0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (1,289 puan) tarafından
Kızlar dün gece yaptım yine her zamanki gibi başka bir talimat verilmiştir uyarısı verdi ama daha önce de böyle uyarı verip ertesi gün akşama doğru yatardı hala daha yatmadı şimdiye kadar hesabına parayı aktarabilen var mı başka bir banka hesabına

10 Cevaplar

0 oy
(171 puan) tarafından
Malesef cumayı bekliyor sanırım
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Hesaba cuma gunu yatacakmış ama ben yarın gidip alıcam 
0 oy
(246 puan) tarafından
Bende dün yaptım daha önce talimat verilmiştir yaziyodu ama saat 15:30 gibi hesabıma yatmıştı 
0 oy
(1,578 puan) tarafından
O gunu gelince yattiyo canm bende bgun ptt den cektm
0 oy
tarafından
Benimde öyle oldu ama dün gece aktarma yaptım sabah kalktım aktarılmış gene deneyin sık sık hatta mesaj gelmiş cuma günü yatacak diye
(1,289 puan) tarafından
Allah allah niye yatmadi acaba
tarafından
Herkes aktarma yapıyor ya o yüzden galiba siz gene basın o hata verdikçe ben öyle yaptım sabah 10 gibi yattı
0 oy
tarafından
Perşembe günü yaticakmis mesaj geldi
0 oy
(2,481 puan) tarafından
Bu sabah aktardım öğle sonu düştü hesabıma bende de aynı talimat yazıyordu
(1,289 puan) tarafından
Simdi de odenecek tutar yok diyor. Allah allah anlamadim gitti
(2,481 puan) tarafından
Eğer aktardığın kartta yok ise canım ptt kartinla çek içinde kalıyor atm den ben öyle çekmiştim tam 6 gün bekledim geçmedi
(1,289 puan) tarafından
Atm den baktik simdi ptt karttada yok iceriye sordum banjaya aktarma talebi var dedi ben anlamadim ya evelisi gunden beri bekliyorum
0 oy
(794 puan) tarafından
Pazar aktardim cteaide olabilir bugun 3ten aonra gecti
(10 puan) tarafından
Bişi sorucm canım bana mesaj geldi işte persembe günü cekebilirsnz veya ibana aktarabilirsnz diye yarın Çarşamba beb PTT ye gidip alablrmiym yoksa perşembeye mi beklemeliym verirler mi ilk defa alicm
(794 puan) tarafından
Arasana  cnn bn ne dersem yalan olur bide kimligin son rakamina gore veiyolar
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Cnm çünkü onlar kendi aktarıyor ptt kartınıza ve onunda günü var siz gününden önce aktaramazsıniz onlar gün vermiş o günde hesabınıza yatıcak bnde denedim olmadı bana zaten msj gelmişti Çarşamba günü hesabınıza yatırılacak diye muhtemelen sabah yatar bnde denedim daha önce talimat verilmiştir diyor
(1,289 puan) tarafından
Gecen ay verilen tarihten once hesabima yatmisti iste bu ay yatmadi allah allah. Bide herkese cuma gunu karta geccek denmis ama aktarabilmisler
(1,465 puan) tarafından
Neye göre yapıyorlar bilmiyorum ama bana çarşamba yani bugün yattı biri Perşembe diyor diğeri cuma değişiyor yani bn 2 3 defa denedim tabi tek bir yatırdıklarında değil başka aylardada denedim olmadı
0 oy
(245 puan) tarafından
Kız her maaş zamanında aktarma ilgili post açmışsın alttaki postlar hepsi sana ait 
(1,289 puan) tarafından
Yani?

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 65 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,288 puan) tarafından soruldu