0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Ya çok zor gerçekten kendi evin gibi hissetmiyosun herseyde çekingen oluyosun ya evlilik ne anlamıyorsun hizmet gibi zaten eşinin ailesi misafir için yasiyolar misafir baş tacı orası ayrı ama misal en ufak birşey gelse yemelik yok saklanıyor misafir gelir diye rahat kahvaltı yapmak yok misafir gelir diye çocuklarıma kızsam onlar bana kızıyo herşeye karisiliyo Bn naptim diyorum ya napmisum birşey olsa yüz asiyolar konuşma yok abi Bn tüm çevremi bırakıp geldim kimsem yok kafam rahat deil yemin ediyorum akşam olsada kimseyi görmesem uyusam diyorum bir ara evim ayrılmıştı deprem olunca evler hasar alınca tekrar birleşti çok zor geliyo sindi 

8 Cevaplar

0 oy
(3,480 puan) tarafından
Birlik kalmayı gec 3 gün bende kaldılar delirme aşamasına geldim her odadan biri cikiyo iş yapamıyorum bebek yoruyo gidip uyuyamıyorum Allahım birlik yaşayana peygamber sabrı versin
(95 puan) tarafından
Artık yaşadığımı anlamıyorum cidden robottan farkım yok cidden gelin robot sayiliyo
(3,480 puan) tarafından
Tabi onların kendi evleri keyifleri nasıl istiyorsa öyle hareket ediyolar dimi
-Reklam-
0 oy
(863 puan) tarafından
Bende iki yıl kadar aynı evde yaşadım ilk zamanlar dediğin gibiydim ama sonra sonra evin gelini değil de kızı gibi davranmaya başladım tabiki eşimin ailesi de her zaman için sanki senelerdir o evdeymişim gibi davrandı herşeyi beraber yapardık temizlik olsun yemek olsun üvey kaynana yanındaydım ama yine de öyle kendimi kötü hissetmedim 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Ben altı yıl kaldım cnm çok zor gerçekten ama kayananam onalr iyi olduğu için aslında pek sikinti çekmedim ** ona rağmen zor inşallah Allah sanada bı kapı acar
0 oy
tarafından
Kaynanam iyidir ama bende eşim rahatsizlandi biz Afyon'da yaşıyoruz , kayinvaldem Ankara'da yaşıyor tedavi maksatlı 1 buçuk yıl onların yanında kaldık evimizi bozmadan ,gerçekten çok zor oluyor ya iyi olmalarına rağmen öyle çok bunaliyordum ki resmen nefesim daralıyor du ,özel bir alan yok kendini ait hissetmemek en kötüsü birşey yapınca çekiniyorsun banyo gibi, normalde ben neşe dolu biriyim gülerim şakalasirim eşimle şakalasamiyorsun acaba ayiplarmi diye ,sabah işlerimi yapar oturup Netflix dizi falan izlerim arada sigara içerim nerde orda yapacaksın Netflix açsam acaba bir sahne çıkar mı korkusu sigara zaten ayıp içtigimi bilmiyorlar,ev soğuk olur üşürsün gidip kombiyi kökleyemezsin canım gecenin yarisinda birşey çeker kaynananim gözüne batar diye sipariş veremem gibi gibi gerçekten kötü insanlar değiller ama insan kısıtlanıyor ya çok zor bir durum bunaliyor insan , inşallah en yakın zamanda kendi evine kavuşursun canım 
0 oy
(880 puan) tarafından
Deprem zamanında kaldılar 2 ay cumbur cemaat eltılerıö cocukları gorumcem kayınlarım kaynana kayınbabama ve bız cocuklarım ve delirmemek ıcjcn zor tutum oraya kosyrm buraya kosyrm dedm ben malmıyım yaa tep ben herseye yetsmeye calsyrm herks benden hizmet bekliyor deprem deprem belkı olecehız kaldırın bir totonuzu demı yanı Allah yardm etsn dua ettim deprem olmasn evlerine gitsinler diye hepsıde apartmanda ben tek mustakıl o zmn almqsqydınız apartman kardesım ben mi dedim size alın hala hala ya cektm 2 ay ytr bırde gıderkn demediler alalh razı olsn oylece bırkp gıttıler ıkı cocukla evı dip kose temizledim pertım cıktı eltılerıö kaynanam 2 gun evinde yatrmzlad of pof a baslarlar
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Bence cehennemin fragmani gibi bir sey
0 oy
(165 puan) tarafından
Biz altlı üstlüyüz ona rağmen çok zor. Küçük bebeğim var uyuyamıyo kaynanamlarla sadece o zamanlar yukarıya evime çıkıp bı nefes alabiliyorum
0 oy
tarafından
Allah yardmcn olsn canm ben yarım gün bile çekemezdim kaynanamı

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 573 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 864 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde Eda3434 (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 1,604 göst.