0 oy
872 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Altinlari nerde saklayabilirm aletleri varya korkuyorum evden cikamiyorum dogru duzgun alçakta evimiz bide pirinc icine duydumda kendime hc guvenmiyom kurtlanir murtlanir bse olur hepsini cope atarm:D

29 Cevaplar

+9 oy
(7,940 puan) tarafından
Bir altın yüzüğü dahi olmayanlar artilasin:)
tarafından
Kocam sağ olsun :):):):) altınlar kapıda yatıyor :)
(2,726 puan) tarafından
Burda Nerde gördüm seni bilmiyorum ama aklımda kalmış ismin
tarafından
Biri hangi telefon iyi çekiyor demişti orada görmüşsündür.
(2,726 puan) tarafından
Evet canım olabilir sonuçta var mi var hahahahqqr
tarafından
Heheheheh :):) yani :):)
-Reklam-
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Evde altın tutmamak en mantıklısı aslında 
(916 puan) tarafından
Bankada cogu ama evdede var
0 oy
(623 puan) tarafından
Mutfak dolabının altı cıkıyor sa oraya saklayabılırsn
(916 puan) tarafından
Malesef açik alti degisik brz eski modellerden baca yerleri var ama esim olmaz diyo
0 oy
tarafından

Olsa keşke koynumda saklarım bebeğim gibi bakarım :D

(916 puan) tarafından
Keske altinm olmasa evimiz olsa arabamiz olsa en iyi yatirim bence altin duruyoda noluyo boyle insanin ici hc rahat degl
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Kiizzz oneri olsa bile sormayin aaa ne bilelim kim hirsiz kim değil:)))
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Sanırım en saçma ama güvenli olanı benim yontemim hırsız eve dozerle gelse bulamaz 2 3 altını hijyenik pedin tekli ambalajinin içine koyuyorum sonra kullanılmayan küçük tuvalet var oraya iptal edip çamaşır ve hırdavat bölümü yaptim oradaki sifonun içine koyuyorum koltukların eğer çıkarılabilir kılıfsa o süngerin içine ektra Bi boşluk açıp oraya koyup süngeri tekrar dikip saklıyorum 
(8,908 puan) tarafından
Daha değişik yerlerde bulurum :)))) avizenin içi duvar saatinin içide var sakladığım yerlerde ilan edeyim bari :))))
(7,235 puan) tarafından
Hepsini söylede gelince nereye bakacagimizi bilelim ☺️☺️
(8,908 puan) tarafından
Şimdilik bunlar var biraz daha ugrassam bulurum biyerler :)))))
(7,235 puan) tarafından
Hahaha altınları araba için bozdurunca böyle dertlerim yok çok şükür ☺️
(8,908 puan) tarafından
En güzeli:))))
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Tabi ki bankaya koymak
0 oy
(119,267 puan) tarafından
kasa actirin ben kapatip eve kocam ama dolap yaptircaz gizli bolmeli icine kasa alcam 
0 oy
(5,899 puan) tarafından

Kitaplığa koydum geçen tatile giderken :) ama evde kameram da var. Kişi algılarsa bildirim gönderiyor 

Depremde eşimin babaannesinin evi yıkıldı. Yıkılırken de önündeki binanin ilk 3 katının balkonunu yıktı. Enkaz başındayken bir kadın geldi. Balkonuna erzak dolabı yaptırmış ve oradaki erzakların içine koymuş altınları. Polise soruyordu nasıl bulurum diye. Tabi şans ilk 3 katın balkonu gitti ama bence koymak için mantıklı geldi. Kimse balkonunda değerli bir şey saklamaz
(1,447 puan) tarafından
Eger altının varsa sakın bu sekilde yapma bizim komsunun eski camaşır makinası vardı atmamıstı bende hep merak ediyodum neden o eskiliği atmıyo diye megersem onun içine altınlarını koymuş hırsız almıs icinden
(5,899 puan) tarafından
Ben yapmadım zaten, bir de evde altın bulundurmayı sevmem ben. 2-3 çeyrek 1 kolyem var sadece benim
0 oy
tarafından
Yüzük ve küpeden başka altın yok onlar da bende olduğu için hiç düşünmedim böyle birşey ama şey yapabilirsin eğer çok altın değilse boynuna asmalı siyah küçük çantalar var ondan al boynuna as kıyafetin altında kalsın yanında taşımız olursun 
0 oy
(13,848 puan) tarafından
Profesyonel hirsizlar dedektörle geliyorlar. Nereye koyarsan koy tehlikeli yani. 
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Eskiden evin bi gizli yeri varmış tahtanın altı olur başka bir yer olur 
0 oy
(48,648 puan) tarafından
folyoya sariyorlarmis
0 oy
(7,710 puan) tarafından
Korkulu rüyam ya eltim 5 tane adana burmasi kayboldu 
(916 puan) tarafından
Ciddimsn ya soyuldumu kendi mi kaybetti
(7,710 puan) tarafından
Orası meçhul Allah bilir o çalındı diyordu kaynana kardeşi Çaldı diyordu
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Banka kasasına koysana cnm ben evlendiğim  gün hepsini  kasaya koydum istediğim zaman alıp istediğim zaman koyuyorum 
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Evde altın tutmamak bir önlem olabilir.
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Hırsıza sormanız gerek
0 oy
(1,136 puan) tarafından

Şimdi kalmadi ama yeni evli olduğumuz dönemde altinlari çengelli iğneye takip , yukarıya fon perdenin arkasına iğneliyordum, şeytanin aklına gelmezzz:woot:

tarafından
Bu baya eskidi canım. Çok klasik artık herkes öyle yapıyor
(8,966 puan) tarafından
Aaa ben ilk kez duydum
0 oy
(280 puan) tarafından
Benim bütün altinlarimi çaldı hırsız geçen sene ağustosta şimdi hiç bir şey yok birikim de yok 
0 oy
(3,886 puan) tarafından
Pinterest indir orda saklama yöntemleri var bir sürü bak bcım.bir de aliminyum folyaya sarınca o makine farkedemiyor diye biliyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 127 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde .SU. (4,954 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.
13 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,196 göst.
0 oy
5 cevap 126 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu