0 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (18 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar mayıs ayında adet olamadigim için kadın doğuma gitmiştim bana TRISEQUENS adında bi ilaç verdi bunu bitir olursun dedi kullandım bitti haziranın 20sinde adet oldum 7 gün falan sürdü bitti sandım 3 gün sonra yine kanama başladi bı kaç gün sürdü bitti şimdi yine 3 gündür kanama var ağrılı oluyor yani adet ağrısı gibi kanamamda yoğun şekilde böyle bir durum yaşayan varmı varsa yazar mısınız

6 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ben caresini bulamadım insallah sen bulursun canim. Dort sene olacak evleneli dogru duzgun adet olamadim tikir tıkır olan sistem çöktü gitti. İki uc ay adet olmazdim sonra bi baslardi 45 gun damla damla geldigini biliyorum hep ilacla durdurmakta olmuyo hadi o bitti iki hafta sonra bi daha kirk gün bitti bitmedi surundurmece. Psikolojim zaten yerlerde aglayip duruyodum biktim diye. Ozele de gittim devlete de gittim tip fakultesine de gittim yoook duzelmedi. Tup bebege basladik mecbur o zaman duzeldi dr ne verdi ne fayda ettiyse. Bence gunde bir coraspin ya da cocuk aspirini kullan duzenli sekilde. Ben adet olmayinca çocuk aspirini kullanirdim. Tedavide de dr coraspin verdi hamileyim hala kullaniyorum. 
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabın için canım inşallah sende bulursun bı caresini aslinda böyle problemlerim olmuyordu ama 6 ay önce korunma iğnesi yaptırdım o iğneden sonra hormonların bozuldu iğneden sonra kanamam kesilmedi kesilmiyor diye doktora gittim ilaç verdi kullandım kanama kesildi adetim gelmedi 3 ay yine gittim adet söktürücü verdi kullandım şimdide adetim bitmiyor tam bitti diyorum 2 gün temizim 3.gun yine başlıyor yani lekelenme falanda değil baya yoğun şekilde
(1,449 puan) tarafından
İğne kullandıgın icin böle oldu igneyi bıraktığında hormonlar 6ayda kendine geliyo 7.ayda düzeliyosun canim
(18 puan) tarafından
Ay inşallah canım ya sağol benimde işte 7. Ay oldu umarım bu aydan sonra düzelir
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Valla ben kaç senedir uğraşıyorum canım hala sifa bulamadım bu konudan hastahaneye gitmekten bıktım adet olamiyorum diye gittim progestan verdi oldum bı kaç ay yine olmadım sonra oldum bu sefer de kesilmiyor primolut n kullandım inan bana çok kilo aldırdı
(18 puan) tarafından
Ya benimde kısır döngü gibi oldu artık adet olmuyorum diye gittim ilaç verdi oldum bu seferde bitmiyor tam bitti diyorum 2 gün temizim 3. Gün bidaha başlıyor yani leke falanda değil adet kanaması gbi yoğun sekilde
(1,207 puan) tarafından
Vallahi benimde öyle canım bugün gittim kürtaj olabilir dediler p.tesi başka doktora gidecem olduğum yerdeki bütün kadın doğum doktorlarına gittim nerdeyse birisi diyor ki adet olmamak kilo aldırır adetin duzelince kilo verirsin diğeri de diyor ki kilo vermediğin için adet olmuyorsun kilo ver adetin duzelecek yoruldum bu konu beni çok yıprattı
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Benim de çok düzensiz. Olmuyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah 
(18 puan) tarafından
Amin canım ya valla olmuyor diye ilaç içiyorum bu seferde olunca kesilmiyor olmakta kötü olmamakta
(1,885 puan) tarafından
Evet bacım cidden zor iş
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Ben spiral taktirdigimda olmuştu. Çıkartınca bitti
0 oy
(3,008 puan) tarafından
Bwnim de olduğum da çok oluyor ama senin gibi değil de öyle ki çocuk bezi kullanıyorum 
(18 puan) tarafından
Ya olduğunda çok olup bitse yine idare edicem ama bitiyor 2 gün sonda bidaha başlıyor hemde ağrılı sekilde
(3,008 puan) tarafından
Bilemedim özel hastaneye gitseniz en azjndan dinliyorlar
(18 puan) tarafından
Aslında evet özel bir hastaneye gitsem iyi olacak devlet Hastanesi'nde ilaç verip gönderiyor işte
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bu sorun bende de var di nedeni polikistik over sendromu yumurta zamanında catlamadigi için birikiyor hamile kalmamida zorlaştırıyor bazen 2 ay adet olmaz oluncada damla damla bitmek bilmiyordu 1 ay sürüyordu sonra hamile kalınca ve normal doğum da yapınca bu durumdan kurtuldum 
(18 puan) tarafından
Ne güzel sevindim senin adına aslında benimde iki doğumum var ama sezeryanla oldu. Bekarken polikistik overdim bende ameliyat oldum gecmisti sonra doğum falan yaptım bı ara düzelmişti aslında tekrar gidip bı test falan yaptırmam lazım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
2 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
24 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu

379,324 soru

11,354,240 cevap

34,827 kullanıcı

...