0 oy
118 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Buraya iç dökmeye geldim çok yıprandım artık düşünmekden gerilmekden başıma ağrı giriyor on gün yese bir ay yemiyor hep düzensiz.Onbes gündür ne kahvaltı ne akşam yemegi toplasan iki yada üç gün yemiştir onbeş günde .Dış cikarmiyor hasta değil şükür.Ama yemiyor hani her gün farklı şeyler sunuyorum ama yok mama mama mama....Dön dolaş mama...Aç kalıyor beş saat aç kaldı üç kez ayrı şeyler çıkardım yemedi mecbur artık aglamakdan helak oldu mamayı verdim.22aylik ben mamayı kesmeyi düşünüyordum bu çocuk napcak mama olmayınca gerçekten çok sıkıldım...Vitaminlerinr baktirdik tahliller iyi  pekmez veriyorum soğuk sıkım..Balık yağı vs de iciriyorum ...Yani gercekten ise yarayan bir şurup fLN varmı kullandığınız 

8 Cevaplar

0 oy
(48,690 puan) tarafından
5 saat ac kalmasi icin uzun bir zaman degil. mama bitti alamadik de sevdigi illa birsey vardir onu yap rv kapst telefon verme yemeden olmaz de sonunda pes eder yer 
-Reklam-
0 oy
(153 puan) tarafından
Bizde aynı dert var memeden 1hafta oluyor kesdiyim bugün Dr dedi kesinlikle aburcubur tarzı hiç bir şey almayın öğünler arası ekmek dahi vermeyin yemek yemeyince korkmayın aç kalır deye dedi ben kendimde çocuğuma öyle yaptım dedi  yemek saatlerini alışkanlık yapsın dedi inşallah bende beceririm düzeni oturtmayi
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Canım 5 saat az, bütün gün aç kalsın hiç bişey olmaz. Ben aslaaaa yemek konusunda darlamiyorum çocuğumu, 22 aylık. Sadece bir kere yiyomusun diyorum yerse yoyo, yemezse yemiyo. Çok acıkınca kendi söylüyor zaten, yada ben yerken zorla oda yemeye çalışıyo. Ama 5 saat çok az. Ben sabah kalkıp hiç birşey yemeyip akşam 8de yemek yediğini bilirim, gün içinde hiç bişey yemeden aç aç dolaştı, sonra kendi talep etti. Bence yemek konusunda hiç ustelenmemeli kimse .
0 oy
(488 puan) tarafından
Cinko dene bide oda istah acar
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Mamaya güvendiği için yemiyo işte sen mamayı kes bak nasıl yiyo yinede olmazsa sipraktin diye bi şurup var allerji şurubu ama uyku hali ve açlık yapiyo ben koca kızdım haftada 1 şişe bitirirdim onu içerdim bi uyurdum uyanınca hazır yiyecek bişey yoksa sınırlı olurdum karnım doyunca keyfim yerine gelirdi 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Kahvaltıyı güzel yiyor benimki lakin akşam yemeği yemiyor aynı durumdayız en son ben pes ettim eşimde ver mamayı illaki yiyecek dedi stresten artık hergün migrenim artıp şekerim 500lerden inmiyordu saldım bende canı isterse yiyor meyvayı çok güzel yiyo kahvaltısınıda diğer öğünler yok bende kek kurabiye yspıp veriyorum
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Malesef mama olayi bitmeden iştah tam anlamjyla duzelmiyor canim. Canini sıkma  ama mamayi azaltarak biraktirmaya ve yerine süt vs koymadan tamamen hayatindan cikarmaya bak.

En yemeyen cocuk bile arkadasimin mamayi birakinca açıldı cocuk. Benim kizimda. Deli gibi yemiyolar tabi ama eskiye oranla daha iyiler. 

Soguksıkım karadutözü iştah acar benim kizimda ise yaramisti ama anlik tabi 
0 oy
(845 puan) tarafından
Bugun hastahaneye doktorumuza gittik ben diyorum bu cocuk yemiyor o diyor kilo almıs benimkide ikiye girecek aynı sorunu yaşıyorum yok cocuk yemiyor diyorum doktor kilo alıyor boyuda gayet guzel uzuyor diyor. Bizde sorun var sanırım yediginden ne olacak diye diye kendimizi sıkıntıya sokuyoruz galiba. Et kıyma hic yediremiyorum zaten. Sebze turu fazla yemiyor cig sebze marul mor lahana turu salata yani yiyorsa sorun yok diyor birde kahvaltı turu biz cocuklara yediremiyoruz cocugun kahvalti yapmasi zor diyor doktorumuz.  Peynir zeytin turu seyler yani. Cocuklar bu yaslarda boyleymiş. Sadece bizde yok yani o sorun. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 121 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde alparslaninannesi (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
27 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 359 göst.
6 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,069 soru

11,377,524 cevap

34,864 kullanıcı

...