0 oy
845 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bosanicam demiştim eşim gitmek istiyorsan ben götüreyim dedi ama babam tenezzül bile etmedi hemen biletimi aldi yarın uçakla Antalya'ya gidicem önce benim evime gelicek çok istiyorsan ancak gelip benim evimden alabilirsin dedi babam böyle zamanlarda insanın herseyden çok aile desteğine dağ gibi babaya ihtiyacı varmış Allah razı olsun iyiki varlar ❤️ 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yinede yuvanızı kurtarmaya çalışın canım ne kadar Arka çıksalarda sığamıyor ınsan çocuğunda varsa yazık 
tarafından
Elbette Allah bile herşeyi affederken .. fakat bazı şeylerinpismanligini yaşaması lazim eşimin zaman lazım
tarafından
Hayırlısı
tarafından
Allah kimsenin yuvasını bozmasın
tarafından
Amin ınsallah sizinki de düzelir
tarafından
Amin bakalım zaman ne gosterecek
-Reklam-
0 oy
(2,432 puan) tarafından
Neden ki ne oldu valla artık her gün biri boşanıyor:(
tarafından
Bazı sorunlar var bizi aşan  babam artık devreye gitmek durumunda kaldı oda hemen gelip boşan demiyor elbette bosanayim dersem de arkamda ama eşimi iyice bir surundurmeden beni geri göndermez
0 oy
(9,675 puan) tarafından
Siz vazgeçmemiş miydiniz canım 
(9,675 puan) tarafından
Allah ferahlık versin kızlar size bende dahil Allah yardımcımız olsun
tarafından
Bugünlerde ne oluyor ben anlamadım burda milleti okuyordum üzülüyordum 2gun sonra asla beklemediğim şeyler yaşadım çocukla evlilik bitirmek gerçekten çok zormuş birde sevince iki kat zor
tarafından
Anlıyorum canım
(9,675 puan) tarafından
Kimsenin garantisi yokki bizde çok çok iyiydik ailevi sorunlar yüzünden bir kavga ettik 3 gündür konuşmuyoruz boşanmasına boşanırım ama dile getirmek istemiyorum çünkü iki cocuğum var ve sorun sadece ailesi
tarafından
Boşanmak yazarken kolay haklı olduğum halde bütün sülalesi annesi babası beni savunduğu halde ben bile ne kadar gerildim üç gündür kaynanamda kaliyorm öz çocuklarını eve almıyorlar ben varım diye çocuk olunca ortada herşey çok zor
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Böyle postları görünce çok üzülüyorum.. inşallah aşılacak bir şeydir ve evliliğinizi kurtaririsiniz
tarafından
Allah razı olsun canim rabbim en hayırlısını versin heoimize
0 oy
(8,364 puan) tarafından
Babanı yürekten kutluyorum canım Hakkında hayırlısı olsun.
tarafından
Aynen canim hayırlısı neyse o olsun
(880 puan) tarafından
Kız neden bosanıyrsnz nıye ne oldu sıze:(aldatmamı yoksa
tarafından
Ben öyle olduğunu düşünüyorum somut bir delilim yok ama şüphelerim var çok önemsemiyorum gidip tatil yapicam aciklmasini bir zahmet babama yapsın eğer gelmezsen gelir ben götürürüm sahipsiz değilsin kafasına göre davranamaz diye baya sinirlendi babamla çözsn önce sonra ben varsa açıklaması dinlerim
(880 puan) tarafından
Watsaptn wep olanı indirdin mi onu bir dene ıstersn net bırsey var mı diye ahhh allahım yaa ben ılk buraya kayıtlı oldugumda esımj kadınlardan musterı ler den kıskanıyrdm ıstemıyrdm herks abartyr sn  boguysn demıstı simdi dıyrmkı devir degıstı o kadınlar benm arkadsım kardesım degıl niye guveneyım insan ne kadarda guvense kadın bastan cıkarmak ıcın elinden geleni yapar kadınlardan korkuyrm ben Allah yardımcın olsn kalbin feraklasın Allah yuzune gulsn kalbindeki butun duaların kabul olsn ınslhh uzulme bacım
tarafından
Yok gülüm ya yapmak isteyen zaten her şekilde yapaar bide kendimi onu takip ederek yıpratmak istemem
0 oy
(829 puan) tarafından
Rabb'im yardımciniz olsun . Yuvanız yıkılmaz umarım 
tarafından
Allah razı olsun kardeşim hayırlısi neyse o olsun
(829 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Keşke herkesin ailesi koşulsuz şartsız evladının arkasında olsa ama kiz çocuğu evlenince baba evinin kapısı kapanıyor ne yazık ki kadınlarımızın ailesi arkasında olsa Bu erkek milleti asla kadınların tepesine çıkamaz 
tarafından
Yok vallahi konuşmaya geldi babam git insna gibi dinle ama iki lafına kanıp gelmiyorum dersen gelir snei zorla alırım dedi haddini bilecek o şekilde davranamaz diye babam delirdi yani Allah eksikliğini vermesin onun desteği varya hayatta sahip olduğum en büyük şans benim biliyorum ki ne olursa olsun hep sırtımı yaslarim
0 oy
tarafından
Sana kalpten katılıyorum insanın ailesi olmalı benim bir  ailem var ama yok arkamdan kuyumu kazıyor bırak sahip çıkmayı rabbim yuvana huzr mutluluk versin bacım inslalah rabbim aşkı muhabbet nasip etsin hamileyim inslalah duam kabul olur senin için ve tüm yuvası ile sorunu olanlar için dua edeceğim 
tarafından
Allah razı olsun canim benim ❤️ sanırım hiçbir evliliğin garantisi yok hepimiz sarsılıyorz Allah kimsenin yuvasını bozmasın sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
tarafından
İnslalah canım ben eski kullanıcılardanim bacım adım toprak hilal di hesabıma ne oldu bilmiyorum ama kapandı admin yeniden aç dedi
tarafından
Tanıyorum nasılsın hamilelik nasıl gidiyor
tarafından
Canım daha yeni çok şükür iyi gidiyor
Şimdilik ilerisi nasıl olur bilemem ama
Hayırlısı olsun senin hakkında benim hakkimdada
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Aynen kesinlikle herşey ailede bitiyor arkanda duracak sana dul kadın muamelesi yapmayak aile varsa arkanda herşey çözülür ❤️ mesele ne bilmiyorum ama inşallah çözülecek biseydir 
tarafından
Şu dönemde avukat tutsam babam kadar hakkımı savunmazdi :)
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun 
tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Boşamak niyetin yoksa gitme gitmek daha da kötü yapar
tarafından
Gitmeyip oturmak sence bizi daha iyi mi yapar zaman ve mesafe ilişkiye her zaman daha iyi gelir
(1,763 puan) tarafından
Aranizdaki sorun her neyse onu halletmedikce araya özlem de kaybetme korkusu da girse boş önce özledim der affedersin ama ilk fırsatta yine kaldığı yerden patlak verir
tarafından
Bu yüzden eğer dönersem destek almayı düşünüyorum
0 oy
(1,166 puan) tarafından
Ellerinden öpüyorum Baba diye buna derim işte, helal olsun, çocuğunu bırak gel diyen babalar, gelinlikle çıktın kefenle gelirsin diyen babalar, yapılanı görmezden gelip at gözlüğü takan babalar ve babalıktan nasibini almamış niceleri hepsi örnek alsınlar..!
tarafından
Allah razı olsun hiç birimizin basinsan eksik etmesin babasını ailesini ❤️ inan öyle büyük bir destek ki tarif edemem
0 oy
(11,443 puan) tarafından
Rabbim hayırlı olan nasilsa hayırlı vakitte onu versin canim boşanmak da zor cocuk yoktu bende gittim baba evine bi ara dediğin gibi iyiki varlar arkanda biri yoksa daha çıkmaz bir hal alır kesinlikle
tarafından
Sağol canım çocuk olunca şartlar hep değişiyor:( sen ne yaptın cenazen vardı iyi misin
(11,443 puan) tarafından
Evet canım hayırlısıysa çözülemeyecek bi sorun değilse iyi olun inşallah
İyiyim canim şükür gelen giden çok oluyor akşamları daha oturup bi konuşamadık hep bir ne olcak ne bitcek yarın 7 pisisi yapcaz Allah nasip ederse
tarafından
Allah kabul etsin inşallah insallah toparkanirsiniz birtek ölüme çare yok
(11,443 puan) tarafından
Evet canım napalim allahtan gelene boynumuz kıldan ince öbür tarafını iyi etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,692 göst.
21 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 421 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 675 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde nur120302 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.