0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (829 puan) tarafından
Hanımlar 39 hafta bitti . Hala bir belirti yok arada ağrılarım oluyor ama onun dışında birşey yok  ne kadar bekleyeceğim havalar çok sıcak insan çok bunalıyor korkuyorum da nasıl olacak diye 

5 Cevaplar

+1 oy
(2,361 puan) tarafından
Bolca merdiven in çık sıcak suyla tabi çok da kaynar değil duş al belini ufala sürekli su da göğüs ucunu uyar korunmasız ilişki yap ördek yürüyüşü yap eğilerek yerleri sil ama bunları yaparken dikkat et tabi hunharca girisme iki doğumu da bu şekilde başlamasına sebeb olmuştum 
(829 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında durmak mümkün değil ne yazık ki sürekli eğil kalk arkasından koşuyorum temizlik yemek falan yapıyorum ama merdiven inip çıkmıyor lum
(2,361 puan) tarafından
Merdiven çok işe yarıyor canım. Annen veya kayınvaliden çocuğu bıraksan sen de ora inip çıksan müthiş faydasi oluyor
(829 puan) tarafından
Deneyeyim canjm çok ağırlastim zor oluyor inşallah ise yarar havalar çok sıcak insan perişan oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
en fazla bir hafta daha beklersin cnm kuyruga gelmissin
(829 puan) tarafından
Geçen hafta doktora gittim bı hafta içinde doğum olur dedi olmazsa kontrol e gel dedi bakalım artık
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Çoğu gitmiş canım az daha dayan..valla ben de öyle diye diye 41+2de doğum yaptım sjsjjsj
(829 puan) tarafından
Bugün doktora kontrole gittim tekrar uygulama da 39+5 diyor doktor 40+2 dedi 5 gün daha bekle doğum olmazsa gel suni sancı vereceğiz dedi
(9,008 puan) tarafından
Ben de cuma kontrole gittim. Pzt gel yatış verelim suni sancı verelim demişti. Gerek kalmadan cumartesi günü birdenbire gelişiverdi herşey. Sancım çok güçlü başladı hemen düzene girdi. Allah'tan hastane eve yakındı. Bir saat içinde oldu bitti herşey sjsjsj darısı başına inşallah
(829 puan) tarafından
Rabb'im Salih evlatlardan eylesin inşallah. Analı babalı büyütmeyi nasip etsin ki benimde sancım var ama sıkılaşmadi daha bekliyorum
(9,008 puan) tarafından
Amiiin çok teşekkür ederim. Allah hayırlı evlatlar versin hepimize inşallah. Sen de bir avazda kucağına al yavrunu
(829 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(979 puan) tarafından
İnşallah hemen olur canım ya beni 42. Haftaya kadar beklettiler sonuç sezeryan Allah'ın izni ile sende öyle olmaz sürekli squat vs yap 
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin bebiş inşallah 
(829 puan) tarafından
Saolun tşk ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 59 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Beyza.0943 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
29 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
23 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem_A (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem_A (54 puan) tarafından soruldu

381,794 soru

11,430,112 cevap

34,990 kullanıcı

...