0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından
İlk sınavda bitime 5dkka kala L parkta kaldım cızgıde yan kaldı teker diye. Bugün 2.sınavım vardı dünde dersim vardı ders çok ıyıydı ama ben 4 gündür salgına yakalandım 2gun çok kötüydüm serum iğneler oldum dün iyiydım ama bugün vücudum da gene bı ağırlık vardı . Başladık sınava iyi kalktım rampa da kaldıramadım bı anda elım ayağım cekıldı ter bastı bıda denetti adam yok aynı adapte olamadım ve bnm 2ıle rahat kalktığım yerde ben kalkamadım salaklastım dedım ben rahatsızım bugün ıptal olamayacağı ıcın mecbur geldım ıptal edebılseydık gelecek halım yoktu dedım. Adam napsın bıraktı haklı. Bidaha ders almak ıstemedım cunku devamlı tekrar ısteyen bırsey bıraz ust üste kullansam sorun yaşamam . Eşime dedım bızım çalıştığımız ilk yer geniş yollar ve sakin oraya gotur bızım arabaya adapte olayım oralarda sürmeye çalışayım zaten bunu yaparsam hertuelu aracı yaparım Audi a4 uzun ağır bi araç . İşine gelmedı zaten panık müdahale edemezse dıye korkuyor . Ya sanki yol hakımıyetın varda ıstıyorsub fln dedı . O be demek dedım 9kez derse 2kezde sınava gırdım hıc bı kımse direksiyonumu tutmadı veya yapamıyorsun demedı sen hemen dıreksıyına sarılıyorsun benı panıkletıyorsun TM çalışmak ıstemuyorsun anladım çıkmam dedım . Bozuldu öyle deyıncede . Bi kere dedım bıdaha demem ama kırıldım ozmn ben alsaydım da o aracı kullandırmayacaktı anlamış oldum . Ikı kez çıktık bı kere kaldırıma çıkarttırdı benı kırdı dıreksıyonu ben toparlamışken . Bi kere de çıkart aracı dedı cıkardım neymıs ani hızlı çıkarmışım dur dur dıyor . İndim baktım normal yani ve hıc araç yoktu onum arkam sağım solum 

6 Cevaplar

0 oy
(1,063 puan) tarafından
Kocadan hoca olmaz. Ehliyet alana kadar arabayı bana vermedi eşim bende 5 saat özel ders aldım öyle hallettim. Geldi kurs aracında arkaya bindi baktı sürüyorum ehliyeti de alınca kasko yapıp vermeye başladı aracı 
(119,151 puan) tarafından
ben alali uzun zaman oldu bisi sorcam bem alirken direksiyon hocasondan baskasinin olmasi yasakdi aracta simdi yasak degilmi araca  binmek
(1,063 puan) tarafından
Ben küçük bir ilçedeyim eğitim alırken eşim de oluyor du bazen. Başka kursiyer lerde oluyor du burda yasak falan diyen yoktu
-Reklam-
0 oy
(48 puan) tarafından
Bi yerde okumustum diyorki hanimlar evlenmeden once es adayinizdan direksiyon dersi alin diye. Benim esimde oyle. Yan koltugua oturunca adamin icinden baska bir adam cikiyor direksiyona oturunca kendine geliyo. 
0 oy
(6,243 puan) tarafından
Benim eşimde arabasını vermedi önce ehliyet al sonra süresin kaza yaparsın müdahale edemem falan dedi. Valla geçtim çok şükür sen insatagramda direksiyon videoları oluyor onları izle baya işe yarıyor benim eşimin amcası bu şekilde almak ehliyeti 
0 oy
(3,546 puan) tarafından
Arabasına kıyıp arabasını vermeyecekmisyi ehliyet cüzdanda duracakmisti alsaymistin bile ben böyle anladım eşinin tavrından
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Araba öğretecek kişinin sakin ve anlayışlı olması çok önemli. Eşin bunu yapamıyorsa hocadan ders al bence. Eşinle bir adım yol alamazsın. 
0 oy
(119,151 puan) tarafından
bacim bem 18 oldumda aldim hani evli degildim hepde aktif kullandim o yuzden es problemi yasamadim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
0 oy
2 cevap 96 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 291 göst.
3 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu