0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (5,705 puan) tarafından

Bu sikayetlrim önceden de vardı ama bu son dört ay falndir felaket var bacaklarım aşırı agryor uykum hep geliyor halsizim unutuuorum herşeyi saçlarım dökülüyor çok zayfim kilo alamıyorum sağlık ocağına gttim kan verdim dedi aşırı kansızlık var vitamin ler falan hepsi boş görünüyor ilaç yazdı üç ay yazdr dye bir ay içtim btti gdiop yine yazdrcam yaa öuyorim nye byle oluyor :'(

4 Cevaplar

0 oy
(967 puan) tarafından
bu ben şuan aynı durumdayız yeminle
(5,705 puan) tarafından
Ayy Allahim ne oldu bize sen hiç gtmedin mi doktora
(967 puan) tarafından
ya gitmeyi düşünüyorum ama nasip olmadı bayram ve şimdide ev temizliyorum varya sürekli uyumak istiyorum doymuyorum da uykuya nasi olack bilmiyorum sağlık ocağı yakın aslında ama oğlumu alıp gitmeye halim yok valla
(5,705 puan) tarafından
İşte kan ver ben braz temizlik ypyorum yataklara düşüyorum ya byle bişey yok ya mesela çarşıya çıktım dyelim eve geldiğim gbi uyku  basıyor
(967 puan) tarafından
ayni ben .. vericem inşallah rabbim şifa versin ama ben doğumdan sonra böle oldum önce hiç böle değildim . dediğin gibi kansızlık vs etkiliyo büyük ihtimalle
(5,705 puan) tarafından
Evet evet bende doğumdan snra byle oldum önce hiç byle degldm kızım üç yaşına basacak halen öyle temzligimi toplu yapamiyorim basım agruor hep bide aile hekimi  dedi gel folik asit yazacam yarın gidecem
-Reklam-
0 oy
(9,478 puan) tarafından
Depresyonda olabilir misiniz? Bende bir ara şekildeydim, ilaç vs kar etmedi. Meğer depresyona girmişim uyuya uyuya geçirdim o dönemi 
(5,705 puan) tarafından
Ama herhangi birşey kafama takmıyorum ki sağlık ocağındaki doktor ne sikayetin varsa kansizliktan dir dedi blmiyorum çok kotuyim vitamin ilaçları içiyorum kollarım uyuşuyor ellerim uyusuyor enerjim yok Halim yok bacakalrum agryor bı yandan
(1,199 puan) tarafından
Ben hamileyim ama sürekli canım sıkılıyor bende uyuyorum boş bulduğum yerde
(9,478 puan) tarafından
Yoksa iyi ben takıyordum. Sıcak da etkiliyor olabilir. Böyle size enerji verecekler soğuk meyveli içecekler falan yapın.
(9,478 puan) tarafından
Gebelikte uyur insan o normal:) 2 saat uyumuşum yeni kalktım bende
(1,199 puan) tarafından
Ya ben hiç uyumak istemiyorum ama
0 oy
(4,016 puan) tarafından
Kan testi  ve sarılık testi yaptır cnm
(5,705 puan) tarafından
Cnm bir ay öncesi bu şikayetler den dolayi kan testi yaptrdim bacakalrim çok agryro ayakalrim agryro hep halsizim evim isim hep kaliyor doktor vitaminlerin kansızlık falan hepsi boş görünüyor dedi sarılık testi nasıl yaptrcam sağlık ocağıda ypyormu
(4,016 puan) tarafından
Sen bir sor  cnm    yaparlar diye düşünüyorum
0 oy
(120,779 puan) tarafından
bemdede 1 gram uyku yok sabahliyom gunlerdir
(5,705 puan) tarafından
Yaa bende var baya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Safbiri66 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde eskiprofl (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yesilim (2,066 puan) tarafından soruldu

397,163 soru

11,879,029 cevap

35,995 kullanıcı

...