0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Kızlar yarın 10 gün oluyorum doğum yapalı normal doğum yaptım dikişlerim alınacak yarın korkuyorum biraz aciyor mu bı de bazıları diyor ki kendiliğinden kayboluyo aldirmana gerek yok varmı öyle bişey 

16 Cevaplar

0 oy
(8,833 puan) tarafından
Dikiş alınmaz canım.. kendisi düşüyor korkma normal muayene oluyosun sadece 
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 dogum yaptim hic dikisim alinmadi. demekki seni iple dikti eriyen ip kullansa gerek olmazdi
tarafından
ama korkma dikis aldirmak acitmiyor bir minik bir his o kdr
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Doktor aldırman gerek demisse ip dikistir . Benimki bağırsak dikisti eridi . Çeşit çeşit var doktor bilir onu ancak geçmiş olsun balım 
0 oy
tarafından
Aldırma tabiki ilk defa duydum valla dikiş aldirmak tenduryut feln sur iki hafta kalmaz düşer kendiliğinden
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Dikiş alınmaz kendı düşer. Doktor öu dedi sana geel dikişlerim alalm dıye
(3,814 puan) tarafından
Anlamadınız heralde. Biliyorum sadece erıyen dıkıs olmadııgını, cestlerının oldugunh. Geneli bu sekılde oldugunu düşünüyorum o yuzfem hanfendıye acaba muayaneye gek dedılsr de dikiş alalım mı anladıındıye merak ettm. Çevresınde de erir dedıklerı in bilmiyor olabılır dıye dusundum.
tarafından
Dikiş alınmaz kendi duserden buraya nasıl geldiniz acabaaa.
(3,814 puan) tarafından
Sabır yarabbım :D bılmıyor olsam bılmıyodum derdım nıye bu kadar kastınız. Öyle rastgele genele göre bı yorum yaptım. Doktor dedi deseydı derdıım he alınan dıkıs demek ki senınki dıye.
Yorumum öyle görünüyor  evet ama biliyodum. Diğer yorumlara yazın belkı onlar gercektenn bılmıyodur bılgılendırın bıraz :) benn en azından doktor söyledıı mı dıye teyıt etmek ıcın sormuşum ınu demeyenler de var bak :)
tarafından
Herkese laf yetiştirecek vaktim yok canım gordum ne yazikki o yorumları da.piyangodan sen çıktın sana söylüyorum gelinim sen anla misali hahahhah:)))
(3,814 puan) tarafından
Oldu o zamaaan :D
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Benm iki dogum ve ikisindede alinmadi duser o kendilignden
(1,248 puan) tarafından
Doktor mu cagrdi gel diye
0 oy
tarafından
Evet canım kendi dusuyo doktor sana demedi mi kendi dusucek diye demesi gerekiyo genelde normal doğumlarda 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Dikiş alınması mı? İlk kez duydum kendiliğinden düşmüyor muydu?
0 oy
tarafından
Canim zımbalar kendi kolay kolay düşmez doktor alıyor iç dikisler de zor dusebiliyor doktor alıyor.yani farklı dikişler var sana dökülen mı yapıldı yoksa alınacak olan mi o önemli.benim hem zımbalı hem dikili hem kendi düşen vardı yani dusenler düştü dusmeyenleri duruma göre aldiydi ikinci kontrolumde hepsini çok daha iyi rahatlamıştım dünya varmış dedim .acımıyor hissediyorsun ama azıcık acicak canim kasma hiç kendini gözünü kapa hiç doktor napio diye bakma 
0 oy
(270 puan) tarafından
Dikis alinmiyorki kendiliginden düşüyor 
0 oy
(472 puan) tarafından
Ama kendiliginden kopan dikiş mi yoksa alınması gereken dikiş mi ona göre hareket et
0 oy
tarafından
Vala ben aldrmadim hiç kaynadi kendisi düştü 
0 oy
tarafından
Bende doğum yaptım 6 ay önce dikişim alınmadı kendi döküldü dikiş alınmayacaktır kontrol amaçlıdır ama ben artık tinsindiğim için kontrolede gitmemiştim 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Kendiliğinden düştü benimki kontrol olmasın senin kız 
0 oy
(7,416 puan) tarafından
Benimkiler düsmüstü
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Benim almadılar kendisi düştü canım eriyen dikiş atıyorlar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.