0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
26 aylık durmadan dinlenmeden ağlıyor hicbir sebebi yok oyun havuz park yemek herşeyi yapıyoruz ama susmuyor çocuk uykusundan uyanıyor sirf sebepsiz yere mizmizlanip ağlayayım diye yorulmuyor da anlamiyorum bende mi bir sorun var acaba tamam 2 yaş sendromu ama hic susmayacak mı kendi çocuğuma tahammülüm kalmadi artık

8 Cevaplar

0 oy
(701 puan) tarafından
umursama ustune dustukce abartıyorlar cocuk bu aglaya aglaya buyur kendını anlatmaya yada onu anlamaya cabalayıp boşa yorulma cunku senınde dedıgın gıbı sebepsiz aglıyorlar 
(44 puan) tarafından
Üstüne dusmuyorum ama bunu da farkediyor daha fazla ağlıyor bıraksam oyalayacak bir sey bulmasam 24 saat susmaz o derece
-Reklam-
0 oy
tarafından
6 aylık kız var bende hayattan soğudum artık nolur ağlamasın diye yalvarıyorum resmen 
(44 puan) tarafından
Insanin bi yerde sabrı kalmıyor artım
0 oy
tarafından
Ağlıyor takmıyorum hemen susuyor ama ağlayınca ilgileniyorum susmuyor 
(44 puan) tarafından
Sinirlerim yıpranmış vaziyette en azından uykusundan kalkmasa yalandan ağlamak ugruna
tarafından
Bazen sinirim bozuluyor eşim diyor hemen sinirlenme bunda ne var ve bu daha çok sinir ediyor beni
(44 puan) tarafından
Onlardaki rahatlikta ayri birsey zaten,  banada aynısını söylüyor bende diyorum ki çocuğa bir saat bile bakamıyorsun sabredemiyorsun diyorum verdiği cevaba bak ben erkeğim sabrim yok demekki Allah annelere veriyor sabrı diyor
tarafından
Ahahahaa kusura bakma yaaa valla güldüm benimkide alır kızı sen iyi değilsin der ama 5 dk sonra kızı bana atıp sessizce arkasini döner ne oldu derim tık demez tabi işine gelirse
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ağlayınca gidiyorum başka odaya. Daha çok ağliyor baktim yanına gitmiyorum susup geliyor. Valla bıktım artik herşeye ağlamasındsn artik uzaklaşıyorum. 
(44 puan) tarafından
Bende uzaklaşıyorum hatta evden cikip gitmemek icin zor tutuyorum kendimi :)
(2,826 puan) tarafından
Valla bak 10 dk dır deliriyor. Uzandım bekliyorum sakinleşmesini. Bayılacak kalcak. Millet dövüyorum sanıyordur kesin
(44 puan) tarafından
Ahha benim üstteki komsu diyorki geceleri çocuğumu dövüyorsunuz nasıl ağlıyor öyle diyor, 2 yaşını geçti ya uykusu nasil düzelmedi diye merak ediyormuş
0 oy
(220 puan) tarafından

3 buçuk yaşında oğlum evde o kadar rahatız ki anlatamam mizmizlanir ağlar çok önemli Bi durum yoksa ilgilenmem maksimum 5 dakika sonra susar babası işten gelince bildiğin benim mesai başlıyor istedigininyaptirana kadar agliyo ve sonunda babası da yapiyo yama diyorum dinlemiyo ayni şekilde gorumcemlere kayinpederime de gittiğimiz de de yani 2 miz Ken çok farklı çocuk onlarla bambaşka ve bu beni gerçekten çok yoruyo onların yanındayken tahammül edemiyorum bazen sinirden çocuğa vuruyorum ama çocuğun Bi suçu yok tabi:'(

(44 puan) tarafından
Bende bi defa vurdum eline geceni fırlatıp atıyor tabak bardak farketmez benmi yetistiremiyorum acaba bu çocuğu diyorum,  bizimki de başkasına gidince yapmaz gayet guzel oynar oyalanir herkes diyor ki hiç yüklügü yaramazlıgı yok :/
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Yinede benim kızımı anlatman hiç hoş değil:)) maalesef gün geçtikçe artıyor 
0 oy
tarafından
15 aylik oğlum doğduğu günden beri Bi gün yüzü görmedim ne disarda memnun ne ilerde ne arabada Bi turlu memnun edemiyoruz surekli mizmizmjzmz

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 293 göst.
0 oy
6 cevap 203 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (5,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
0 oy
5 cevap 143 göst.

396,370 soru

11,856,532 cevap