0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (1,760 puan) tarafından

Kalkıp kahvaltı hazırladı bana da kahvemi yapmış ben de kahvaltı bekliyorum baktım oturup ekmek arası yiyiyor :) 

5 Cevaplar

0 oy
(496 puan) tarafından

Kötü yönü görmektense iyiyi görelim.. o zaman çoğu evlilikte sorun kalmayacak. 

Afiyet olsun bossveerr kahveni iç :)
(496 puan) tarafından
Ayrıca ya eşinize aşık değilsiniz yada hayatinizdan zevk almiyorsunuz. Evlilik aşkı öldürür derler tek taraflı ilişki yaşayan çiftler. Eğer bir evde kadın da adam da seviyorsa o evden gülme sesleri eksik olmaz siz biraz sorgulayın neden bir tek günümüz var diye.  Adam kahve yapmış hâlâ yaranamamış peeeh
(7,458 puan) tarafından
İzmirli anne neyi ispatlamaya çalışıyorsun ya boşver Allah mutluluğunuzu daim etsin bizde her daim aile günü çocuklar uyur kendimize zaman ayırırız ve evlilik aşkı öldürmüyor tam tersi canlandırıyor çocukta öyle daha çok bağlanıyor insan
(7,458 puan) tarafından
Sever zaten üslubun kötü ayarı çektim ne demek ben 7 yıllık evliyim böyle bişeye ihtiyaç duymadım benim eşim kendi isteğiyle kahvaltı hazırlar yemek hazırlar ben büyük oğlumu yatırırken eşim küçük oğlumuz yatırır ve yemek hazırlar ve inan ayar vs çekmedim gerek yok zaten adamın içinden gelince güzel oluyor böyle şeyler zoraki değil ;)
(496 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun allah cumlemizin mutluluğunu daim etsin gerçekten kime ispatlamaya çalışıyorsam:D. Sagol canim
(7,458 puan) tarafından
Aynen boşver :) amin kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kahve hazırlamış daha ne olsun kız :D takılma 
0 oy
tarafından
Benimkide bana bir kahve getirse öyle mutlu olurum ki yok ama yerinden kalkmaz asla getirmez canım kahvaltiyoda sana yaptırmamış yesinde bizimki nasıl yerse yesin bana hazırlamada da olur boşver canım afiyetle iç kahveni 
0 oy
(12 puan) tarafından
Sen eşinle hep öyle beraber hazırladığın için sana şu an yaptığı tuhaf geldi ama emin ol mutfaktan bir bardak su getirmeyen kocalar da var bana getirmesini geçtim kendisi içinde kalkıp almıyor bazen ama ona da ben kendim alıştırdım mutfağa girmesini istemiyorum her yeri dağıtıp çıkıyor Bir haftada bir yemek yapıyor 2 saat mutfağı topluyorum arkasından
0 oy
(2,745 puan) tarafından

Ohaa sen bu dertle yaşlanırsın :D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 590 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde asllyd (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 275 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatmahilall12 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,266 göst.