0 oy
487 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından

Biz giriş kattayız bahceli evimiz evimizde sıkıntımız yok sadece banyo tuvalete mutfaktan gidiliyor ama sıkıntı etmedik çünkü koku falan hiç olmadi şimdiye kadar mutfağım falan baya geniş dolapların yeni yapılmış beyaz. Şimdi sorum su üst katımız evden çıkacak üstte 4 oda var 3 +1 2 balkon var bizim balkon yok direk bahçeye açılıyo kapı. Biz şuan memnunuz evden ama orası daha büyük diye boşalınca orayagecelim dedik ama bi sıkıntısı mutfağı yaptirmamislar ve eski bende soğudum şahsen sonuçta bi evin en önemli yeri mutfağı. Sizce evimizde mı kalalim yoksa taşınalım mı mutfak googleden buldum böyle bu renk 

image

8 Cevaplar

0 oy
(2,393 puan) tarafından
Renklendir hayatını var trendyolda yapışkanlı folyo ile kaplarsin 5 dk da
-Reklam-
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Benim mutfagim da böyle seviyorum ben ama yüksek katın sorunu su asansör yoksa çok zor oluyor ben hep 2. Katta istedim nasip olmadı 4. Kat 2 çocuk zor oluyor valla iyi düşün hem ne güzel bahçeye açılan kapın var :)
(711 puan) tarafından
He yaa benim evim de eski. 5 katlı asansörsüz üstüne bide 5.katta oturuyorım. Mutfakta aynı böyle :)
0 oy
(5,258 puan) tarafından
Bence otur oturduğun yerde bu mutfak ta kasvet basıyor
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Ben evin kullanisina bakarım şahsen anlattığın gibiyse üst kat daha iyi mesela banyo tuvalete mutfaktan gidilmesi benim hic hos karsilayacagim bir durum değil ayrıca bu attığın mutfak o kadar da kötü değil kira mı bu arada ev? Kiraysa hele hic takmam
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Taşın canim alt kat soğuk olur sağlık içinde pek iyi olmuyor kimisi üste geç 
0 oy
tarafından
Böyle temizse kafaya takmayın güzel temizledikten sonra kullanılabilir bence. Bu ev daha ideal oturduğunuz evden 
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Ilk evimde mutfak boyleydi. Gorunus eski olabilir ama kullanisliydi
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Benimde aldığım evin mutfagi öyle değiştirecek diye sikinti yapmadim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,186 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 898 göst.