0 oy
898 göst.
Aile kategorisinde (1,045 puan) tarafından
Kizlar esim beni memlekete bıraktı 1 aydır burdayız çocuklar ile haftada 2 yada 3 gun kayinbabamlara gidiyorum diğer günler babamın evindeyim yine gittim ve 1 gün kaldım gideceğimi duyunca virndaha bu eve ayak basman babanın evinden git dedi erkek kardeşim almaya gelmisti orada bağırdı daha getirme demiş oda çok sinirlendi gözleri doldu (bu arada yeni esi var rahat edemiyorum çocuklar durmuyor birisi 19 diğeri 8 aylık) hayatımda ilk defa böyle oluyor saatlerdir ağlıyorum daha eşimle tam konuşmadım bir akıl verin ya 

20 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Keşke beni de kovsalar bir daha gelme deseler 
(1,045 puan) tarafından
Bende öyle diyordum ama çok ağır oldu dövecekti az kalsın
tarafından
Hakkı yok dövmeye valla kesinlikle eşinize anlatın
-Reklam-
+2 oy
(1,250 puan) tarafından
Buna ne ağlıyorsun kurtulmuş sun hemen eşini ara ona olanları anlat ki onlar erken davranıp eşini dolduruşa getirmesinler bir dahada gitme boşver 
(1,045 puan) tarafından
Gecen sene de aynı şeyi yaptı üç aşağı beş yukarı ama bu çok ağır oldu ben tek idim bide kardeşime bağırdı ya
(1,250 puan) tarafından
Anlıyorum seni cunki benimde başıma geldi Amal takma boşver hiç üzülmeye değmez eşinle iyiysen onlerı dışarda bırak gitsin sen benim kayınpederi görsen bı kaşık suda bogasin gelirdi
(1,045 puan) tarafından
Aramız çok şükür iyi oda takma falan diyor ama olmuyor
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Aman ne var saatlerdir ağlayacak canım bir kabahatin yok hatan yok. Sana yapılan bir yanlış var, böyle insanlar için neden gözyaşlarına yazık ediyorsun 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Ne ağlıyorsun ya boşver seni istiyorlarsa sense bende sizi istemiyorum de
0 oy
tarafından
Niye evinde değil orda burda kalıyorsunuz ki
(1,045 puan) tarafından
Normalde izmirdeyim eşimle geldik onun izni azdi sen 15 gün kal ben bayrama geleceğim o zamn gideriz dedi başka sebepler de vardi o yüzden kaldım
0 oy
(362 puan) tarafından
Böyle insanlar için oturup ağlaman hata terbiyesizlik yapmış üzme kendini eşinle konuşursun durumu birdaha gitmesin 
0 oy
(1,132 puan) tarafından
Allah'a büyük konuşmuyorum, beni evinden kovacak, değil bir daha o eve adım atmak, cenazesine bile gitmem
(1,045 puan) tarafından
Ama ahım olsun o evi ben alacağım bunu da ilk kez buraya yazıyorum sonra da kayinbabama sen beni kovdun zamanında ama sen otur diyeceğim (ev miras
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Ne ağlıyon sen bosver 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Niye evine gitmiyorsun ki. Eşim evde 1 ay tek kalacak ben rahat edemem ki erkek milleti yalnız bırakmaya gelmez. Ayrıca ne yaptın da kovdu seni anlamadım. 
(1,045 puan) tarafından
Tek gün kalmışım diye ortada bir şey yok yani iş gereği oyle oldu hesapta olmayan şeyler cikti
(1,003 puan) tarafından
Sen evine git bacım. Bu moruklar kafayı sıyırmış
0 oy
(12,949 puan) tarafından
Yeni eşi varken nasıl rahat edeceksin saçmalık etmiş 
(1,045 puan) tarafından
Çocuklara özel yemek bile yapamıyorum bir sürü şey de var
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Yeni eşi olduğu için onun rahatsızlığını dile bu tarz getirmiş olabilir evine dönene kadar babanın evinde kal
(1,045 puan) tarafından
Bilmiyor ya ben cikinca ağladım eşi de ağladı bosver falan dedi mesaj atmış sonra da ailene deme diye
(2,705 puan) tarafından
Oldu canim deseydin herkese soyle kopek yavrusu gibi itip kakmak ne demek hirt herif
(1,045 puan) tarafından
Zatwn ağlayarak geldim erkek kardeşim de sinirli idi illaki dedim yani
0 oy
(703 puan) tarafından
Hata sende koyun gibi meleteceksin diye bır tabir var haftanın bıkac gunu gıtmeyı bırak adımını atmayacaksın annende kalacaksın hep o yalvaracak gelecek goturmem ısteyecek cocukları ozledım dıye anca böylesi yaranır bu tiplere kadir kıymet bılmezler ne dıye aglıyosun be sende Allah Allah sacmalama ara esıne de soyle boyle boyle oldu yenı evlı karısını bılmem etmem ıkı cocuk basımda tek basıma yıpranıyorum annemlerde daha rahatım zaten daha da gıtmem de
(1,045 puan) tarafından
Ya zaten başka bir sürü etmen de var gitmemek için ben sırf eşimin hatri için gidiyordum ama olmadi
tarafından
İyide eşinin gelmediği yerde eşinin ne hatr olacak.
Madem eşinin Hatri içinse eşinde sizinle birlikte gelsin.
Gelmiyorsa ben asla gitmem. Kaldiki yeni eşi var diyorsun.
(703 puan) tarafından
Aglayacak ne var o zaman esının hatrı falanda kalmamıs oldu böylece bence ıyı bıle olmus al sana bahane asla da gıtme daha
(1,045 puan) tarafından
Zaten gitmem daha hayırlısı olsun bakalim
0 oy
tarafından
Niye ağlıyorsun ki ben olsam sevinirim :D
(1,045 puan) tarafından
Hayatımda ilk defa asagilandim benim yüzümden kardeşime bağırdılar
tarafından
Sende karşılık ver kimse kusura bakmasın eşin ne diyor
(1,045 puan) tarafından
Esim babasının bu tür özelliklere sahip olduğunu savunuyor tek sana yaadi diyor herkesi zamanında kovduğu icin
0 oy
tarafından
Ayyy daha ne istion kız kurtulmussun darısı başıma öyle bişey olsa ahhhh bağıntı mi kesmek için bahane arıyorum vallahi:))şaka biyana ağlamaya değmez geçen senede yaptı Dion seni yüzsüz bellemisler belliki bırak daha gitmessin çocukları gostermessin olur biter.aileme gitmeme kim karışabilir kime ne eşimde dahil
(1,045 puan) tarafından
Gecen sene eşimde vardı eşimle 3 ay konuşmacılar sonra konuştular cok ağır oldu
tarafından
Sende ona ağır davranirsin .eşin görüşebilir barisabilir anadır atadir ama herkes yerini bilecek ve ona göre davranacak.takacak bişey değil kovulan eve gidersen bidaha da aynı postu açarsan sorun sende derim zaten bu sfer
(1,045 puan) tarafından
Gecen sene sözlü olmamıştı davranışları ile hatta sonradan aldik yok daha gitmem eşimde diyor gün ola harman ola oda torunlarını görecek falan benim gitmediğim yere onlarda gidemez dedim de
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Kardeşine de ayrı üzüldüm. Sırf senın hatrına susmustur, sana da ayrı bı üzülmüştür yazık. 
(1,045 puan) tarafından
Bende ona çok üzüldüm bide saha 19 yaşında
(3,826 puan) tarafından
Kıyamam kardeşim canlamıstı gözümde yazıyu okuyunca.kardeşim de 19 yasında anlıyorum seni
(1,045 puan) tarafından
O daha çok sikinti ya
0 oy
(2,126 puan) tarafından

Kız ağlama değmez kimseye hemde erkek tarafına bazıları hak etmiyor senin bir suçun yok sonuçta kalmasan laf olur asıl eşinle tatlı dille konuş keşke beni de kovsa 4 yıl olacak beraber oturuyoruz şimdi deprem zamanı kovmasa daha iyi aslında alistk zaten :D

0 oy
(994 puan) tarafından
Aaaa bu ne terbiyesizlik ya hayatımda böyle birşey duymadım ne münasebet sizi kovabiliyor ne kadar ayıp kazkkk kadar adam olacak birde arayıp eşinize anlatın 
(1,045 puan) tarafından
Anlattım babasının tipik özelliklerinden biri onun için herkesi kovduğu için
(994 puan) tarafından
Hiç çekemem valla öyle birşey olsa asla gitmem birdaha o eve kimsenin hatrı gönlüde olmaz bunun
0 oy
(5,441 puan) tarafından
Niye ağlıyorsun canım eşine anlat durumu da sebepsiz olmuş kovması sıkma canını çocukların etkilenir boşver 
(1,045 puan) tarafından
Annemde diyor sütun kesilecek olan yine sana olacak bosver
(5,441 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Ayol basarsam namerdim diyip ceker giderdim ne aglicam.
(1,045 puan) tarafından
Kiz bir an neye ugradigimi şaşırdım
0 oy
(48,620 puan) tarafından
gitme sende niye gidip kaliyosun
(1,045 puan) tarafından
Dun oldu bu olay daha da gitmem

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 862 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aleynayagmrrr (11 puan) tarafından soruldu
0 oy