0 oy
1,449 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Lütfen linçlicek olan hiç gelmesin linçlenmeye degil fikirlerinize ihtiyacım var

1 hafta olacak Bi tanıdığımız aracı oldu beni görmeye geldiler neyse oglan iyi birine benziyordu o da evlenmiş boşanmıs 2 cocugu var büyük 13 küçük 5 yasında büyük kendinde küçük annesindeymiş adamın maddi durumu cok iyi Azerbaycanda calısıyor 4 5 gündür de konuşuyoz neyse adam iyi hoş kafama yatmayan birşey yok herşey yolunda ama içimde birşey var adama ısınamadım belki erken belki birşey var ama bilmiyorum hani bir insani görünce içiniz ısınır ya ben öyle olmadım acaba zamanla ısınır mıyım hep mi böyle kalırım o da cok umutlu olacağına ama bilmiyorum içim hep buruk gibi lütfen fikir verin adam 35 yasında ben 21 yas farkı da az var birazda o kafama takılıyor oglu kendini cok kıskanırmıs benden bile yazları annesine gidiyormuş cocuk kısın yatılı ozel okulda annesine gittiğinde cocuk elbet anlatır babam konuşuyor evlenecek falan diye annesi doldurur bizle de kötü eder bu sefer adamla aram acıkır diye de korkuyorum acele etmiyorum ama Bi taraftanda boşverr zeliş calıs bak cocuguna diyorum aile sorunlarımız beni cok yoruyor ama kurtuluş olarak da görmüyorum evliliği

53 Cevaplar

0 oy
(993 puan) tarafından
Sen 21 oğlu 13 adam 35 bu iş olmaz çocukla arndaki yaş farkı adamla olandan daha az sonuç olarak yatilida gitse babasinda kalıyor 1-2 yıla ergen olacak sıkıntılar başlayacak senin çocuğun daha küçük onunlada diğerleri arasındaki bağ önemli olacak sıkıntılı görüyorum ayrıca evliliği kurtuluş olarak görüyorsun ailenden bu durumdan kurtulmak için daha yaşın çok küçük çalış kendine birkaç yıl zman ver yavrun biraz büyüsün sonra bakarsın biri denk gelir seversin vs evlenirsin yağmurdan kaçtın doluya tutulma
-Reklam-
0 oy
(13,415 puan) tarafından
yine mi yahuu 

sezon finali değimıydı geçenki veda postu
tarafından
Şirin artı veremiyorum şirinnnn:))))))
(13,415 puan) tarafından
haha olsun kız harbı veda ettıydı geçen ya yorumlardan okudum tarihçeyi  denk geliyordum da talipler hakkındakı postların hepsı şahsına aitmiş
0 oy
(4,788 puan) tarafından
Yaş farkınız çok kafa yapınız uyusmicak oglu 13 yasinda diyorsun o da buyuk baya tam ergen yaşında onlada anlasamama olasiligin yuksek 21 yasındasın anliyorum ana baba yaninda rahat degilsin ama daha yeni ayrildin evladın kücük daha bence biraz kendini inzivaya cekmen lazım kendini dinle acele karar verme evliligi bir kacis olarak goruyorsun ama pisman olursun cunku ani kararlar veriyorsun hep 
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun Allahim seni iyi insanlarla karşılaştırsın ama acele etme bence 
0 oy
(481 puan) tarafından
Neredeyse sen yaşında çocuğu var çok gençsin bence sana uygun değil yaşı da çok büyük bende 20 yaşımdayım esim 24 en fazla 27 28 yaş ideal bence senin İcin 
0 oy
(4,239 puan) tarafından
Sende ne evlilik meraklısı çıktın arkadaş  birini bul evlen  insanın ağzı bir kere yanar sen on kere yanmasını mi bekliyorsun  ne yaşın küçük acelen ne  35 yaşında biriyle evlilik  düşünüyün
0 oy
(167 puan) tarafından
Ne olursa olsun evliliği asla kurtuluş yolu olarak görme canm, daha çok gençsin ilk evliliğinde neler yaşadın bilmiyorum ama, bu yaşta ikinci evliliği düşünmek için daha çok çok erken. Bnm sana vereceğim tavsiye Kendi ayakların üzerinde durmayı öğren, Allah nasip ederse ilerleyn zmnda yine evlenirsin ztn, ama şimdi pişman olacağın kararlar verme.
0 oy
(260 puan) tarafından
Allah aşkına sen kaç yaşında evlendin kaçta boşandı da 21 başında yeniden evleneceksin. İş bul çalış bence. Önce kendini bul sora koca bulursun. 
0 oy
tarafından
Evliliği kurtuluş olarak gormesen en az 5 kişi hakkında burda post açtın yorum bile yapmicam
0 oy
(4,422 puan) tarafından
Evlen nolur evlen çünkü biz sana evlenme yaşın küçük kendini geliştir falan dedikçe sen haftalık bir koca adayı biliyon evlende ailende rahat etsin sende bizde hayırlı uğurlu olsun nikaha geldik kabul et 
0 oy
(2,434 puan) tarafından
Kızm sen iyimsn allah icin ya 21 yaşında sın adam 35 diyon arada ne kadar yaş var nasıl icin rahat edyr gencecik kadınsın daha bnce evlenme cocuklar var diyorsun ne güzel boşanmşsn ne die tekarar dn kafanı ağrıtcan belki ilerde daha yaşına uygun hayrlı ı cıkar acelen ne 
0 oy
(7,267 puan) tarafından
Son cümlene katılıyorum çalış kendi ayakların üzerinde dur. Ayrıca yaş farkı çok 
0 oy
(415 puan) tarafından
Evlenme çocuklar büyük sen daha ufaksin önüne bak valla evdeki anne baba sıkıntısı keyif gelir el evine gidince 
0 oy
(121,489 puan) tarafından
sende bi psikologa git bacim boyle olmaz bu isler sutten agzin yanmis sen agzina kizgin demir almaya calisiyon acelen derdin ne taktin kafaya bi gorucu bi araci bi koca ne var evlilikde allahsen yaa cokmu lazim el oglu
0 oy
tarafından
Canım bak seni anlayabiliyorum evlendikten sonra tekrar baba evine gitmek çok zor misafirken bile yabancı gibi hissediyorsun ama evlilik kurtuluş değil bak evladın var ya evladını istemese ya kötü davransa napicaksin geri dönmesi zor çok çok çok düşünmen gerek kendin için bi dusunuyosan evladını bin dusunmen gerek çocuğu varmış diyosun ya çocuğu istemese ki kiskancmis muhtemelen istemiycek evlilik kurtuluş değil 
0 oy
(5,073 puan) tarafından
Canim daha cok kucuksun. 1.evlilim icin bile cok kucuksun. Sen evlenmis ayrilmis cocuk yapmis 2.yi dusunuyosun. 

Kendini gelistir, isi gucun meslegin olsun. Cocugun buyusun kendine hakim olsun. Evlenme demiyorum tabi ama ileride evlen. Ben 27 yasinda evlendim ona bile erken diyodum. 

Bak adamin ogluylada aranizda ki yas farki az degil 8 yas var. 2-3 seneye o cocuk ergen oglan olacak. Onun yaninda haline hareketine giyimine dikkat etmen gerekecek. Ayni evde ikinizin yalniz basina durmasida dogru olmayacam. Ama sen bunlari hic dusunmuyosun. Gelmis yok annesi doldurur evliligimizi bozar mi falan diyosun. Genis capli dusun. Bak senin de cocugun var ona da her turlu zarari verebilirler .
0 oy
tarafından
Benle aynı yasitsin daha gençsin için isinamadiysa evlenme tabiki bence biraz daha zaman geçsin inşallah gönlüne göre birini bulursun
0 oy
(3,964 puan) tarafından
Ask i memnu olmayin sonra :))))) o adam yaslancak ogluyla aranda kocanla aranda olan yas farkindan daha az fark var belki kiskanicak belki hir gur cikaricak
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Biseyi biliyorsam eğer adamın maddi durumu olmasa asla kabul etmezsn sırf parası var diyede 21 yaşında kendini yakmissin zaten 2nci kere be yakma bacım sen 21 adamın çocuğu 13 yaşındaymış Allah aşkına bukadar mi kaldn umutsuz vakasin elinde bebeğnde varmış yazık günah 
0 oy
(50,342 puan) tarafından
sen benim yorumlari mi sevmiyosun benide sevmiyosun☺️ abla olarak yaziyorum acele etme evlilik için evindeki sorunlar daha cekilesi dert olur ararsin gittigin yerde sen daha 21 yasinda cocuk sayılırsın cocugu buyuyecek yasi sana yakin olmaz o is

İlgili sorular

0 oy
82 cevap 2,601 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 303 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 247 göst.
0 oy
4 cevap 95 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu