0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (169 puan) tarafından

image

Heryerler mahvoldu evler su içinde kaldı hayvanlar öldü işyerleri kullanılamaz halde botlarla geziliyor bazı yerlerde Allah yardımcımız olsun:(

12 Cevaplar

0 oy
(10,784 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun bacım.rabbim can kaybindan korusun.bende izmirdeyim burada iki büyük yangın çıktı.
tarafından
İzmir'de nerde yangın çıktı kız. Bende İzmir'deyim duymadım hiç. Bugün mü olmuş
(10,784 puan) tarafından
Evet canım bu gün oldu .çeşme tarafinda filan ormanlık alanda çıktı hatta uçuşlar bile iptal oldu.bu gün sürekli üstümüzden söndürme helikopterleri gecti
tarafından
Yaaa.. Biz o taraflara çok uzağız o yüzden haberimiz olmadı demekki. Havalar ısındıkça böyle yangınlar çok oluyo ya çok üzüldüm.
-Reklam-
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm:( sel felaketi nasıl bişey o korkuyu bilirim 
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Ayy cok kotu Rabbim yardimcilari olsn :(
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Ayy rabbim yardımcınız olsun canım dikkat edin 
0 oy
(622 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardimcimiz olsun
0 oy
tarafından
Çok çok geçmiş olsun rabbim yardımcınız olsun azabından afetinden korusun sizi. Can kaybı yok değil mi?
(169 puan) tarafından
Tavuk inek kaybımız çok canım
0 oy
(3,861 puan) tarafından

Rabbim bilir ama felaketin biri bitiyor biri başlıyor. Allahım esirgesin :( kolaylık versin. Yere göğe sakinlik versin
(169 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
tarafından
Allah yardımcıları olsun 
0 oy
(12,537 puan) tarafından
orda mi yaşıyorsun ?

merkezdeki derede taşacak gibi oldu dün Allah'tan bügun açtı hava
(169 puan) tarafından
Çaycuma ilçesi canm
(12,537 puan) tarafından
merkezdeyım ben allah yardımciniz olsun
0 oy
(7,920 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım bizzat daha önce yakalanmış biri olarak söylüyorum rabbim can kaybı vermesin inşallah :(
0 oy
(748 puan) tarafından
Okadar uzgunum ki ne deprem nede bu seller normal degil. Belki linc edecekler cıkabilir beni ama turkiyede harp konusunda doktora yapmıs bilim adamları var ve iklim kanunu getirecekler bu demek oluyorki bunlar doğru malesef Allahın kurmuş olduğu sisteme yaptıkları şeytan silahlarla saldırıyorlar. 
0 oy
tarafından
Kastamonu'da Cide de oyle ya çok üzgünüz .Allah yardımcımız olsun bu dere yatakları yanlarina hala ev dikiyolar buna izin verende suçlu orda yaşamak mecburiyetinde olanlara yazık.Allahim yardım etsin benimde canım çok sıkkın buraya girdim iki lak lak edim kafam dağılsın diye
tarafından
Sen cidede mi yaşıyorsun canım çok geçmiş olsun Rabbım beterinden korusun
tarafından
Yok canım cidede değilim .merkezde yaşıyorum ama hemşehrilerimiz üzgünüz .geçen sene bozkurttan sonra bu senede cide çok üzücü.bu dere yatakları sıkıntılı .
tarafından
Ayyy Allah korusun çok sıkıntılı gerçekten canım bir de bir yağdı maşallah merkeze de böyle çok yağdı mı
tarafından
Yok canım buraya çok şiddetli yağmadı .sen nerde yaşıyorsun gastamonuluuu :)
tarafından
Ben Azdavayın köyündeyim canım ☺

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde kubraerennn (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
0 oy
12 cevap 203 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy