0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından
Tam bisey yazıyoruz bi sürü cevap gelmiş hop bi bakıyoruz gönderi silinmiş cevaplar yok olmus 10 saniyede kaldiracaksaniz niye yazıyorsunuz:Dd

9 Cevaplar

0 oy
(2,586 puan) tarafından
Bende hiç anlamadım gitti o konuyu 
(2,393 puan) tarafından
Havaya karışıyor yazılarımiz en az 1 saat yasak gelmeli kaldiramasinlar :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normall olabilirrr:))
(2,393 puan) tarafından
Hiç normal değil baya uzun uzun yazıyorsun üşenmeyip bakıyorsun 10 tane cevap var aa ne yazmışlar bi bakiyim diyorsun hiç biri yok :D
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Elestiri aldiklari için yada kendilerini haklı sanıp insanlar hayir haksizsin dediği için ve verilen cevapları beğenmedikleri için:)))))
(2,393 puan) tarafından
Eleştiriye açık olan konuyu yazmasalar iyi olcak :D herkes kendini haklı sanıyor masallah:D
(8,933 puan) tarafından
Herkesin mantığı bir değil ki herkes kendilerine hak verilecek sanıyor Haa bazıları var sonuna kadar haklılar bazıları var yerden göğe kadar haksız fakat hala kendini haklı görüyor... eleştiriye kapalı olan konu var mı :))))
(2,393 puan) tarafından
Bir de haklı olan kendini haklı da görmüyor sizce haklı miyim diyor haksız olan da kaynanamin bana yaptığı adaletsizlik, gorumcemin bana dediği laf eltimin bilmemnesi diye gönderi atıyor :D haha
(8,933 puan) tarafından
Tek dertleri o zaten :))))
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Bildirim geliyor cevabiniza yorum yapıldı diye basıyorum hata veriyor ahahha ay o an nasıl merak ediyorum ne yazmıştı acaba diyorum kötü bir sey mi küfür mü etti falan ahahah
(2,393 puan) tarafından
Aynen bende meraklı bi insanım cidden acaba ne yazdılar diye düşünmeden edemiyorum:DDdx
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Ben senin yorumuna cevap yazmıştım 

Maşallah ne güzel hatunsun diyee bebekk:D

(2,393 puan) tarafından
Hahahah :D yaaaa teşekkür ederim :p yazman iyi oldu uyuyamazdim küfür ettiler diye :DDfaafwgshwh
(13,887 puan) tarafından
Yo yooo hatta @gunani arkadaşımız da bana katıldı o da ne guzel gari lan bu dedi:D yanlış hatırlamıyorsam oydu☺️☺️
(2,393 puan) tarafından
Hahaha :D ♡ ona da teşekkür ederim ♡
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Beklenilen cevaplar gelmeyince ucuyo bence postlar 
(2,393 puan) tarafından
Aynen aynen :D bazen de 10 bildirim oluyor bi bakıyorsun yorumlarda baska birseyin dedikodusu dönüyor senin yorumun ile alakasiz cevaplar :DD
(880 puan) tarafından
Profildeki kız sen misn merak ettim sımdı :)
(2,393 puan) tarafından
Evet benim :)
(880 puan) tarafından
Ayyy inanamıyorumm gercekten cokkk guzlsınnnn hele o gozler  bır kadın olarak gerctkn cok beyendm seni Allah bagıslasn seni cocuguna esine annene kocan olsaydım kıskanırdım senı valah  ılk defa kadın olarak bır kadını cok beyendm :))
(2,393 puan) tarafından
Yaa cok teşekkür ederim ♡♡ :**
0 oy
(968 puan) tarafından
artiiiiii bir sürü artı
(2,393 puan) tarafından
:)))))
0 oy
(12,646 puan) tarafından
soru gizlendi jsdgklşnxz
(2,393 puan) tarafından
Gizliyorum şimdi iyi izle hepsine beş cevap aticam önce ahshsjsjdjjdkd
(12,646 puan) tarafından
puahaha
0 oy
tarafından
En sinir olduğum konudur hele bi sabah giriyorum 20 cevap bakıyorum post yok gelde şimdi düşünme sjsjs
(2,393 puan) tarafından
Ahahha :D öyle valla övdüler mi sövdüler mi hqhsh
tarafından
Ahahahaha bende onlara sövüyorum Hajajaj
(2,393 puan) tarafından
Hahahaha :DDD

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 170 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
19 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 642 göst.
3 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 594 göst.
9 Nisan 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Atiyem (5 puan) tarafından soruldu

380,052 soru

11,376,963 cevap

34,862 kullanıcı

...