0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

-Arkadaşlar hoca alametin Kuran'da önceden bildirildiğini hangi ayet olduğunu söyledi.Hiç biriniz sorumu anlamamışsınız etkilendiğim kısmı yazmıştım neyse iyi geceler ...

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kiyamet alameti gibi durumlarin bircogunu gorduk ztn. Neden korktun yani insan olarak yakinlik kavramimizla oteki alemin yakinligi ayni oranda degil. Allah bilir ama bir kac nesil daha gormez bence
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu duman büyük alametin başı o yüzden etkilendim.Evet zaten tüm alametler çıktı.Ama dini konular beni çok etkiliyor araştırmayı bu konularda konuşmayı da seviyorum. :))
tarafından
Ya simdi bir cok kisi dr kendine gore yorumluyor alametleri.. Farkli yorumlari da var o yuzden yasamaya bakmak lazim ztn bir gun olucez.
(3,895 puan) tarafından
Aynen herkesin kıyameti kendi ölümüdür.
-Reklam-
+6 oy
(7,733 puan) tarafından
Hiç korona olmayanlar artilayin da sayımızı bilelim 
(3,895 puan) tarafından
Bnde olmadım.Kuran'da insanları saracak yazıyor ancak genel bir anlatım olduğu için tüm insanları kapsadığını düşünmüyorum.
(7,946 puan) tarafından
Ben oldumm ;( 6 aylık oğlum bile olmuştu.
(3,895 puan) tarafından
Geçmiş olsun.
(7,733 puan) tarafından
Hiç olmadım daha korona Türkiye'ye gelmeden önce çok hastalandım ama eşim ve çocuklarım hasta olduğu için ben 1 günde toparlandım eşimin 1 hafta sürdü kızımın 9 gün sürdü kızım 14 aylıktı hiçbir şey yemiyordu ek gıda almayan bebekler gibi yapıyordu büyük tuvaletini
2 sene önce de kayinlarim eltilerin kayınpederim kaynana görünce herkes korona oldu bende oğluma hamileydim kaynanam hergun arıyordu git aşı ol diye gına getirmiştu en son sussun diye oldum dedim öyle kurtuldum
(584 puan) tarafından
Hiç olmadık
+1 oy
(779 puan) tarafından
ne.zaman kopuyor kendileri:))
(3,895 puan) tarafından
Ne bilim kız :))
0 oy
(7,733 puan) tarafından
Koronadan önce de insanlar ölüyordu
(3,895 puan) tarafından
Toplu ölümler zaten kıyamet alameti ama hoca Kuran'da Duhan süresinde salgın haber verildi dedi.
0 oy
(1,743 puan) tarafından
Bu musibetler bizlere ders amaçlı var zaten hepsi kıyamet alameti ama kıyamet zamanını Allah'tan başka kimse bilemez 
(3,895 puan) tarafından
Aynen.
0 oy
(421 puan) tarafından
Kıyamet alametlerinden pek çoğu yaşanıyor sadece salgın değil zamanını Allah bilir belki 2 dk sonra belki 2 asır 
(3,895 puan) tarafından
Öyle canım zamanını demedim sadece hocanın dediği alameti söyledim.Zamanini Allah bilir.
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Korona olanlar burdami yasoyanlar burdami kaç kişiyiz ben mesala kırana oldum ve yasiyom yani bu insanlara ibret olsun diye Allah yapıyor ama insanlar hene boş boş 
(3,895 puan) tarafından
Bnm kaynanam olmuştu iyileşti.
(2,719 puan) tarafından
Çok kişi öldü iylesto burda

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 453 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
26 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 245 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 430 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,561 puan) tarafından soruldu

379,765 soru

11,368,536 cevap

34,850 kullanıcı

...