0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (152 puan) tarafından
Beneğim 2 aylık eve gelir gelmez televizyon telefon açıyor bi kucağıma bile almıyor alsa iki dakika sonra yatağa koyuyor sizlerin nasıl

18 Cevaplar

0 oy
(6,339 puan) tarafından
2 aylik bebeyle ne oynicakki
(8,937 puan) tarafından
Hepsi bir değil tabi ama 2 aylık olunca ilk zamanları gibi uyku düzeni olmuyor cani ne zaman isterse o zaman uyuyor sipalar
(6,339 puan) tarafından
r kizz benimm oğlan bana çekmiş uykuyu çok seviyor uyku saatlerimiz hep duzenliydi beni hiç zorlamadi
(8,937 puan) tarafından
Ayy ne guzel yaa tam hayalimdeki bebe :)))) Benimki şu ara bozdu tekrar düzene sokmak için uğraşıyorum
(6,339 puan) tarafından
Sürekli aynı saatlerde yatırmaya çok dikkat ediyordum sonra rutin hale geldi
(8,937 puan) tarafından
Aynısını yapıyordum baştan beri güzel isliyordu süreç şu ara nolduysa bozdu öyle yada böyle duzeltecez artık
-Reklam-
0 oy
(8,937 puan) tarafından
İpini koparan boğa gibi ayakkabılarını fırlatarak nerde benim oğlum oğlumu verin bana diye iceri dalar benim öküz
tarafından
Egitmen :)) normalde burda tanimadigim kisilere yorum yapmam ama senin yorumlarin cok acimasiz ya rastgele yaziyosun:))
(8,937 puan) tarafından
Sana göre acımasız gelebilir fakat her zaman doğruyu ve mantıklı olanı söylemeye devam edecem tek başıma savunsam bile...
tarafından
Denk geliyorum ,dikkatimi cekti fazla sivridillisin sanirim:)
(8,937 puan) tarafından
Sivridillilik farklı onun içinde hakaret ve asagilama var...
tarafından
Hayirr aslaa kotu niyetle demiyorum
0 oy
(48,731 puan) tarafından
kızim 1.5 yasina gelene kadar cok yardimci oldu suan klâsik Türk erkegi üçlü kanepede elinde telefon modunda takiliyo☺️
0 oy
(2,426 puan) tarafından
Yürüyünce kucağına atlayınca anca o zaman anlar canım acele etme hepsi öyle üzülme de
0 oy
(520 puan) tarafından
Esim isten gelince bnm gorevim bitiyor cicuga yemek yedirmek ilgilenmek onda parka götürürz beraber oyun oynarlar oyle 
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşında allah var doğduğundan beri hep ilgilenir kucağına alır gezdirir şimdi de parka markete götürür 
0 oy
(5,534 puan) tarafından
O dönemlerde benim eşimde pek ilgilenmezdi çünkü yapacak birşey yok birde korkardı küçük diye şuan biri 2 yaşında biri 3.5 yaşında ikisiyle de ilgileniyo 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
İki aylıktan onlar anlamıyo cnm onların oynaması için yaşına yakın olacak kıpırdak olcak 
0 oy
(6,429 puan) tarafından
Ona kalsa aynısını yapar ama benim kizacagimi biliyor hemen gelir çocukla ilgilenir bende yemeği sofrayı hazırlarım sonra toplarım sonra sigaramı içerim öyle alırım kızımı sonra o bilgisayar başına geçer işlerini yapar. 
0 oy
(5,071 puan) tarafından
Doğduğundan beri ilgilenir sağolsun. 2 aylıkken mamaya başladık geceleri hiç ben uyanmadım hep o baktı. Hasta olunca 2 saat ben duruyorsam 3 saat o durur başında. Allah razı olsun ondan
0 oy
tarafından
İlgilenir eşim büyüğün derslerini yaptırır beraber telefondan oyun oynarlar küçükle oynar ilgilenir 
0 oy
(6,103 puan) tarafından
Yaklaşık 1ay sonra doğacak. İlgilenmezse eve almam. Tek başıma yapmadım ben onu değil mi
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Dünyanın en iyi babası ya benimki valla o eve gelince hiç bana vermez dinlenirim bende pazar günü de anneni uyandirmayalim der kahvaltı yaptırır parka götürür ses olmasın da uyuyim diye 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
ilgilenmek ve bakmaz zorunda sıkıysa ilgilenmesin bakmasinda gorelim 
0 oy
tarafından
Benim kocam ağır işte çalışmasına rağmen eve gelir sever eder kucağına alır öper koklar sonra hem eşim bırakır bida pek ellemez zaten benim minnoşumda kucakta hoslanmio artık sevmeye öpmeye gelmio istemio :))19 aylik
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Daha bebek olduğu için öyle canım konuşup anne baba diyince tadından yenmez☺️
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Erkekler baba olmayı geç ogreniyolar bence. Herkes bir değildir. Ama şimdi 2. Çocuğumuz oldum eşim daha bilgili ve ilgili çocuklarımıza karşı. 
0 oy
(285 puan) tarafından
Keyfi yernde olursa ilgilenir.. 3.bebeğim 1aylık işim olunca kucagnda arkamda dolanır bian önce alsa dye :D tutmaya korkuyolar çnkü küçük dye ama dgerleriyle oynar yemeklerni yedirir gezdirir ilgilenir..yorgun oldugu zamanlar tlfn kumanda elinde sürekli bagırır susun oturun yeter :) erkek işte amaann 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 234 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 378 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kubra_87 (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.