0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (1,391 puan) tarafından
Kilamoks şurup kullaniyordum hemen pişik oldu nette gezerken gördüm ondann mi acaba bilemedim gecmiyormusta kolay kolay

10 Cevaplar

0 oy
(2,762 puan) tarafından
Güzel temizliğini yaparsan niye geçmesin. Ben çocuklara antibiyotik kullanmıyorum ama pişik yeterli temizlik olmadığı zaman oluşur. O yüzden pisgi dert etme :)
(1,391 puan) tarafından
Elinolan kalvyrden yazıyor eminim kendisi çok temizdir neyse sende yaşarsan kendide görürsün saçma.sapan konuşmayı
(7,447 puan) tarafından
Boşver canım antibiyotik pişiği için hametan mavi ve travozol günde iki kez karıştır sür iki güne geçer
(1,391 puan) tarafından
Tmm canım öyle yaptım simdi çok sagol
(2,762 puan) tarafından
Allah var kötü niyetli yazmamıştım. Kimseye pis demek de benim haddine değil. Güzelce taharet usulü temizlik yapıldığı zaman en keskin kaka ve idrar bile popoya zarar veremiyor. Böyle hakaretli konusmaya gerek yoktu.
(1,391 puan) tarafından
Kimse sana hakaret etmedi neyse başına gelince anlarsın
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Klamoks pişik yapar mı bilmem ama cooook alerji yapan çocuk var benim oğluma da yapıyor bi kere kullandım doktor yazdı diye heryeri döküntü oldu
(1,391 puan) tarafından
Peki kulak enfeksiyonu olduğunda nasıl geçiriyorsun illa antibiyotik diyorlar
(2,393 puan) tarafından
Olmadi hiç sapa saglam
(1,391 puan) tarafından
Ya masalalh ne güzel
tarafından
O ilaç yapıyor ben küçük oğlumda kullandım çok kötü pişik oldu
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Yani biz bile bir ilaç içtiğimizde onu idrarla atıyoruz tahriş oluyoruz. Bence olması normal ve olabilir. Sadece temizlik ile alakası yok saçmalamış o arkadaş. Geçmiş olsun
(1,391 puan) tarafından
İlk defa böyle oldu ya kax aylık bebek yani saçma tabiki Dr antibiyotigi söylemeyi unuttum gitmiştim
0 oy
(19 puan) tarafından
Benim kızım oldu çok çektim antibiyotikten olmuştu hatta pişiği mantara dönüşmüştü çok Krem kullandım iyi geliyordu aslinda ama antibiyotik ten kaynaklı sürekli büyük tuvaletini yaptığı için geçmiyordu en son doktor ishali kesen bir toz ilaç yazmıştı onu kullandıktan sonra düzeldi pişiğide birkaç gün sonra geçti 
0 oy
tarafından
olur cnm ilk kez mi bunu kullaniyor.. bende kullandim ama bizde hic yapmadi.. eger cok kotuyse durum dr soyle degistirsin ama gecexek birseyse kremle halledebilirsin
0 oy
(360 puan) tarafından
Ben bir kez tek vermiştim onu ilk tuvaletini yaptığı an resmen yanmış gibi pişik oldu bir daha da vermedim
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Bizimde oldu 20 gun surdu enson doktora goturdum antibiyotik yapar dedi 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Evet antibiyotik pişik yapar 
0 oy
(10,957 puan) tarafından
Evet yapıyor.antibiyotik bezli çocukta pişik yapar.bizim Dr muZ antibiyotik yazdığı zaman hemen iyi gelecek kremi.de yazar.ve o pişik değildir.bunyenin antibiyotik ile düşmesine bağlı bir çeşit mantardir
0 oy
(226 puan) tarafından
Evet antibiyotik kullanımı sonrası zararlı olanlar kadar yararlı bakteriler de öldüğü için pişik oluyo benm kızımda da ilk defa antibiyotik kullandığımizda olmuştu pişik sürekli Bepanthol kullanmama rağmen bana travozol ve hametan vermişti doktor sık sık aç altını havalansin bı de

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 143 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 47 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 113 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.