0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar airfyer kullanıyormusunuz artisi eksisi ne soylermisiniz almak istiyorum ama gereksiz mi diye de düşünmüyor değilim yardımcı olun fikir verin bna

23 Cevaplar

+3 oy
(7,447 puan) tarafından
Çok pratik ve sağlıklı yemekler yapıyorum bir kaşık yağ ile üstelik 
tarafından
Teşekkürler
(7,447 puan) tarafından
Rica ederim ve çok kısa sürede yapıyorum
-Reklam-
+3 oy
(7,300 puan) tarafından
BANA GÖRE gereksiz aynı şeyi fırın da yapıyor kaldıki yine ben yapıyorum o yemeği kendi yapsaydı her şeyini verirdim o kadar para :D onun için BANA GÖRE gereksiz 
tarafından
Teşekkür ederim
(997 puan) tarafından
Banada öyle geliyor var bende ama ayda yılda senede bir anca et yaparsam yaparim oda çabuk pişirdiği için . Temizlemesi bile zor
+1 oy
(5,990 puan) tarafından
Hiç gerekli değil. Bin pişmanım. Aynı yemeği aynı sürede fırında yapabiliyorum. Aynı oranda yağ ile
tarafından
Haklısın canim
(5,990 puan) tarafından
Yarım saatte bir keki pişirmedi, bütün talimatlara uydum, ters yüz ettim zorla pişti. Kendi fırınımda 20 dk. Patates desen olmuyor, her yolu denedim. Millete sordum nasıl yapıyorsunuz diye hazır doğranmış patatesle yapıyoruz şahane oluyor cevabını verdiler. Yani o da fiss. Balık, köfte falan pişirdim. Minik minik pizzalar yapıyorum ama.onu da sırf kullanmak için yapıyorum. Sadece güzel bir pazarlama ürünüymüş. Herkes övdü çok reklamı yapıldı. Bizler de kandık. Annem almıştı bana cidden verdiği paraya üzülüyorum.
(997 puan) tarafından
Gozdeh bu yorumuna +1 :D çalışan anneler için olabilir oda yemek için
0 oy
(2,463 puan) tarafından
Bende bi ara alacaktım sonra vazgeçtim. Sağlıklı değil diye birsürü şey çıktı. Pratiklik açısından iyi belki ama fırın var diye şimdilik 2.planda bakalım 
tarafından
Hevesim kaçtı şimdi
(2,463 puan) tarafından
Yani çok mantıklı değil. Ben onun yerine düdüklüm bozuldu, fissler düdüklü tencere aldım. Bide tavalarım eskidi lava döküm tava aldım.
0 oy
(1,135 puan) tarafından

Benim de hevesim vardı bi ara ama temizliği sıkıntılıymıs ugrasamam ben bir de her yemeği güzel yapamiyormus o yuzden kahve makinasina yöneldim :D

tarafından
Airfry yerine cam silme robotu alın bence.. Ben burada öğrenmiştim öyle bir alet olduğunu araştırdım gerçekten çok güzel.. Şimdi paramı biriktiriyorum almak için ☺️ Eğer kafama yatarsa AMAZON'dan sipariş vericem orada daha uygun fiyatları..
(35 puan) tarafından
Cam robotu bende düşünüyorum canım. hangi marka  link var mı
tarafından
Türkiye'de olanlar Xiaomi güzelmiş. Trendyolda başka marka uygun fiyatlı olanlar var ama onlar bi işe yaramıyormuş. Amazonda aynı fiyatlarda olanlar var yorumları çok iyi herkes çok memnun kalmış.
(35 puan) tarafından
Biraz inceledim genel olarak cam robotlarini emin olamadım gözümü kapatıp almam lazım çok inceliyorum..xiaomi bakayım
tarafından
Aynen öyle bende hemen karar vermek istemedim. Amazondakilere de bi bakın isterseniz.
0 oy
tarafından
Kullanmıyorum bence gereksiz onun yerine robot süpürge tercih et
tarafından
Teşekkürler canim
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Bence gereksiz fırın zaten o işlevi görüyor hem onların içeriğinde kanserojen madde olduğu kanıtlandı onun yerine robot süpürge al daha iyi ayaklarını uzatıp keyif yaparsın:))))
tarafından
Öyle yapalım bari
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Çok istiyordum eşim sürpriz yapıp birgün almış getirmiş şuan kullanıyorum evet ama olmasa da olurmuş diyenlerdenim şimdi de robot süpürgeye taktım 
tarafından
Bnde eğer çok gerekliyse isterim ama fırında aynı işlevi görüyor demekki ozaman gerek Yok kalsın şimdilik
(997 puan) tarafından
+1 kanki çok pişmanım keşke robot süpürge aldırsaydım :D
0 oy
(3,519 puan) tarafından
Benim firinim iyi olmadigi icin bana cok iyi oldu pratik kullanisli ama firinin iyiyse cokta gerekli degil ayni seyleri yapiyo bi farki yok patates kizartmasini mesela firinda haşlama gibi yapiyo airfryer de 
tarafından
Haklısın vlh gerek yok şimdilik
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Fırının yoksa ve memnun değilsen al ama var ise memnun isen alma gereksiz bence ben tezgah üstü yer kaplayan şeylerde sevmiyorum bana çok gereksiz geliyor 
(997 puan) tarafından
Bence ona verecek parayı fırın alsın daha mantıklı:D
0 oy
tarafından
Bana göre çok çok gereksiz..
0 oy
tarafından
Her çıkanı alır oldu millet ya .yok robot süpürge yok halı yıkama makinası yok koltuk yıkama makinası yok airfeay yok patates kızartma makinası yok havuç rendeleme makinası çok gereksiz bence ya .ben mesela blendere rondoya çok heves ederdim ilk zamanlar aldık çok şükür ama mesela yıkaması zor geliyor bana bazen kullanmıyorum karistiriverim dograyayyim falan diye hiç elimi sürmedim oluyo nebilim evi doldurmanın bı mantığı yok .robot süpürge aliyilar engelleri kaldırmak için yok sandalyeyi kaldır yok halıyı kaldır yok onu yok bunu daha zor gelmiuormh size :)) insanlari tembel yaptılar iyice.alamayanlar var kendini fakir zannettirir bu aletler :)))
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Yağ az gidiyor ben çok sevdim mangal tadında tavuk et yiyorum kızartma yaparken başında beklemiyorum hele kızartma 1yemwk kaşıgı anca koyuyorum bence al 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Annem ve ablam aldı kullanıyorlar ama durumları iyi çok şükür öncelikleri yoktu. Aman aman olmazsa olmaz bir şey değil ondan ben almadım 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Annem Philips xl aldı ama geçen temizliği zor oluyor diye kızartma tenceresinde patates kizartiyordu :) diyor çok da lazım degilmis
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Aldım ama büyük olanı bile qnca.3 kişilik yemek.yapiyo. b3n sadece patates kızartması  tavuk yapiyorum. Başka bişey denemedim henüz. Olmasa da.olur bence. 
0 oy
(253 puan) tarafından
Gereksiz ayni seyi ayni surede firinda yapiyor 
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Bana gereksiz geliyordu ama annem de var dün akşam kız kardeşim mısır pişirdi çok güzel oldu 
0 oy
(1,798 puan) tarafından

Bende düşünüyordum şöyle youtubeden temizlik videosuna bakınca vazgeçtim kadının biri resmen cildirmisti temizleyememekten :D en son hortum tutuyordu ve sonuç makine çöp 

0 oy
(1,091 puan) tarafından

Bence değil çünkü benim yok:D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 187 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.