0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (1,351 puan) tarafından
Selamün Aleyküm kızlar öncelikle Cumamız mübarek olsun ❤️❤️❤️ geçenlerde kanser hastası kızımız ameliyat olacak diye dua istemiştim çok şükür ki ameliyata gerek kalmadı nedenini soracak olursanız rahmindeki büyüyen kanser değilmiş bebekmis Rabbime çok şükür ameliyata gerek kalmadı sadece tedavisi devam ettiği için bebeği alacaklar sonra yine kemoterapi ye devam edecekler rabbimin mucizesi işte dua eden etmeyen herkesten rabbim razı olsun rabbim cümle hastalarada şifa versin Aminnn ❤️❤️❤️ 

5 Cevaplar

0 oy
(191 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun daha önce postu gornedim ama nasıl anlaşılmamış bebek olduğu 
(1,351 puan) tarafından
Sağolasın canım rabbim razı olsun ❤️ Ameliyat öncesi tekrardan muayene etmiş profesör tahlil falan almışlar ordan görünmüş canım
(1,351 puan) tarafından
Ameliyat için yatisa giderken öğreniyorlar
(191 puan) tarafından
Anladım canım minik bi mucizeymiş demek maşallah :)
-Reklam-
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Masallah Rabbim ne büyüktür kurban olduğum 

Gözleriniz aydın 
(1,351 puan) tarafından
Amin canım benim rabbim sizlerden de razı olsun iki aylık hamileymiş kızımız
(1,351 puan) tarafından
Onun için cifte mujde olsu hem doğurganlığınin bitmediği ne sevindi hemde hastalığının ilerlemedigine
(4,986 puan) tarafından
Cok sevindim canm Rabbim kimseyi umutsuz bırakmasın dogurganliginin bitmediğini bilmesi ona çok büyük bir umut emin ol bu umutla hastalığını çabuk yener
(1,351 puan) tarafından
Amin canım benim onun korktuğu oydu zaten rabbim de gösterdi ona
0 oy
(391 puan) tarafından
Ayy nasıl mutlu oldum nekadar üzülmüştüm gözünüz aydın. Rabbim nekadar büyük kurban olduğum :(
(1,351 puan) tarafından
Sağolasın canım benim rabbim seninde muradını versin rabbim razı olsun ❤️
0 oy
(391 puan) tarafından
Kemoterapiye niye veriyorlar cnm peki
(1,351 puan) tarafından
Çünkü kanser bazı organlarına sıçramış onu tedavi edecekler canım
(391 puan) tarafından
Cnm zaten kanserimiydi bu kardeşimiz.ben bı yanlislik olmuş sandim.bebekmis kanser değil yazmışsın ya son postunda
(1,351 puan) tarafından
Evet canım kanserdi doktor ara vermişti kemoterapiye durumuda iyiye gidiyordu  kız rahatsizlaninca doktor ilaçlı filme alıyor karnindaki bebeği kanserin tekrar nuksettigini sanıyor bu kızın hastalığıda rahminde plasentada birde kötü huylu olunca doktor öyle sanmış
(391 puan) tarafından
Ay Allah şifa versin insallh ya.insallh tez zamanda atlatır
(1,351 puan) tarafından
Aminnn canım Rabbim razı olsun senden ❤️
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Rabim şifa verrsin 
(1,351 puan) tarafından
Amin canım Rabbim razı olsun

379,059 soru

11,346,415 cevap

34,812 kullanıcı