0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (497 puan) tarafından

image

Çok haklı :D

10 Cevaplar

0 oy
(864 puan) tarafından

Allah sabrını veriyor bacım bende anlamıyorum nasil dayandıgımı :D:ermm:

(497 puan) tarafından
Yıkılmadım yan yattım:D
-Reklam-
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Kimse dayanmak zorunda değil ;) çeken kendine bilerek eziyet ediyor;)
(497 puan) tarafından
Küsmek için bahane arıyoruz anam küsmüyolarda.  Kocama olan sevgim olmasa jsjhkshsks
(8,900 puan) tarafından
Mutlaka bi yolu vardır deneye deneye bulacaz :))))
(497 puan) tarafından
Inşallah inşallah:D
0 oy
tarafından
Kocamın ailesinin bana zararı yok çok şükür ☺
(497 puan) tarafından
Ne demek yok kendine gel bacım hdjdkjs
tarafından
Kendimdeyim bacım vallahi yok ☺☺☺
(1,250 puan) tarafından
Benimkiler inde yok çünkü senede on kere ancak görüşüyorum oaramizda da bir sokak var fazla yüz vermiyom onlarda bişi demiyo yoksa o kayinpederim olacak canafir la  hergun birbirimizi yeriz
tarafından
Hahahahaaa kız en iyisi mesafe ama benimkiler hepsi uzak benden tabi benim kaynana kayinpeder yok ikisi de vefat etmiş
(497 puan) tarafından
Hele öyle de :D
0 oy
tarafından
Ayy bu bennnn +++
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Yani birazcık haklı aslında benimkilerin bir zararı yok sagolsunlar ama çokta vıcık vıcık olunca ben sıkılıyorum 
0 oy
(8,084 puan) tarafından
Umursamayarak canım biraz zor oluyor ama en sonunda öğreniyorsun umursamamayı... 
0 oy
(2,274 puan) tarafından

Onlar yapamazda koca adam olsada yaptırmasa yapamazlar. Benim elti yapmadığını bırakmadı numarasını bile sildirememiştim kaynımada bana yaptıgının yarısını yaptı yeni gelin söz bile takılmadan hemen sildirmiş. Bizimkiler bizden önce onları düşünüyor:)

(497 puan) tarafından
Sinsice yaptıkları için farkedilmiyor işte ***** çünkü hsjshsha
(2,274 puan) tarafından
Yok kız benim kaynım düğünde üstüme yürüyüp kaşıya attı beni eşim sesini çıkarmadı yanında annesi cevap verdiğim için hakaretlerine zincirle kapıya bağlamak lazım dedi sustu :) ailemde sahip çıkmadı öyle kaldım boşanamadım. Eşim düzeldi ama yapılanları unutamıyorum.. şimdi de küstüm yine kaynanama eşim bu dedi öğlen kızın moralini bozmaktan başka bir şey yapmıyorsun konuşmak istemiyor arama dedi. Bu seviyeye sabırla geldim :))
(497 puan) tarafından
Aabbboooo kizzz kocama birakmazdim o kaynı. Kocamı da kaynaşmayı da sıraya alırdım valla
0 oy
(3,763 puan) tarafından
Gelin tarafı uslu sakinde erkek tarafı hücum borusu .aman kayinbabam bakiyoz ama köylüye komsuyaa hep dedikodu veriyor bu yasda duzelmeyen yapcak bişey yok
0 oy
(2,393 puan) tarafından
(497 puan) tarafından
Hahahaha :D
0 oy
tarafından
Ben araya mesafe koydum ben istemediğim zaman görmüyorum onları o yüzden artık rahatım canım sıkılıyor belki haftasonu giderim hjhjhjhj

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 289 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,557 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 878 göst.
17 Ekim 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 465 göst.
0 oy
11 cevap 535 göst.

379,212 soru