+1 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (880 puan) tarafından
Hep koca koca nereye kadr birazda kendimizden bahsedelım demı ayy sankı kocalar bızı cennete gotureck gıbı. Neyse kızlar ben akrep burcuyum kendimden bahsedeyim once. Normalde akrep dıyınce herks bir korkar bulasmayayım der :) ama ben kendi huyumu suyumu cok seviyorum tam bir akrep kızıyım, normlde sakın yapıya sahibim takı bırı tepemı atırmayana kadar atarsa tepem o kisi ne cenemden ne dilimden kurtulamaz kacacak yer arar sivri dıllıyım o yuzudn asırı derece kıskancım sadece kocamı kıskanırım her an patlayacak mayın gibiyim tepkilerim fazla helekı kız konusu olunca korkar esım o yuzdn biriyle diyelim ılk dıyolaga girecem karsıdan durur takıp edrım her hareketini davranısını konusmasını o kisiyi orda analiz edrım anlarım 5 dk ve dogru cıkar her zmn his konusunda en cok hislerı kuvvetli olan benm 6 cı his ve yuzde 90 dogru  bır insan hareketlerinden konusmasından anlarım hemn sezgilerim kuvvetli cok dıkkatlı bir insanim herkse guvenıp konusmm agzımdan laf alamaz kımse ama karsıdakı insanı bulbul gıbı konısturum istersem ve cok ıyı sır tutarım dostluğa onem veririm eger bana bir hata yaparsa tek seferde silerim geri donusu olmz tek ve netim hayırsa hayır evetse evet ben eger bırseye evet dıyrsam onu kımse degıstrmz hayırsa da kimse degıstrmz inadım inat tık kafalıyım hırslıyım boyle benmkı sizinki ne ve ozelıklerınız nelerdir ve bnm gıbı olan var mi canlarr

14 Cevaplar

0 oy
(7,289 puan) tarafından
Bende akrep im ve hepsini taşıyorum özelliklerinin 
(880 puan) tarafından
Yanlız degılmişim kız akrep deyince neden korkarlar anlamam yaa sadce tepımız atınca gozumuz doner:) ama guzlız bır ortama girince konusluruz giyim kuşam guzlık her konuda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız annem akrep aynı annemin özelliklerini bence akrepler dürüst insanlar kötü diyenlerin yarası var :)) bu arada ben de koç burcuyum yükselmenim yay ikisinin de özellikleri var bende
(880 puan) tarafından
Bnm kardeısmde koc ve ıyı anlasıyoruz kız akrep kotu degılkı cana yakın konuskan guler yuzlu sakacı ama sınırıde sınır yanı:)
tarafından
Aynen valla bakışıyla bile korkutur:Dd
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Ben yengeç burcuyum hayata 1-0 geriden basladigimi düşünüyorum sjxjs
(880 puan) tarafından
Nıye kız geriden baslıyrsn sen istedikten sonra herseyı basarırısn yeterkı bız isteyelim Bn istedikten sonra karsımda ne eşim ne baskası durabilir mesala esım kız konusunda saka yaptı 2 cı falan dedi dedım dogru sg dedım kapı orda kendıme ozguvenım var helekı oyle bırseyını gordum msj dahi gorim bu kapıdan adım atamasın cocuklarımı beni gormesn korktu normlde esim basak burcu sınırlı ses edemedı
(7,675 puan) tarafından
Özgüven konusunda değil ya aşırı ozguvenliyim. Nasıl böyle bir şey düşündün ki :D
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Kızım akrep burcu olacak o yuzden okudum :)
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Teraziyim yukselenim akrep ama sanirim teraziyi tasiyorum genel okumustum pek anlamam da
0 oy
(2,161 puan) tarafından
Başak ve özelliklerini taşıyorum 
(880 puan) tarafından
Esımde basak bnm ah ah, cekıyrum resmen kocam beyden:)
(2,161 puan) tarafından
Evet biraz sıkıntıliyiz :)
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Yay burcuyum bndee
0 oy
(8,216 puan) tarafından
İkizlerim ve özelliklerini taşıyorum :)) 
(997 puan) tarafından
Ahahahahah sesli kahkaha attım kanki :D tam olarak şuan ikizler burcu kadınını bu yorumla anlattın :D agresiff ahahahahah :D
(8,216 puan) tarafından
Bir video vardı agresifim evet kavgacıyım evet diye işte o benim :))
tarafından
İkizler diyince orda bir dururum malesef kızım ikizler :D surda ağlar arkasını döner guler
(968 puan) tarafından
bende ikizler baktım varmı diye varmış sjsj
tarafından
Kaynanam da ikizler :)
0 oy
(1,137 puan) tarafından

Tipik bir balık kadınıyım :happy:

0 oy
(997 puan) tarafından

Şu yaptıklarının binde birini kocama yapıp bir taraflarını hayatta kaldırmam :angel::D terazi Burcuyum hiç kiskanmam telefonunu elime alip hayatta kurcalamam . Yapmak isteyen her türlü yapar Allah'tan korkmayan benden niye korksun banane kocamda biliyor aldatsa bir daha asla ne beni ne çocuğunu göremeyeceğini

0 oy
(12,607 puan) tarafından

ikizler burcuyum kendimi de huyumu da seviyorum kızımı da gittiğim gün doğsa boğa olurdu bekledi ikizler oldu:)

(968 puan) tarafından
ikizler olmak ayrıcalıktır sjsjs
0 oy
(672 puan) tarafından
Ben aslanım sıkıntılı bir durum :D
0 oy
(3,235 puan) tarafından

Yengeç burcuyum özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum. Yengeçler buraya :D

0 oy
(2,605 puan) tarafından
Ben Başak Eşim Akrep Kızım Koç 

İlgili sorular