu eziyeti kendine esmam git balkona çık varsa orda iç açık hava püfür püfür ne güzel:)
(8,391 puan) tarafından
Gerginligim sigaradan değil ki☹️

Şuan donuyorum zaten hava buz gibi sjsj
tarafından
Öyle anlatınca ondan sandım. Gündüz yanıyor gece donuyor mübarek istanbul:)
(8,391 puan) tarafından
Bugün gündüzde serindi ama şuan baya soğuk yani dondum yatağa gecicem
tarafından
Hadi iyi uykular. Ben kimim hadi bil bakalım:)
(8,391 puan) tarafından
Tanıdık birisin ama kimsin sjsj
tarafından
Kim kim kim:)
(8,391 puan) tarafından
Kimmm sjsj

Çünkü hem İstanbul'da oturuyorsun hem bir oğlun bir kızın hiç aklıma gelmiyor çok aşırı gerginim sjsj direk solye
tarafından
Sana şiir spoilerleri veren biri olabilir mi aceba:)
tarafından
İstanbulda oturmuyorum:) ama duyduğuma göre öyle:)
(8,391 puan) tarafından
Nerdesin auan
(6,229 puan) tarafından
Kimsin banada söyle
0 oy
(50,188 puan) tarafından
cayin güzelde mezesi güzel değil ☺️☺️bende oyuncak koşturuyorum bugun kızım gördü cani kaldi ☺️
tarafından
Bana göre en güzel yancı:) yeni oyuncak mı aldınız.
(50,188 puan) tarafından
alicam bugun esimin teyze torunu geldi onun oyuncaklarıyla oynadilar cani çok kaldi oda paw patrol mus ilk kez duydum simdi dolap uygulamasina bakiyorum bakalim alicam cok istiyo
0 oy
tarafından

Bu gün eşimin zoruyla kızıma doğum günü yaptım. Normalde 4 Temmuzdu hastaydı o zaman birşey yapamadık diye hafta sonu hem herkes evde diye aile arasında aldık öyle. Aileyi topladığımızda 11 kişi oluyoruz. Yine getir götür yap et çocuğu uyut derken herkes gitti çocuk hala ayaktaydı dışarı çıkarttık biraz enerjisini atsın diye. Benim kızım da sağ olsun hiperaktif bir çocuktur. Bir de hasta olduktan sonra mız mız ve çok sinirli bir çocuk oldu. Normalde herşeye gülüyordu. 1 haftadır anam ağladı. Bu günde değişiklik olsun dedik onda bile mız mızdı az önce zar zor uyuttum. Kalabalıktan birşey yiyemedim öyle doğum gününden kalanları tırtıklıyorum:):)

0 oy
(3,991 puan) tarafından
Afiyet olsun bizde komşularla oturduk çocuklar parkta bir güzel oynadı yoruldu büyüğüm şimdi uyudu küçüğü de inşallah uyur ☺️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 205 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (862 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Esmamirancinar (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 367 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 405 göst.