+1 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar Naci Görür şimdi de Kuzey Anadolu fay hattı üzerinde bulunan şehirleri uyarıyor iki gündür sürekli karşılaşıyorum 

image

4 Cevaplar

0 oy
(9,547 puan) tarafından

Çok korkuyorum sıcaklar da çok :(

tarafından
Valla bende çok korkuyorum genelde eşimin işi gereği tekim evde bizimkiler de Malatya'da ben Çorum dayım Allah yardımcımız olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(8,061 puan) tarafından
Evet dün merkez üssü Susurlukta oldu ben bandırma dan baya hissettim gece uyku uyumadık Allah ım yardımcımız olsun 
tarafından
Amin canım inşallah bizleri yavrularımızı sevdiklerimizi korusun acılarını gostermesin inşallah
(8,061 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bence deprem şimdilerde olmayacak dogrusunu Allah bilir ama deprem olmasını istemeyenler lütfen ibadetlerini tam ve eksiksiz yapsın özellikle sabah namazını kılsın sabah namazinin kilani Allah himayesine alır 
tarafından
Rabbimin zaten bı vaadi var diyorki İnanlari korumak benim üzerime bir haktır diye ama gerçekten inanmışsan dediğin gibi namazınla ibadetlerine inanmanı kanıtlamışsan
(274 puan) tarafından
Namazını kıldın diye de ecelinden kaderinden kaçamazsın canım. Namaz kılmak vazifemiz borcumuzu ödüyor şükrümüzü ediyoruz rabbim kabul etsin ama namaz kıldık diye deprem olsa bile zarar görmemeyi beklemek mantıklı gelmiyor.
(1,763 puan) tarafından
Azrail sadece depremle mı geliyor şuan bile olebilirsin önlem alabilen almalı ama önlem Alaçam durumu olmayan ne yapsın
tarafından
Tabiki orası öyle
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Gecnde açıklama yapmıştı 10 yıla kadar bekleniyor diye
tarafından
Biz yine de dikkatli olalım belki de yarın bilemeyiz
(2,160 puan) tarafından
Tabi orası öyle İstanbul gibi bir şehirde dar sokaklarında nasıl kurtulur az onunda bilmiyorum
tarafından
Rabbim korusun inşallah eğer o koruma altına alırsa ne kadar dar olursa olsun sadece ol der ve olur
(2,160 puan) tarafından
İnşallah Rabbim çocuklarımızı ve bizleri korusun
tarafından
Aminn çok aminn

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,464 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 356 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 453 göst.
30 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Cansu. (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ygmur21 (25 puan) tarafından soruldu

379,108 soru

11,348,256 cevap

34,813 kullanıcı