0 oy
39 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
6+0 olduk hala bulanti olmadı doktora da gorunemedim henüz 21 de randevum var. Bir sıkıntı mı var acaba diyorum. Bulantilariniz ne zaman başladı 

7 Cevaplar

0 oy
(3,609 puan) tarafından
Bulanti olmak zorunda degil ki ilk gebeligimde cok az oldu bir iki hafta hafiften ikinci de ilk 3 ay canım cikti sonra gecti sukur yoksa sevin yani olmayabiliyo
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından

Herkeste bulantı olmuyor. Ablamın ilk gebelikte 0 bulantı olmuş. Ben ilk aydan sonra kusmaya başladım. Bana hep derdi ben hiç kusmadım diye. İkinci çocukta anası ağladı ama :D

Sorun var diye düşünme herkesin belirtisi farklı oluyor. Mesela bende baş dönmesi, aşerme, iştah açıklığı felan doğru düzgün olmadı. 

0 oy
tarafından
Bulantısız ne güzel işte kız daha ne istiyon ben ılk 3 ay öldüm öldüm dirildim bulantıdan 
0 oy
(6,697 puan) tarafından
Hiç bulantı yaşamadım. Bulantı olacak diye şartlamayın kendinizi. Olmaması sizin için iyi bir şey 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
7 haftalık başladı 3 ay kesintisiz sürdü 7 kilo verdim ceset gibiydim
0 oy
tarafından
6 haftalıkken öğrendim 8 haftalıkken bulantı 10 haftalıkken kusma başladı 16 haftaya kadar devam etti sonra geçti 
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Öğrendiğim dakka başlıyordu nasıl bir şey di anlamıyorum Allah im ne zor günlerdi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 64 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,452 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 135 göst.
29 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde senemulucay3 (59 puan) tarafından soruldu

384,654 soru

11,506,637 cevap

35,160 kullanıcı

...