0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Allah'ın izniyle oğlum haz okuluna başlıyor ilk kez beslenme koyucam ne koysam bilmiyorm ya simit seviyor alsam mı acaba çok mu basit kalır 10 da başlıyor kahvaltı yaptırıp gidicez öğlen arası yapıcak sanırım beslenme saatini ama çıkış 3 te acikir diye korkuyorum ne koysam doyurucu olur yanına birde meyve falan koysam olur mu 

7 Cevaplar

0 oy
(10,359 puan) tarafından
Kiz kac yasinda benimki 3 yasinda mesela 9da kahvalti etse gotursem 3e kadar sadece simiti yer meyveyi yemez daha yaninda doyar. M.suyu yada kucuk ayranda koyabilirsin simit koyacaksan katik yapar
tarafından
4,5 yaşında cnm meyve suyu normal suda koyarım unuttum onu yazmayı:))
Benimkide yiyen bir çocuk değil belki arkadaşları getirirse heves ederse yer diye düşündüm:)
(10,359 puan) tarafından
Yerse bide salatalik koyabilirsin mesela yanina kuru kuru yemesin ince uzun dilimle. Ohh afiyet olsun :)
tarafından
Devlet mi özl mi sizin
tarafından
Teşekkür ederiz valla koyarım bugün sağol cnm:))
-Reklam-
0 oy
(4,198 puan) tarafından
Ayy ne güzel Bi soru ne güzel heyecanlar bunlar Rabbim bize de o zamanı göstersin insallah simit seviyosa koy canım niye basit olsun dilim dilim yap arasına peynir sür yanına meyve dilimle kuruyemiş kuru kayısı kuru incir tarzı şeyler koy meyve suyu veya süt koy suyunu koy ☺️❤️
tarafından
Amin inşallah cnm çok heyecanlı:))
Aa aklıma gelmedi o yarın onu yapayım giderken pastaneden almam lazım:/  meyve suyunu aldım cnm suda koyucm sütte aldırırm eşime teşekkür ederim ❤️❤️
(4,198 puan) tarafından
Ne demek minik paşa bir ömür okulu çok sevsin insallah hep başarılara çıksın yolu ❤️❤️
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Kendin evde poğaça kurabiye yapabilirsin kuruyemiş meyve koyabilirsin simitin susamlarıda sağa sola çok dökülür
tarafından
Kız şansa fırınım bozuk sürekli sartel artırıyor ama kendide yiyen bir çocuk değil bir simit görünce yemek ister öyle yer diye alsam mı diye düşündüm
0 oy
(8,227 puan) tarafından
Benimde birkaç gündür gidiyo 4 yaş olmak üzere ben bu sabah patates kızartın yanına domates biber koydum bizim 8 buçukta basliyo 1 buçukta bitiyo meyve suyu koymuyorum yoksa onu içer yemeğine dokunmaz sadece su koyuyorum 
0 oy
(4,392 puan) tarafından
Simit ,ayran,peynir,zeytin falan da koyabilirsiniz. Simitin arasina kasar koyup tost gibi yapabilirsiniz.
0 oy
(7,677 puan) tarafından
Kek,süt koysan yeterli meyveyi anne yanlarında olmayınca yemiyorlar bazende poğaça ayran koyabilirsin.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 134 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde hanimeli (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 97 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sevgii-iyilestirir-8 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 404 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde nehir2020 (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 176 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu

385,301 soru

11,521,778 cevap

35,188 kullanıcı

...